Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravuje:

S_M_Lomoz

Může vás zajímatReklamaSpolumoderátorem tohoto klubu je PEEPA.


Zveme Vás na návštěvu serveru www.vecernicek.com. Ti šťastnější (a mladší) si budou moci i najít, co dávali za večerníček v den, kdy se narodili, a spoustu dalších zajímavých informací :-)


Jojo.
Kdo by neznal melodii, která každý den v 19:00 rozezní naše reproduktory u televizorů či domácích kin. (A tu druhou taky)
Snad každý na tom vyrůstal – a spousta z nás se na ně stále dívá.
Pojďme si o tom pohovořit...:-)

A které patří mezi naše nejoblíbenější?


Vyzkoušejte si své znalosti: Co víte o večerníčcích?

To ne, Zahrada je od Pojara. Dokonce by teď měla jít sehnat komplet na DVD v Levných knihách asi za 80 Kč.
Vosje Even foxes are not what they seem :-)  I'm deranged
sharka
ZAHRADA je od Trnky. Je to úžasná věc a to je v tom filmu jenom výcuc z té knížky, která je předlohou.
Kaštánek a Kaštanka
Nevím, jestli už někdo neodpovídal. Je to už po dlouhé době, ale přesto: Vím naprosto jistě, že jsou to postavičky z knížky o Kaštánkovi a Kaštance vyrobené z kaštanů. Mám ji totiž doma i když už není úplná. Je tam návod jak si ty postavičky vyrobit z přírodnin. Na každé stránce je obrázek např. jak je Kaštánek jako rytíř, jak sklízejí ovoce, lisují víno, jedou s koňma, jsou na lodi... a u toho jsou básničky. Zrovna letos na podzim jsem tuto knížku oprášila neboť mám malého syna... Lucka
captainn to houká kápo  sýček
No voni se v tom divadle udávali tak nějak všichni navzájem.
chci tady jenom říct, že i když byl Pepa Dvořák udavač, tak Maxipsa Fíka namluvil brilantně (a to včetně výslovnosti "verlyba" a "cirgus") jede nám to denně doma pořád dokola a pořád se bavím :-)))
 
Je to myslím od Trnky...ale nejsem si jistá...taky mě to fascinuje...
je to určitě z večerníčku? nějak mi to nezní .... "otravovat"
 
potřebuju radu :)
Aoj LIDIČKY...Nevíte prosim vás někdo z jakýho večerníčku je hláška : Kohopak já dneska budu otravovat? .. děkuju velice
 
potřebuju radu :)
Aoj LIDIČKY...Nevíte prosim vás někdo z jakýho večerníčku je hláška : Kohopak já dneska budu otravovat? .. děkuju velice
 
edudant & francimor
to je skvelej vecernicek ;)
 
jdu do ní :-)
 
Dost acidova je uz ta puvodni knizka, asi 70 let stara nebo kolik... (i kdyz pravda, ilustrace v ni jsou o neco mene scary)
možná by se to dalo číst... ?
 
captainn to houká kápo  sýček
to se imho nedá v žádném stavu
 
edudant a francimor
právě běží na ČT1. dle mého byl výtvarník i animátor, nemluvě o režisérce, po celou dobu výroby na acidu. něco tak šíleného se v normálním stavu nedá ... :-D
 
....
Slavný lovec Pampalini je normálně v oběhu, nedávno vyšel a maj ho třeba v dvd půjčovně ve Francoouzské. Co se děje v trávě, několik epizodek je na youtube.com, nedávno běžel v nějakém dopoledním cyklu pro děti tuším že na ČT..Jina má 13. epizod viz. CSFD.cz, kde jej má ve svojí filmotéce docela dost lidí..Takže zas o moc zapmenutý večerníček se nejedná tedy jak pro koho..
 
Lovec Panpaliny
ma nekdo vecernicek Lovec panpaliny
 
ahoj
Ahoj večerničku kdo jsi. jsi znama postava.
 
otaznick  
Ty bych si taky hodně rád znova poslechnul. Možná by to mohlo být sehnatelné tady: http://superstarshop.cz/index.php?id=10142 (jestli to bude ono, tak to tu prosím potvrď :)
Nevite nahodou nekdo, kde bych sehnala CD ci nejakou jinou audio verzi starych cernobilych broucku?..pamatuju si, ze jsem mela doma malou gramodesku s modrym obalem, ale kdovi kde skoncila.