Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Tak přátelé, remasterované Discovery mi tak nějak úplně nezní, originální CD od Virginu se mi zdá lepší. Má někdo stejný pocit, nebo je to jen můj dojem?

Zato remasterované The Killing Fields má naprosto úžasný zvuk, jsem rád, že jsem ho koupil, i když jsem se dlouho rozmýšlel, koupit znovu totéž jen kvůli dvěma bonus skladbám.
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Tak jsem konečně napravil rest a Deluxe Discovery i The Killing Fields dorazily. A musím tedy říct, že Zombies se mi docela líbí (videoklip jsem viděl a slyšel už před tím), je to prostě humor, který Mike dělal i při koncertech v osmdesátkách. Co ale musím velmi ocenit, je vynikající kvalita zvuku u The 1984 Suite. Zbytek jsem ještě nestihl poslechnout pořádně v klidu, abych ohodnotil práci při remasteringu.
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Nějak mi uteklo, že už to vyšlo. Budo to muset pořešit.
Ty jo, Oldfield se zbláznil :-) Mi konečně poštou dorazilo deluxe vydání Discovery a teda Zombies, to je teda totální hrůza :-) Takhle zprznit dle mě nejlepší song z alba... :-) Asi jsem se měl na deluxe Discovery vykašlat. Má _jedinou_ výhodu oproti původnímu CD od Virginu - není na začátku useklý zlomek vteřiny To France. Musím říct, že po úžasně provedených Crises (30th Anniversary) je to dost zklamání.