Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravuje:

S_M_Lomoz

Může vás zajímatReklamaSpolumoderátorem tohoto klubu je PEEPA.


Zveme Vás na návštěvu serveru www.vecernicek.com. Ti šťastnější (a mladší) si budou moci i najít, co dávali za večerníček v den, kdy se narodili, a spoustu dalších zajímavých informací :-)


Jojo.
Kdo by neznal melodii, která každý den v 19:00 rozezní naše reproduktory u televizorů či domácích kin. (A tu druhou taky)
Snad každý na tom vyrůstal – a spousta z nás se na ně stále dívá.
Pojďme si o tom pohovořit...:-)

A které patří mezi naše nejoblíbenější?


Vyzkoušejte si své znalosti: Co víte o večerníčcích?

Večerníček
Ahoj poradí mi někdo jak se jmenoval večerníček kde vystupovala chytrá liška.A ještě nevím jestli to nebyl náhodou kreslený film či večerníček ale tuším že to tenkrát dávali v Magionu či Veze.Nevím jestli to náhodou nebylo na díly akorát si matně vzpomínám že tenkrát tam šla nějaká malá holčička či co temným lesem v noci a kde pak narazila na takovou podivnou chaloupku myslím že z ježibabou kde byl plot s kostí a lebek.
 
Přičemž odvisílán nebyl nikdy žádný večerníček! Tfuj!
 
Blixa: Pricemz odkazy na stazeni znelky nefunguji ;)
 
..nejreprizovanejsi serie
..nazdar lidi ..snazne vas prosim o pomoc ..potreboval bych vedet, ktery z vecernicku byl odvisilan nejvice krat ..at delam co delam, nejak se i pres obrovskou vecernickomanii spojenou s kulatym vyrocim k teto informaci nikde nemuzu dopracovat ..tak kdyby snad aspon nekdo z vas vedel, byl buch mu vdecnej (jelikoz toto forum nenam moznost pravidelne navstevovat, poprpisl bych pripadne info zaslat na adresu blixaəszm.sk ..anebo ICQ 248-307-445 - jeste jednou diky;)
 
Co se děje v trávě
Nemáte někdo prosím nahraný díl "Vážka" z večerníčku "Co se děje v trávě"? To je jediný, který mi chybí.
 
Tak si ji prostě nahraj: ) Nebo použij P2P nebo něco podobnýho...: )
Zidane Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo  buffalo Buffalo buffalo.
Ne, obráceně. Bolek je ten větší černovlasý a Lolek je ten menší, co má na hlavě akorát pár vlasů neurčité barvy :)
Myslím Bolek je ten menší :-)
FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
Který je prosímvás Bolek? Ten menší s prořídlými vlasy nebo ten vyšší?
 
O Kanafáskovi
zdravím všechny příznivce večerníčků :-). Dívám se taky od dětství, a nyní s dětmi. teď dávají novější večerníček O Kanafáskovi. Moc zaujal moje dětičky ... nemá někdo náhodou nahrané všechny díly??? prosím ... ozvěte semi. Určitě se domluvíme. Díky :-)
 
krteček
večerníček je nejlepší dívám se na něho každý den s mím přítelem
 
Znělka
Ahoj, prosím neporadil byste mi někdo kde bych našla úvodní znělku (melodii) večerníčku? Potřebovala bych si ji stáhnout na CD. Předem děkuji Katka
 
zdroj: vecernicek.com

Seriál:
Tip a Tap (Francie)

Epizoda č.1
První let

Poprvé uveden:
2.4.1979 na ČST
 
kkk.a.c.k.a ne každá  podlaha hřeje
myslim,že Tip a Tap,ale jistě to nevim.
Strýček Fido?
Ahojky. Poradili byste mi někdo, jak se jmenuje Večerníček, kde vystupoval strýček Fido a Tip a Tap? Díky moc a mějte se fajn.
 
Strýček Fido?
Ahojky. Poradili byste mi někdo, jak se jmenuje Večerníček, kde vystupoval strýček Fido a Tip a Tap? Díky moc a mějte se fajn.
 
Hledám
Hledám,jestli postavičky Kaštánek a Kaštanka jsou z večerníčků,nebo z jiného vysílání pro děti.Vedeme důležitý spor o tom,kde jsme je před mnoha lety viděli.Pomozte....
 
bob a bobek
pjěkní večerda
 
terka nokya20
pppp
jjjjjj
 
Wednesday
Jenom poznámka (jelikož se tím právě zabývám) - např. i každý z oficiálních webů jednotlivých provincií Kanady (možná i jiných zemí, to nevím) má speciální oddíl pro děti - viz www.canada.ca a odkazy na provincie. Představte si naši vládu!-)