Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravuje:

S_M_Lomoz

Může vás zajímatReklamaSpolumoderátorem tohoto klubu je PEEPA.


Zveme Vás na návštěvu serveru www.vecernicek.com. Ti šťastnější (a mladší) si budou moci i najít, co dávali za večerníček v den, kdy se narodili, a spoustu dalších zajímavých informací :-)


Jojo.
Kdo by neznal melodii, která každý den v 19:00 rozezní naše reproduktory u televizorů či domácích kin. (A tu druhou taky)
Snad každý na tom vyrůstal – a spousta z nás se na ně stále dívá.
Pojďme si o tom pohovořit...:-)

A které patří mezi naše nejoblíbenější?


Vyzkoušejte si své znalosti: Co víte o večerníčcích?

Přičemž odvisílán nebyl nikdy žádný večerníček! Tfuj!
 
Blixa: Pricemz odkazy na stazeni znelky nefunguji ;)
 
..nejreprizovanejsi serie
..nazdar lidi ..snazne vas prosim o pomoc ..potreboval bych vedet, ktery z vecernicku byl odvisilan nejvice krat ..at delam co delam, nejak se i pres obrovskou vecernickomanii spojenou s kulatym vyrocim k teto informaci nikde nemuzu dopracovat ..tak kdyby snad aspon nekdo z vas vedel, byl buch mu vdecnej (jelikoz toto forum nenam moznost pravidelne navstevovat, poprpisl bych pripadne info zaslat na adresu blixaəszm.sk ..anebo ICQ 248-307-445 - jeste jednou diky;)
 
Co se děje v trávě
Nemáte někdo prosím nahraný díl "Vážka" z večerníčku "Co se děje v trávě"? To je jediný, který mi chybí.
 
Tak si ji prostě nahraj: ) Nebo použij P2P nebo něco podobnýho...: )
Zidane Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo  buffalo Buffalo buffalo.
Ne, obráceně. Bolek je ten větší černovlasý a Lolek je ten menší, co má na hlavě akorát pár vlasů neurčité barvy :)
Myslím Bolek je ten menší :-)
FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
Který je prosímvás Bolek? Ten menší s prořídlými vlasy nebo ten vyšší?
 
O Kanafáskovi
zdravím všechny příznivce večerníčků :-). Dívám se taky od dětství, a nyní s dětmi. teď dávají novější večerníček O Kanafáskovi. Moc zaujal moje dětičky ... nemá někdo náhodou nahrané všechny díly??? prosím ... ozvěte semi. Určitě se domluvíme. Díky :-)
 
krteček
večerníček je nejlepší dívám se na něho každý den s mím přítelem
 
Znělka
Ahoj, prosím neporadil byste mi někdo kde bych našla úvodní znělku (melodii) večerníčku? Potřebovala bych si ji stáhnout na CD. Předem děkuji Katka
 
zdroj: vecernicek.com

Seriál:
Tip a Tap (Francie)

Epizoda č.1
První let

Poprvé uveden:
2.4.1979 na ČST
 
kkk.a.c.k.a ne každá  podlaha hřeje
myslim,že Tip a Tap,ale jistě to nevim.
Strýček Fido?
Ahojky. Poradili byste mi někdo, jak se jmenuje Večerníček, kde vystupoval strýček Fido a Tip a Tap? Díky moc a mějte se fajn.
 
Strýček Fido?
Ahojky. Poradili byste mi někdo, jak se jmenuje Večerníček, kde vystupoval strýček Fido a Tip a Tap? Díky moc a mějte se fajn.
 
Hledám
Hledám,jestli postavičky Kaštánek a Kaštanka jsou z večerníčků,nebo z jiného vysílání pro děti.Vedeme důležitý spor o tom,kde jsme je před mnoha lety viděli.Pomozte....
 
bob a bobek
pjěkní večerda
 
terka nokya20
pppp
jjjjjj
 
Wednesday
Jenom poznámka (jelikož se tím právě zabývám) - např. i každý z oficiálních webů jednotlivých provincií Kanady (možná i jiných zemí, to nevím) má speciální oddíl pro děti - viz www.canada.ca a odkazy na provincie. Představte si naši vládu!-)
 
Tak si odpovím sám, jelikož odpověď už mi přišla. První série měla 43 dílů, jak bylo číslováno. Druhá série měla 42 dílů nečíslovaných. Třetí série (která začíná tento týden) není taktéž číslována, protože se neví, kolik dílů se odvysílá. Není to zřejmě v kompetenci tvůrců, ale spíše sestavovatelů vysílacího schématu na letošní podzim. Doufejme, že Mistči českého animovaného filmu vydrží co nejdéle.