Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravuje:

S_M_Lomoz

Může vás zajímatReklamaSpolumoderátorem tohoto klubu je PEEPA.


Zveme Vás na návštěvu serveru www.vecernicek.com. Ti šťastnější (a mladší) si budou moci i najít, co dávali za večerníček v den, kdy se narodili, a spoustu dalších zajímavých informací :-)


Jojo.
Kdo by neznal melodii, která každý den v 19:00 rozezní naše reproduktory u televizorů či domácích kin. (A tu druhou taky)
Snad každý na tom vyrůstal – a spousta z nás se na ně stále dívá.
Pojďme si o tom pohovořit...:-)

A které patří mezi naše nejoblíbenější?


Vyzkoušejte si své znalosti: Co víte o večerníčcích?

Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
Dik, ja jsem toho spoustu zapomnela!
 
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
Nene, SML ma pravdu, konec 80. jak rikas ty, je moc pozde! To by tam nebyl napr Panacek Coko.
 
S_M_Lomoz Znám já jeden krásný Šrámek  nedaleko Jičína
Jazvečík v raketě se jmenuje Cvoček a je ze seriálu Cvoček astronautem. Jestli se nepletu, byl loutkový a Cvočka mluvil Hurvínkovým hlasem Miloš Kirschner.
 
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
A co ten jezevcik v rakete? To je nejaka Amina?
 
sosan Když se nudím,  hraju karty
Tipuji konec osmdesátých či začátek devadesátých, pamatuji Večerníčka v osmnáct dvacet a v devatenáct dvacet. Oba Večerníčky byl jeden a ten samý, ač myslím, že ze začátku zkoušeli dávat každý jiný, i když ze stejného seriálu, ale rychle od toho upustili :)
sosan Když se nudím,  hraju karty
Pes skutečně asi bude Bella z Belly a Sebastiána, máma to u našeho pexesa tvrdila taky, když jsme se ptali, co to je za psa. Robota Emila také vybavuji si, byl-li to takový robůtek držící v pohodě nad hlavou činku, na které bylo napsáno číslo tisíc.
 
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
Kdyz ty ja asi praveze neuvidim. Ledaze napostovala bys!
 
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
pah, až uvidíš moje starý kvarteta, zešílíš šestkrát
S_M_Lomoz Znám já jeden krásný Šrámek  nedaleko Jičína
Psa jsem vždycky jako děcko považoval za starou Bellu z Belly a Sebastiána a papoucha nevím. Jediný papouch, který mě v té souvislosti napadá, je Lórinka, která tahala pohádky čtené Štěpánkou Haničincovou.
Tohle je soudě podle Boba a Bobka, Rákosníčka a čokoládového panáčka verze někdy z konce sedmdesátých let. A rozhodně to není první vydání - tam byl Robot Emil, Buratino s klíčkem, kočka s vidličkou a mně něznámá postavička slona v dvouřadovém saku. A další a další.
 
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
našla jsem u známých na chatě sto let neviděný pexeso s večerníčky a zešílela jsem!!! ALE! jedno číslo chybí úplně a podle mě byla ve starší verzi jiná jednička (kačer Saturnin) a možná i některé další číslo v pozdějších letech změnili... dole vpravo jsou dva obrázky - ten pes a kanárek - který právě v té celé sadě už vystřídaly novější večerníčky. poznáte je někdo? a vlastně pár jich tam nedokážu identifikovat... znalci určitě poradí :-))) dík.
 
kuře Kaliméro
Ahoj, nevíte někdo, kde by se daly sehnat večerníčky s kuřetem Kaliméro?
 
Ahoj, nevíte někdo v kterých letech se vysílaly dva Večerníčky denně? První pro menší děti a druhý pro větší. Věra
 
Ahoj Lucko Tuto knizku hledam jiz leta a bez uspechu.Taky jsem ji mel jako malej kluk a rad bych ji opet mel.Asi z nostalgie.Mohli bychom se domluvit na jakemkoli okopirovani a poslani? Predem opravdu moc dekuji za jakoukoli snahu. Lucian Diky moc.Mail lucianruca@centrum.cz
totk by som aj rad vedel, neviem ci to nebola francuzska produkcia a, el jak sa voilal original?
Já ho taky hledám,ale nikde nic.Byl to mazec!
S_M_Lomoz Dobrý den, kolono chlápků -  čtyři dobré atmosféry do uší!
Towser.
 
Pes Poldík
Prosím vás, nevíte jaký je originální anglický název seriálu o psu Poldíkovi a jestli je vůbec někde k vidění, aspoň na youtube. U nás šel jako večerníček naposledy někdy v roce 1986. Děkuji moc.
 
Obávám se, že už nikde. Býval to můj nejoblíbenější večerníček, když jsem byl malý. a skoro nikdo už si to nepamatuje. Ale už kdysi dávno v pořadu Nad dopisy diváků říkali, že při požáru shořely všechny kopie, a obávím se, že to může být pravda a že originální dabing s Vladimírem Hrubým v hlavní roli je tak už nadobro zničen. Radek B.
Hrozinky
neviete kde by sa dal zohnat serial Kalifornske hrozinky? ked som bol maly tak som na tom strasne frcal, som si to aj nahraval na kazety ale potom sa vyhodili ...:-(
 
http://www.youtube.com/watch?v=3WL47h9rqiM