Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

SpolečnostNové

Spravují:

Šnek,
Tander LeeReklamaProtože stav tohoto klubu byl fakt k pláči, má nyní opět dva moderátory, a navíc musíme vzhledem k válečnému stavu vyhlásit i nějaká ta pravidla:

Chcete-li napsat svůj názor, napište, ale jen v případě, že se drží v základních rámcích lidskosti, tedy žádné výzvy k plynovým komorám, žádné schvalování hromadných znásilnění apod. Pokud nevíte, co jsou to základní rámce lidskosti, přečtěte si třeba tohle.

Pokud chcete napsat nějakou aktuální zprávu, pak se jednak zdržte bezmyšlenkovitého kopypastování, ale buď shrnujte svými slovy, nebo vyberte jen základní sdělení, odkažte na zdroj a přímo ve svém příspěvku také zdroj jasně jmenujte. Odkazujete-li na video, pak slovy shrňte obsah.

Zdržte se rovněž planých výkřiků.

Bez ohledu na to, zda přispíváte zprávou, názorem, nebo něčím jiným, dbejte na to, aby se vaše příspěvky ani lokálně (tj. např. v rámci jedné stránky) nestávaly převažujícím obsahem klubu.


Pokud si spíše než povídat o Ukrajině chcete zanotovat o ruských průserech, využijte radeji klubu Russia Countdown. Pokud fandíte Putinovi, pak běžte do klubu Putinovo Rusko nebo do Prdele. Pokud chcete sledovat spíše informační svodku o ukrajinském dění, pak můžeme doporučit klub Ukrajina/Україна/Ukraine. Konečně pro konkrétní pomoc Ukrajině tu máme klub Pomoc Ukrajině.


Zprávy z Ukrajiny: https://www.ukr.net/
Rozcestník vzdělávacích materiálů k ukrajinštině: https://cs.wikiversity.org/wiki/Ukrajinština


В цім клубі розмовляємо також українською!


Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Demagog měsíce.
Reakce na | Vlákno  
arnost snad nechci tak   moks
v situaci, kdy neni uplne jasne co je pravda a co je lez (coz se da opravdou podporit spravnou propagandou) ti nezbude nez nechat rozhodovat sve emoce (coz stejne dela vetsinu casu kazdy), coz neznamena, ze v jinych pripadech se nerozhodujes vice racionalne
Tander Lee ...podmínkou svobody je boj a násilí...  ... taky jeden z nás
Například, protože organizovat referendum v oblasti okupované zahraničními vojáky a ze zahraničí podporovanými bandity je technicky dost nemožné.
Ukrajina nemá dobré řešení. Vojensky do toho nikdo nepůjde...není kdo, nejsou peníze. USA neví jestli mají řešit problémy v Asii, jak je mají řešit, do průšvihu se řítí Pakistán, což docela děsí UK....severní Afriku raději nezmiňovat.
 
to je něco jako "Miluško, představte si, oni mi Toníčka zavraždili!" "No však Jiřinko toho mojeho Láďu taky každou chvíli bolí záda."
Reakce na | Vlákno  
Jak myslis. Ani jeden z nas sa k 100%-nemu evereniu nedostane.
Prirovnani ruske okupace k fanouskum Sparty od zz navrhuji na chucpe mesice a/nebo do zahlavi.
 
Nevim jak vy, ale my jsme tu meli referendum. A celospolecenskou diskuzi. A nepamatuji si euroarmadu pred volebnimi okrsky, pruhledne urny ani bandy vyrostku, kteri by mydlili vsechny, co hlasovali proti EU.
Reakce na | Vlákno  
No, s lidma z výchdu ukrajiny jsem co do činění měl, a říkal jsem jim prostě Ukrajinci. Když jsme se blíž seznámili, tak mě upozornili, že oni nejsou Ukrajinci ale Rusové. Ale že je jim dost jedno, když si to pletu, prototože všichni Slované jsou bratři. To bylo někdy kolem roku 2000.
Reakce na | Vlákno  
Tak to nieje. Podla rovnakej logiky nas/vas anektovala EU lebo sme sa stali jej sucastou. A ver ze toto rozhodovanie EU nenechala uplne n nas.

A to ze ta niekde zmlati banda idiotou z tym nema nic spolocne. Na to staci vlajka slavie a ist do senku oblubenej fanusikmi sparty.

v historii klubu to niekdo daval.
Jak muzes delat spolecenskou diskuzi a referendum na valecnem uzemi? Vzdyt prislibil diskuzi o federalizaci a vetsi samostatnosti uzemnich celku - ale az pote, co skonci valka. Rozdeleni Ukrajiny neni v principu problem. Rozdeleni Ukrajiny dle diktatu z Ruska a pod hlavnemi ruskych samopalu problem je.
ani u nas. Nerob si iluzie
pytal si sa alebo pisali v tvojich oblubenych novinach.

Osobne si skor myslim ze mas pravdu len ciastocne. Nieco ako bol rozpad ceskoslovenska vacsina viacmenej rozdelenie nechcela ale neriesenie niektorych problemov ich presvedcilo ze racej rozdelit ako ostat bez vyriesenia danych problemov. A znamym mi bolo tvrdene ze v tomto je Ukrajina dost podobna Ceskoslovensku. Cim dalej od Kyjeva (Prahy) tym menej sa na miestnych mysli.

Tak to je mi divné, proč Porošenko dávno nepřistoupil na referenda a misto toho vykřikoval o nedotknutelnosti uzemní celistvosti Ukrajiny?
tigr_papirosowy  
Já nad ZZ teda pěním kvanta dojmologie a povrchních sraček. Proč to krmit?
rampa Zabij bobra, zachráníš strom 
A myslíš, že rozlišování lež/pravda spadá do téhle kategorie? Tedy, je pro nás (Rusko) lepší žít ve lži, než poslouchat pravdu, která pro nás znamená pomlouvání Ruska.
A myslíš si, že schopnost rozlišování pravda/lež zůstala zachována? A jestliže ano, bylo procento (plus mínus samozřejmě) Rusů ochotných žít ve lži zhruba stejné před anexí Krymu, jako po anexi Krymu (před napadením Ukrajiny, po napadení Ukrajiny)?
A? Proti Nemcum v SSSR bojovali i kriminalnici odsouzeni za vrazdy. Obrana vlasti ma prednost.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  sláva Ukrajině
Ahoj Vojnove, pokud neplánuješ diskutovat, ale jen opakovat ruskou propagandu, co takhle jít do píči?