Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Pár základních pravidel:

1. Nechovej se jako blbec.

2. Pokud někdo tvoji fotku označí jako Století, pravděpodobně to znamená, že už tady byla, nebo je hodně profláknutá. V tom případě ji laskavě repostuj do okouního klubu Století. Tam si ji mohou prohlédnout i ti lidé, kteří náhodou nesledují tento klub od jeho začátku. Chápeme, že to je možná poněkud rýpalské, ale pokud se toto pravidlo nebude dodržovat, tento klub se brzy zaplevelí fotkami ze začátků Internetu.

3. Nemravné fotky se odkazují linkem "18+". Nemravnými fotkami se rozumí vše od bradavky dál. Víme, že v době, kdy se na netu objevují šílené perverze, je to poněkud staromódní, ale pochopte, že někdo tenhle klub sjíždí i v práci či s dětmi.

4. Prosíme, žádné nechutnosti. Díky. (Pro vysvětlení viz bod 1.)Fotku vložíte pomocí tohoto příkazu: <img src="adresa-obrázku-na-webu">
Spřátelený klub Ujetá videa se nachází zde.
Drsnější odnož ujetých fotek se nachází zde. Odeberte se tam, pokud si nejste jisti, zda je vaše fotka ještě ujetá nebo už nechutná.

Pro zájemce historie a skvělých ujetých fotek v dokonalém rozlišení doporučujeme Shorpy. Prostě klasika.


(už vidím, jaké hromady "no akosi" ty vrtulky napáchají v klubu...)
Vrtulníková letka gejš ing. Išikawy
silencer 私の映画を鑑賞  (。◕‿‿◕。)
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Tak jsi ty, co pod ty videa píše komentář "Everytime I watch these videos, my hands sweat profusely."?
U mého příspěvku výšky nehrozí :o)
 
já nekliknu, mně se z těch výšek vždycky hrozně opotí dlaně!
Spousta ruských failů při lezení po střechách, mezi to zamíchaná jedna nebo dvě sebevraždy skokem. Přímo brutálních záběrů relativně málo (jeden pád zblízka), pokud máte strach z výšek nebo z pádu, tak je ovšem potřeba TRIGGER WARNING!!!
A nebylo to spíš takhle?
Mohu se zeptat, co zhruba uvidím, když na to video kliknu? Usnu ještě někdy?
jnovak Aldebaraňané necestují v raketách, 
(tak jsem konečně využil tu historku z mládí)
jnovak Aldebaraňané necestují v raketách, 
Ne, tohle už je tak 25 zpátky a chlapík tam regulérně visel. Pak se sice bez problémů vtáhnul dovnitř, ale tu stařenku, co ho zahlédla a tak ječela, tu musela odvézt sanitka. Pak vyšlo najevo, že šlo o sázku,
nebyl to tem bloger, co střílel po exekutorech?
Možná, že když to nebylo v Rusku, tak že místo dlouhého natáčení mu někdo běžel pomoct? *naive*
a spadnul pak aspoň?
jnovak Aldebaraňané necestují v raketách, 
To jedno video mi připomnělo, jak jsem kdysi šel po ulici a najednou zaslechl vzdálený vyděšený jekot. Tak se rozhlédnu a vidím, že z pátého patra nedalekého paneláku visí z okna chlap a drží se za parapet (možná dolní okenní rám).
arnost snad nechci tak   moks
zrovna na tech videich nejsou urazy z extremnich kousku, u tech jsou naopak urazy mene caste, protoze je provadi uz dost zkuseni rooferi, kteri prosli sitem tehle nahodnych urazu.
Na ja, to se asi vesměs v tom videu splnilo. Jsem starý cynik, ale z řevu přítelkyně toho vola, co tam dělal stojky na zasněžené střeše, mě trochu zamrazilo.
arnost snad nechci tak   moks
jako kreten, ktery vylezl na kde co, vam ubezpecuju, ze to skoro nikdy neni tak hrozne, jak to ty siroke objektivy vykresluji. tedy, kdyz vynechame rusaky, to jsou normalni sebevrazi
je to strasne, ale v pripade Rusaku by se to asi melo podporovat
stare a fishfull of  errors
Všem jim přeju strašnou smrt. Kreténi.