Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Tento klub je určen těm, kteří mají pozoruhodné příbuzné a nestydí se za ně. Viď, Anabel!

lillyofthevalley   chci tam!
Tak nějak. Já tedy doufám, že by si ty prsty neoblízal, ale kdyby došlo na nějakou podobnou situaci a byl by na svou chybu upozorněn, naprdl by se a už by nepřišel.
DadB jsem zralý na šrotovné 
Jako že z té koupelny už by se nasraně nevrátil byv odmítnut s oblízanými prsty?
lillyofthevalley   chci tam!
:-/
lillyofthevalley   chci tam!
Díky. Ta tvoje rodina je hodně zajímavá. Nepíše někdo rodinné paměti?
lillyofthevalley   chci tam!
Můj otec by už nepřišel. A přeneslo by se to ještě minimálně do příštího setkání.
Nazgul Vtipnýs 
Petr to nakonec dotáhl až do novin.

Petr Stiassny - poprava

lillyofthevalley   chci tam!
:-)
Nazgul Vtipnýs 
1923
Zleva: prastrýc Petr, prateta Magda, prababička Lili, prastrýc Josef, babička Truda. Pradědeček Richard bohužel několik let před tím podlehl španělské chřipce. Válku přežila pouze babička.

 
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Ach jo
DadB jsem zralý na šrotovné 
Tedy jedna textová silvestrovská
Stavili jsme se dnes dopoledne u tchyně a tchána popřát jim do nového roku. Tchyně vylezla v zástěře a na férovku nám sdělila, že na nás nemá čas, protože peče štrůdl a tvarohové šátečky a musí to stihnout dneska, protože od zítřka je drahá elektrika. Ani náznak ironie nebo lehkosti, myslela to smrtelně vážně. Čili přání hezky rychle mezi dveřma na chodbě. Pak se dovalil tchán, oznámil, že má opatlané ruce, páč právě loupe mandarinku, otřeli si je do kalhot, s gustem pak oblízal každý prst zvlášť jak od kachní pečínky a jal se mi podávat ruku. Posrlal jsem ho do koupelny, na rozdíl od něj mi to nepřišlo ani trochu ftipný. Tož tak.
 
Tím bych si nebyla jistá, sestra je bytost přátelská a tak má pobyt rozpočítaný tak, aby stihla setkání aspoň s většinou přátel. A aby nepřijela na Moravu...kdepak, to by neprošlo ;)
Sestra růže pěstuje a říká o nich, že jsou to mrchy nevděčný, furt si na něco stěžují: málo vláhy, moc slunka, moc teplo...ve srovnání s tím jsou ty moje krkonošské potvory naprostej poklad!
lillyofthevalley   chci tam!
pěkné obě
lillyofthevalley   chci tam!
Chápeš, jak by se tam dařilo růžím???
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
U Protinožců? Takže ji tu dlouhodobě nikdo nehledá...
Jenže tahle příbuzná je z podobných úvah a tajných plánů vyloučena, neb se trvale nalézá u protinožců. A můžou mi říct, pane milkshake, k čemu by mi asi tak byly latifundie v Austrálii (zejména když obtížně zvládám jednu ne zrovna dokonale uspořádanou zahrádku)?!
po dlouhem a peclivem studiu v klubiku "Jak se zbavit mrtvoly", kde komentujete velmi fundovane jak poradate rodinne srazy a tela pribuznych davat sezrat psum, nam ted chcete namluvit, ze vam nejde jenom o dedictvi?
Děkuji všem - jo, bylo to hezké setkání; snad se takhle budeme setkávat častěji.;)
 
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú  strechu
sluší!
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Moc hezké