Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Tohle by měl být doplněk zdejšího zavedeného klubu Pražské restaurace, bary a hospody. Časem (snad) dodělám nějaké informativnější záhlaví nebo dokoce samostatnou stránku, včetně databáze hospod. Aby to trochu fungovalo, bylo by dobré:
  • Pokud uvádíte tip na hospodu, napiště do titulku místo a jméno hospody
  • Pídíte-li se po nějaké informaci, pište do titulku dotaz
  • Protože je tento klub určen primárně pro hladové cestovatele, nejsou OT ani tipy na ubytování a jiné praktické informace o daném místě.
  • Chcete-li upozornit, jakému místu se vyhnout, napiště třeba do titulku před název hospody FUJ, nebo něco podobně výmluvného. Můžete také využít klub Černá kniha hospod
Odkazy: http://www.pilsnerpubs.net (Plzeň),http://www.dokurte.cz (nekuřácké hospody)

Koishi
Takze uz par tydnu kolujici zkazky se dnes (bohuzel) potvrdily.
Koishi to ma za sebou. :-(
 
Cywe jedna kavárna na deset zeměpisůch!
 
kacule1 je země kulatá? 
A kdo by se hádal, ano je to Českomoravská Vrchovina, konkrétně Javořická vrchovina, Novobystřická vrchovina, Člunecká pahorkatina....
kacule1 je země kulatá? 
Kunžak je Česká Kanada
 
Vysočina jako kopce je trošku větší než kraj Vysočina

https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ceskomoravsk%C3%A1_vrchovina
 
ok, kraj vysočina, mapa. já beru vysočinu jako "ty kopce" a ty teda vidím vejš. (a furt teda trvám na tom že "poslední civilizace na vysočině" kunžak bejt ani nemůže, protože je mimo mapu a tím pádem to nechápu) každopádně jsem tím chtěla říct, že ta kavárna mě příjemně překvapila, i přes název.
Reakce na | Vlákno  
Ma člen kurzu chápání jednoduchých vtipů 
Moment, teď jsi mě zmátla. Kde jinde? Jsem ze Soběslavi, cedule kde začíná kraj Vysočina potkávám v letě na výletech furt. A jedna z nich je kousek za Kunžakem. Leda že by mi celej život všichni lhali.
Agnes Jindřichův Hradec
Kavárna. Kafe dobrý, holka milá, zákusky dobrý, quiche taky. Polívky mají akorát přes týden. Větrník byl teda jeden z nejlepších co jsem měla (a nebyl to žádnej hipsta, úplně normální fakt dobrej Větrník).
 
Prosimtě Ma VYSOČINA je fakt jinde.
 
Ma člen kurzu chápání jednoduchých vtipů 
nvm, zkuste si ject v létě vysočinou na kole a dostat třeba žízeň a pokusit se v těch vesnicích něco k pití koupit. nemožné. ok když se doplazíte až do těch slavonic, tak hurá, haleluja. Ale jinak totální bezmoc a zmar.
Ve Slavonicích jsou vypití domorodí degeneráti, jistě. U Roštěnky v Řásné jsou taky vypití degeneráti. A za Uhříněvsí začíná prales.
 
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
(ehmm, Slavonice npkc?)
Reakce na | Vlákno  
Ma člen kurzu chápání jednoduchých vtipů 
no tak práh vysočiny.
hele ale kunžak není vysočina ani smykem
Reakce na | Vlákno  
Ma člen kurzu chápání jednoduchých vtipů 
to mě překvapuje, Kunžak je poslední místo, kde je na vysočině civilizace. Za kunžakem začíná Asie, kde neni nikde nic, ani krám, ani hospoda, je úplně vypití domorodí degeneráti.
Kunžak
Kavárna Kafíčko (třikrát jsem se oklepala, než jsem to dokázala napsat) na náměstí má normálně dobrý kafe, vcelku dobrý rozlívaný víno a překvapivě dobrý zákusky - zejména linecká kytička stojí za ochutnání. Trubička (někteří říkají kremrole, oka, tak toto) i větrník byly taky dobrý, krájený dorty normálně dobrý (jakože nic extra, ale pro rozmazlence jako jsme my úplně v pořádku). Paní velmi milá. Prodávají též turistické vizitky (a ty dřevěný... kolečka, dycky zapomenu jak se to jmenuje) a sypanej čaj. Doporučujeme

tag kunžak kunzak landstejn landštejn ďáblova prdel Jindřichův Hradec jindrichuv hradec Česká Kanada ceska kanada
 
Dík.
Tortuze se relativně daří, vždycky to ostatně bylo jen okénko. Včera jsem si tam dával jejich Admirál burger a spolumajitel Rohlík říkal, že se budou stěhovat o tři vchody vejš a chtějí to stihnout před koncem lockdownu. Labe je pro mne úžasná stavba, kterou projektovala třicetiletá slečna, hliníkový krystal, v mých vlhkých snech o Ústí ideální místo pro galerii moderního umění ala Bilbao. A ta jídelna opravdu stojí za návštěvu, nejlépe druhý týden v měsíci, po přídavcích.
OD Labe jsem si našla a teď to taky potřebuju vidět tyo, takže dabldík.
 
Tortuga (a okurkovej salát z Labe) dík! Jak jsou na tom teď? Dávají aspoň ze dveří? (Do OC spíš nechcu jít kdyžtak.)