Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Ahoj! Protože se žena vrací ze školení, budu na ni čekat se synkem v Plzni, odkud vyjedeme po osmé. Začátek tedy (zase) nestihneme. :-( Každopádně přivezu: Dataprojektor (do rezervy), pokud bude potřeba, budu mít se sebou i ntb Špekáčky (globus) - tak 8 kusů, pokud mám přihodit (já dám 3, synek 2, manželka 1, 2 jsou rezerva, kdyby mi 3 nestačily :-) ), dejte vědět. Příruční sekyrku Bochník chleba Hořčice - 1xobyčejnou, 1xkrémžskou A pokud nezapomenu, tak i: Křen teda spíš dochucovadlo ala křen Nějaké okurky ... Papírové tácky Ještě přemýšlím o nějakých skladných klaccích na opékání, pokud na něco narazím (už si nepamatuji, jestli dostupný mobiliář zámku něčím takovým disponuje, nebo jestli jsme to tam vyráběli z místních hůře hořících dřevin :-) ) Opékání bude v sobotu? Nebo alternativně dle počasí?
Ahoj, Buřtíka si přivezu. pro mě 1x krajích chleba, lžíce hořčice.:-) :-) Ted do sluchátek QEII... :-) :-) sekec mazec.... :-) Jeden zvonek na budíku zítra ráno a Zvony štěstí po celý víkend.:-) :-)
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Buřty či špekáčky?
Uděláme zase sobotní podvečerní akci nazvatelnou "buřty a špekáčky"? Tj. opékání? (Safra, asi bude chybět Naxos a jeho zkušenosti s dmýcháním). Máme něco koupit? Klidně se ozývejte, aby pak nevznikla situace, že bude moc nebo naopak zase málo špekáčků... chleba a hořčice a tak.