Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravuje:

S_M_Lomoz

Může vás zajímatReklamaSpolumoderátorem tohoto klubu je PEEPA.


Zveme Vás na návštěvu serveru www.vecernicek.com. Ti šťastnější (a mladší) si budou moci i najít, co dávali za večerníček v den, kdy se narodili, a spoustu dalších zajímavých informací :-)


Jojo.
Kdo by neznal melodii, která každý den v 19:00 rozezní naše reproduktory u televizorů či domácích kin. (A tu druhou taky)
Snad každý na tom vyrůstal – a spousta z nás se na ně stále dívá.
Pojďme si o tom pohovořit...:-)

A které patří mezi naše nejoblíbenější?


Vyzkoušejte si své znalosti: Co víte o večerníčcích?

Co se děje v trávě
Nemáte někdo prosím nahraný díl "Vážka" z večerníčku "Co se děje v trávě"? To je jediný, který mi chybí.
 
Tak si ji prostě nahraj: ) Nebo použij P2P nebo něco podobnýho...: )
Zidane Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo  buffalo Buffalo buffalo.
Ne, obráceně. Bolek je ten větší černovlasý a Lolek je ten menší, co má na hlavě akorát pár vlasů neurčité barvy :)
Myslím Bolek je ten menší :-)
FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
Který je prosímvás Bolek? Ten menší s prořídlými vlasy nebo ten vyšší?
 
O Kanafáskovi
zdravím všechny příznivce večerníčků :-). Dívám se taky od dětství, a nyní s dětmi. teď dávají novější večerníček O Kanafáskovi. Moc zaujal moje dětičky ... nemá někdo náhodou nahrané všechny díly??? prosím ... ozvěte semi. Určitě se domluvíme. Díky :-)
 
krteček
večerníček je nejlepší dívám se na něho každý den s mím přítelem
 
Znělka
Ahoj, prosím neporadil byste mi někdo kde bych našla úvodní znělku (melodii) večerníčku? Potřebovala bych si ji stáhnout na CD. Předem děkuji Katka
 
zdroj: vecernicek.com

Seriál:
Tip a Tap (Francie)

Epizoda č.1
První let

Poprvé uveden:
2.4.1979 na ČST
 
kkk.a.c.k.a ne každá  podlaha hřeje
myslim,že Tip a Tap,ale jistě to nevim.
Strýček Fido?
Ahojky. Poradili byste mi někdo, jak se jmenuje Večerníček, kde vystupoval strýček Fido a Tip a Tap? Díky moc a mějte se fajn.
 
Strýček Fido?
Ahojky. Poradili byste mi někdo, jak se jmenuje Večerníček, kde vystupoval strýček Fido a Tip a Tap? Díky moc a mějte se fajn.
 
Hledám
Hledám,jestli postavičky Kaštánek a Kaštanka jsou z večerníčků,nebo z jiného vysílání pro děti.Vedeme důležitý spor o tom,kde jsme je před mnoha lety viděli.Pomozte....
 
bob a bobek
pjěkní večerda
 
terka nokya20
pppp
jjjjjj
 
Wednesday
Jenom poznámka (jelikož se tím právě zabývám) - např. i každý z oficiálních webů jednotlivých provincií Kanady (možná i jiných zemí, to nevím) má speciální oddíl pro děti - viz www.canada.ca a odkazy na provincie. Představte si naši vládu!-)
 
Tak si odpovím sám, jelikož odpověď už mi přišla. První série měla 43 dílů, jak bylo číslováno. Druhá série měla 42 dílů nečíslovaných. Třetí série (která začíná tento týden) není taktéž číslována, protože se neví, kolik dílů se odvysílá. Není to zřejmě v kompetenci tvůrců, ale spíše sestavovatelů vysílacího schématu na letošní podzim. Doufejme, že Mistči českého animovaného filmu vydrží co nejdéle.
Wednesday ...will take good care of you...  ve sklepě
Nářky matky počítačového maniaka
Tak mi povyrostl syn (3,5) a objevil Internet. A bohužel jsme zjistili, že de facto neexistují na českém webu stránky postaviček z večerníčků, nebo Edova pohádkového balíku, nebo i jiných pohádek. A už vůbec nejsou k mání takové stránky pohádkových postaviček, kde by se daly hrát dětské hry (ani na herních stránkách). Kouzelná školka web má, ale ten je velmi komerční, v podstatě slouží k tomu, jak si objednat Majdu a Michala na nějakou estrádu. Patrasová má taky web, snad ještě komerčnější (kupte si, objednejte si) a navíc je to všechno zaměřeno na děti, které už musí umět dobře číst (delší texty, menší písmo) Předškoláci mají smůlu. A tak je synek odkázaný na zahraniční stránky, kde jsou hry s postavičkami, které zná - Bořek, ZOO Lane, Teletubbies - na stránkách BBC Cbeebies a PBS Kids (obě velmi doporučuji rodičům k nahlédnutí), jejichž ovládání je velmi intuitivní a už mně k tomu ani nepotřebuje (spíš naopak). Celkem mně udivuje, že něco takového pro děcka neudělala ČT po vzoru BBC. Pro soukromý subjekt by byl asi problém s autorskými právy.

V časopise Země pohádek je zmínka o Krtečkových narozeninách, a že prý bude mít vlastní web. Tak jen doufám že bude také zábavný a zaměřený i na malé děti a ne jen hezky zabalený shop na další filmy a časopisy z produkce Země pohádek. Protože zrovna jejich homepage je dost zoufalá a neaktuální. Prcka to tam bavilo asi tak 2,5 minuty.

Pokud někdo namítá, že takhle malé dítě před comp nepatří - já mám jediný problém - slušnou pracovní židli i pro prcka. V té mojí plave. Když si hraje, má nařízenou kuchyňskou minutku, takže má jasnou hranici. Díky stránkám Sezam street už umí pár slov španělsky a tu Bořkovu pošahanou písničku celkem chytá v angličtině.

No tou vší lamentací jsem chtěla říct, že ty Večerníčkovy stránky jsou fajn, jenže mně je notně přes třicet. Ale můj chlapeček, kterej Večerníček sleduje a pro kterýho by mohly mít smysl, z nich nemá lautr nic.

 
SMLomoz
Jsi nějak schopný zjistit něco o Mistrech českého animovaného filmu? ČT jsem svůj konkrétní dotaz posílal, ale oni mlčí.
 
Poděkování
Díky Sado Maso Lomozi i přesto, že mne Tvá odpověď příliš nepotěšila a téměř jsem prohrál sázku...Milda