Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravuje:

S_M_Lomoz

Může vás zajímatReklamaSpolumoderátorem tohoto klubu je PEEPA.


Zveme Vás na návštěvu serveru www.vecernicek.com. Ti šťastnější (a mladší) si budou moci i najít, co dávali za večerníček v den, kdy se narodili, a spoustu dalších zajímavých informací :-)


Jojo.
Kdo by neznal melodii, která každý den v 19:00 rozezní naše reproduktory u televizorů či domácích kin. (A tu druhou taky)
Snad každý na tom vyrůstal – a spousta z nás se na ně stále dívá.
Pojďme si o tom pohovořit...:-)

A které patří mezi naše nejoblíbenější?


Vyzkoušejte si své znalosti: Co víte o večerníčcích?

hela
Dobré odpoledne vespolek, právě pracuji na skriptech, které by měly mapovat historii večerníčku. Nevíte někdo náhodou, zda existuje nějaká on-line databáze animovaného seriálu, kde by bylo pokud možno co nejvíce sekundárních informací - o tvůrcích, roku výroby a pod.? Moc by mi to mohlo, jinak se budu muset nějak propracovat do televizního archivu, a to je pro mne jako matku malého dítěte velká komplikace. Děkuji Helena
 
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
tu brzkou hodinu jim ovšem nedaruji
S_M_Lomoz Znám já jeden krásný Šrámek  nedaleko Jičína
Zázraky se dějí. Česká televize začala reprízovat Kodýtkovu detektivní kancelář... k vidění v neděli v půl sedmé ráno na ČT1.
 
Ahojky, moooc zdravím!!! Náhodou jsem narazila na tento inzerát (platí ještě? :-) ). Sháním totiž pro děti pohádky BuBu Show a Kalifornské hrozinky, které si moc oblíbily, ale máme na videokazetách jen 2 nahrávky :-(, proto bych byla moc ráda, kdybych je mohla sehnat. Máme také nějaké ty pohádky od Disneye, tak jsem se chtěla zeptat, jestli jsou ještě k mání a o co konkrétně máte zájem Vy, že bychom se eventuelně dohodli. Děkuji předem moc za odpověd, budu moc ráda, když si na ni uděláte čas. Můj e-mail je: P.Krystofkova@seznam.cz. Krásný den!!! A děkuji!!! Petra
Nemá někdo na prodej originální LP nebo MC kazetu Spejbl a Hurvínek -Hurá na Olympiádu z roku 1979.Můj email-spatrik75@seznam.cz DĚKUJI.Tel.mob.603911620
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
Dik, ja jsem toho spoustu zapomnela!
 
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
Nene, SML ma pravdu, konec 80. jak rikas ty, je moc pozde! To by tam nebyl napr Panacek Coko.
 
S_M_Lomoz Znám já jeden krásný Šrámek  nedaleko Jičína
Jazvečík v raketě se jmenuje Cvoček a je ze seriálu Cvoček astronautem. Jestli se nepletu, byl loutkový a Cvočka mluvil Hurvínkovým hlasem Miloš Kirschner.
 
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
A co ten jezevcik v rakete? To je nejaka Amina?
 
sosan Když se nudím,  hraju karty
Tipuji konec osmdesátých či začátek devadesátých, pamatuji Večerníčka v osmnáct dvacet a v devatenáct dvacet. Oba Večerníčky byl jeden a ten samý, ač myslím, že ze začátku zkoušeli dávat každý jiný, i když ze stejného seriálu, ale rychle od toho upustili :)
sosan Když se nudím,  hraju karty
Pes skutečně asi bude Bella z Belly a Sebastiána, máma to u našeho pexesa tvrdila taky, když jsme se ptali, co to je za psa. Robota Emila také vybavuji si, byl-li to takový robůtek držící v pohodě nad hlavou činku, na které bylo napsáno číslo tisíc.
 
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
Kdyz ty ja asi praveze neuvidim. Ledaze napostovala bys!
 
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
pah, až uvidíš moje starý kvarteta, zešílíš šestkrát
S_M_Lomoz Znám já jeden krásný Šrámek  nedaleko Jičína
Psa jsem vždycky jako děcko považoval za starou Bellu z Belly a Sebastiána a papoucha nevím. Jediný papouch, který mě v té souvislosti napadá, je Lórinka, která tahala pohádky čtené Štěpánkou Haničincovou.
Tohle je soudě podle Boba a Bobka, Rákosníčka a čokoládového panáčka verze někdy z konce sedmdesátých let. A rozhodně to není první vydání - tam byl Robot Emil, Buratino s klíčkem, kočka s vidličkou a mně něznámá postavička slona v dvouřadovém saku. A další a další.
 
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
našla jsem u známých na chatě sto let neviděný pexeso s večerníčky a zešílela jsem!!! ALE! jedno číslo chybí úplně a podle mě byla ve starší verzi jiná jednička (kačer Saturnin) a možná i některé další číslo v pozdějších letech změnili... dole vpravo jsou dva obrázky - ten pes a kanárek - který právě v té celé sadě už vystřídaly novější večerníčky. poznáte je někdo? a vlastně pár jich tam nedokážu identifikovat... znalci určitě poradí :-))) dík.
 
kuře Kaliméro
Ahoj, nevíte někdo, kde by se daly sehnat večerníčky s kuřetem Kaliméro?
 
Ahoj, nevíte někdo v kterých letech se vysílaly dva Večerníčky denně? První pro menší děti a druhý pro větší. Věra
 
Ahoj Lucko Tuto knizku hledam jiz leta a bez uspechu.Taky jsem ji mel jako malej kluk a rad bych ji opet mel.Asi z nostalgie.Mohli bychom se domluvit na jakemkoli okopirovani a poslani? Predem opravdu moc dekuji za jakoukoli snahu. Lucian Diky moc.Mail lucianruca@centrum.cz
totk by som aj rad vedel, neviem ci to nebola francuzska produkcia a, el jak sa voilal original?
Já ho taky hledám,ale nikde nic.Byl to mazec!