Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Oh. Jsem to nedovtipa... No, uvidíme, třeba u toho významného domu nebudou rádi za takovou publicitu a zájemce o prohlídky budou odhánět mokrým hadrem :-)
Myslím že, MiŠ - mimochodem zdravím Tě! :-) - cílil svým dotazem na "ten druhý" historický objekt ten v Konstantinových Lázních. I když, když nad tím teď tak přemýšlím, možná se v budoucnu bude jednat o daleko významnější stavbu, než je resp. bude nějaká ratejna v Bezdružicích. Třeba se z něj svým významem stane "Kárlštejn přelomu 2. a 3. tisíciletí!" Tedy správně jsem měl napsat "ten první" - the first! :-) Mimochodem, mohli bychom nějaké vhodné hudební improvizaci, pokud k ní, jak věřím, zúčastnění instrumentalisté přistoupí, dát originální a nic neevokující umělecký název "Noc v Konstantinových Lázních". :-)
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Tak je to soukromý zámek a spíš taková raritka, kam je nutné se objednat, takže to úplně nefunguje, že se tam přijede jak na jiné zámky a hurá na prohlídku. Leta byl zavřený a kdyby zavřeli majitele, tak asi zase zavřený bude. Jak jsem psal níže, je to s průvodci, doufám, že s průvodkyní. Ceník vstupu: Vstupné dospělí: 100,- Kč. Vstupné rodina (2+2): 290,- Kč. Vstupné senioři: 90,- Kč. Vstupné děti a studenti: 70,- Kč. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Prohlídka trvá cca 45 minut.
Sobotní výlet
MiŠ is back,zdravím ... jaké je vstupné do toho domu..... ???? :-) :-) Beru, když to bude za 2,50Kč s průvodkyní.... Jinak se těším jak malý Zvoneček:-)