Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Pár základních pravidel:

1. Nechovej se jako blbec.

2. Pokud někdo tvoji fotku označí jako Století, pravděpodobně to znamená, že už tady byla, nebo je hodně profláknutá. V tom případě ji laskavě repostuj do okouního klubu Století. Tam si ji mohou prohlédnout i ti lidé, kteří náhodou nesledují tento klub od jeho začátku. Chápeme, že to je možná poněkud rýpalské, ale pokud se toto pravidlo nebude dodržovat, tento klub se brzy zaplevelí fotkami ze začátků Internetu.

3. Nemravné fotky se odkazují linkem "18+". Nemravnými fotkami se rozumí vše od bradavky dál. Víme, že v době, kdy se na netu objevují šílené perverze, je to poněkud staromódní, ale pochopte, že někdo tenhle klub sjíždí i v práci či s dětmi.

4. Prosíme, žádné nechutnosti. Díky. (Pro vysvětlení viz bod 1.)Fotku vložíte pomocí tohoto příkazu: <img src="adresa-obrázku-na-webu">
Spřátelený klub Ujetá videa se nachází zde.
Drsnější odnož ujetých fotek se nachází zde. Odeberte se tam, pokud si nejste jisti, zda je vaše fotka ještě ujetá nebo už nechutná.

Pro zájemce historie a skvělých ujetých fotek v dokonalém rozlišení doporučujeme Shorpy. Prostě klasika.


To je přesně ono. Pokračuj.
Álois ...mít tak křídla, naučil bych se plavat  ze života lesbických žížal
Nejsi vyvolený!
3,5 kyblíčku
Csss... (Jen jestli se spíš jeden dospělý trapně nemíchá do debat pubošům, kteří nemají nic jinýho na práci, než drbat na okounu od nevidím do nevidím...) - vážně vás nechápu - je snad okoun stvořen jen pro pár vyvolených a ostraním je zapovězen? ... Takových pičovin se tu napíše a nic - a z toho zas... Ále co, nic - sranec na věc.
 
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Vídávám ho tu už dlouho, o to více mne překvapuje ten neměnný pattern chování jako když se cca čtrnáctiletý pokouší vmísit do diskuse dospělých.
Já vím.
Karkar Lilo tak, že všechna prasata byla čistá  a všichni lidé zasviněni
Ve slově Stromčin máte pár překlepů.
vysmatej_kuauik  
Kolesův mulťák.
 
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Je to dlouhodobý projekt.
Chvilku to sleduj okolo. Je to takový typ cpt. O., který tu ještě nebyl. Vždycky plácne nějakou pičovinu jakoby mu bylo 14 a jde pryč. Následuje smršť WTF, ale až na výjimky bez odezvy, jakoby si tu svou idiocii na chvilku uvědomil. Objevuje se to sporadicky párkrát do týdne napříč okounem. Člověk neví, jestli má hledat zeravou lžíci, nebo pátrat, čí je to projekt.
To je Karel a nemá slovník.
Jirzy Krychlič is my coach 
MiZiGe Why can't you be a non-conformist like   everyone else
co to je, tohle VachuTka?
 
Dyť říkám: Tady se toho naplká... Sodovka, zkráceně soda. A sifon? Leda tak v Brně. - No, ale už dost bylo srandy, ne?, tak ať vám, mládenci, sifion pod umyvadlem hezky sifonuje! - Jinak bude ten smrad (jak tady Jirzy trefně vystihnul... ;o)
 
Jirzy Krychlič is my coach 
sodouka odjakziva bola cierna, zluta, cervena a biela vy smrad, neznate socialisticke normy pane. To o com pisete sa nazyva sifon. (dva sifone, jak říká klasik)
t0mman Internet skutecne neni pro kazdeho 
Soda odjakziva byla bily prasek.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Možná kdyby sis otevřel anglickej slovník, nebyl bys za takovýho blbce. Jinak si dávej bacha na bod 1 v záhlaví.
Kudla, už mě vážně serete... Tady se toho naplká, ale když něco plácne Kája Vachut, tak je kolem toho divení až doaleluja!

Soda vodjakživa byla bublinková voda. Že to může být i něco ochuceného, mi připadá ... ujeté (?) - tož asi tak...

 
Lukas63 Sbírám figurky slonů. 
Holt VachuTka.