Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
Přivezl bych kousek dostupného high-endu v podobě sluchátek (se kterými Oldfield mixuje) + lampového zesilovače. Ať taky poznáte, jak může hudba znít :o))
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
MOFANCON
Tak už je to tady...
Letos bych konečně mohl, jen musím někoho sehnat do party na dalekou cestu z Ostravy.

Každopádně se těším, vy bando :-)
 
To jsi mi připomněl: The Consequences of Indecisions mám na gramodesce! Byl jsem se na to teď podívat a překvapilo mě (už jsem to dlouho nedržel v ruce), že jako interpret je na přední straně psáno jen Mike Oldfield. Pekka Pohjola je zmíněn až na zadní straně v seznamu hrajících muzikantů. To by ale Mike Oldfield nesmělo být tak slavné jméno! :-)
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
Hoj, z pražské party by jeli i Northstarovi a já. Budeme se těšit na mail od Davida. BTW, jestli neznáte, mrkněte na album Consequences Of Indecisions. Oldfield tam hraje na kde co. Na téhle skladbě třeba válí na kytaru: https://youtu.be/-65Ee58UCQw?t=136
Paris Cožeto sem  mám napsat?
bůk
Vítejte v novém roce :) Ozval se David (Horseback), že si dopisuje se správcem Nečtin a nabízí termín 24. - 26. května t. r. Co vy na to? Sjedeme se? Let's make Nečtiny great again!
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Tak já už stíhám přát jen ten šťastný Nový rok :-)
 
Přejeme vám krásné prožití Vánočních svátků, hodně klidu a pohody a bohatého Ježíška. Dáša a Norhtstar
 
A hlavně: Let there be light! Potřebujeme ho všichni.
 
Přeji všem Oldfielďákům, kteří sem snad ještě chodí, a i těm, co už ne :-) klidné Vánoce a hodně štěstí a hlavně zdraví do příštího roku!
 
Při tom jsem si v raném mládí proposlouchal jeden z Oldfieldovských "tripů" (holt ty LSD zážitky do té hudby prostě dostal :-) ), takže já je beru vcelku pozitivně. Jediné co mi tam nesedí, je ten nástup v někde v 17. minutě. Ale dá se na to zvyknout. (Jako jsem si zvykl na otáčení LP Amaroku v polovině - vsát z postele, rozsvítit, otočit desku, znovu pustit - a teď mi to občas chybí. :-) )
Ty jo, to už jsem léta neslyšel - díky za tip!
 
To se mi líbilo vždy, hlavně druhá část.