Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravuje:

S_M_Lomoz

Může vás zajímatReklamaSpolumoderátorem tohoto klubu je PEEPA.


Zveme Vás na návštěvu serveru www.vecernicek.com. Ti šťastnější (a mladší) si budou moci i najít, co dávali za večerníček v den, kdy se narodili, a spoustu dalších zajímavých informací :-)


Jojo.
Kdo by neznal melodii, která každý den v 19:00 rozezní naše reproduktory u televizorů či domácích kin. (A tu druhou taky)
Snad každý na tom vyrůstal – a spousta z nás se na ně stále dívá.
Pojďme si o tom pohovořit...:-)

A které patří mezi naše nejoblíbenější?


Vyzkoušejte si své znalosti: Co víte o večerníčcích?

bubu show-sháním
ahoj já mám sice jen 2 díly a ještě na mizerných kazetách ale sháním další ..jedná se mi o bubu show, neměl bys něco? dík muj meil je coufal2@vmnet.cz
kodýtko
nevíte někdo kde se daj sehnat informace o tomhle večerníčku Kodýtkův detektivní seriál zajímá mě hlavně obsazení zatim sem našel Hrzáně a Hadrbolcovou
 
ahoj!
už dlho sa pokúšam zistiť to isté. odpovedal ti niekto?
Kočka Koule 2.
Předchvílí jsem se dívala na stránky ČT a tam psali, že se Pestrý život jedné kočky naposled vysílal v roce 2001, ale to jsem bohužel neviděla. Snad se ho v budoucnosti dočká ten můj prcek.
 
Kočka Koule
Ahojký lidičky! Jsem ráda, že taky existuje taková diskuse, právě čekám prcka a sleduji co právě v TV běží a některé večerníčky mě teda nezaujaly. Ale zajímá mě jeden co nebyl snad 10 let. Jmenuje se Pestrý život jedné kočky. Hlavní hrdinkou byla kočka Koule. Bylo to kreslený, namluvil to pan Nárožný a já to mám doma na kazetě do rádia. Ale mám dojem že v TV toho bylo víc než na kazetě. Snad si někdo vzpomene. Díky moc
 
S_M_Lomoz Lomoz je hodný.  Lomoz je šikovný!
Možno francouzsky? Saturnin hasičem - první část, druhá část.
Na téma Saturnin jsem kdysi hodil slovo s paní dramaturgyní Krejčí. Říkala mi, že začátkem 90. let uvažovali o nákupu, ale pak se dočetli o drastických metodách zacházen íse zvířátky při natáčení a rázem je to přešlo.
 
jo, to bylo Pingu. doteď to dávaj, třeba na Minimaxu.

ale kačera Saturnina bych si taky ráda připomněla. pamatuju to už jenom z toho klasickýho večerníčkovýho pexesa
 
že by Pingu?
 
help
Ahoj, prosim o pomoc, nevíte někdo jak se jmenoval večerníček s tučnáky? Dlouho to nevysílali a nebylo to kreslený ale ty postavičky byli z modelíny... Díky moc
 
ano ano babicka:)
babicko prosim te prijde neboli oma bitte kommen:)
kačer saturnin
Ahoj,prosim vás ,neznáte někdo večerníček o bílé kachně ,morčeti,byla to živá zvířata a kachnu mluvil pan Filipovský. Nikde to nemohu najít ,dávali to ,když jsem byla malá holka.Děkuji.
 
Petřík a Lucinka
Ahojky, nevzpomene si náhodou někdo na večerníček Petřík a Lucinka v zemi pampelišek? Je to dost pozapomenutý seriál z roku 1984. Jestli znáte, napište prosím pár slov o obsahu, chtěla bych si ivěřit, jestli je to opravdu to, co si myslim, ze to je :)
 
(toto je kvalitní názor:))
majo no a někdy taky  pláču
je to naprostej hnus
 
Anička v království květin
večerníček, co běží právě teď, to je docela haluz. autor bral dobré drogy. děti jsou nadšené, prý je to napínavé!
 
tom: UTFG
 
draceksoptik
ahoj lidi potreboval bych fotky dracka soptika nevite kde bych je nasel? diky
 
Goro
Ahoj lidi nevíte kde by se dal stáhnout seriál Goro bílý pes?
 
Krtecek
Nevíte někdo prosím kde by se dala sehnat úvodní melodie ke Krtečkovi??? Moje přítelkyně ho miluje a ja to nemůžu nikde sehnat.. kdyby jste nekdo vedel tak mi prosím napište na ludeksipek@gmail.com. Díky Luděk:)
 
DVD
Ahoj. Myslim,že je naprosto úžasný,že se daj večerníčky sehnat na dvd.