Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Ahoj! Protože se žena vrací ze školení, budu na ni čekat se synkem v Plzni, odkud vyjedeme po osmé. Začátek tedy (zase) nestihneme. :-( Každopádně přivezu: Dataprojektor (do rezervy), pokud bude potřeba, budu mít se sebou i ntb Špekáčky (globus) - tak 8 kusů, pokud mám přihodit (já dám 3, synek 2, manželka 1, 2 jsou rezerva, kdyby mi 3 nestačily :-) ), dejte vědět. Příruční sekyrku Bochník chleba Hořčice - 1xobyčejnou, 1xkrémžskou A pokud nezapomenu, tak i: Křen teda spíš dochucovadlo ala křen Nějaké okurky ... Papírové tácky Ještě přemýšlím o nějakých skladných klaccích na opékání, pokud na něco narazím (už si nepamatuji, jestli dostupný mobiliář zámku něčím takovým disponuje, nebo jestli jsme to tam vyráběli z místních hůře hořících dřevin :-) ) Opékání bude v sobotu? Nebo alternativně dle počasí?
Já se zase na vás tak těším :-) so pa to, maso maso
 
Ahoj, Buřtíka si přivezu. pro mě 1x krajích chleba, lžíce hořčice.:-) :-) Ted do sluchátek QEII... :-) :-) sekec mazec.... :-) Jeden zvonek na budíku zítra ráno a Zvony štěstí po celý víkend.:-) :-)
Buřty a špekáčky? Hm, to bych spíš mohl doprovodit hrou na sladké dřevo, než se pokoušet dělat předskokana Northstarovi :-D

Dmýcháním myslíš zážeh ohně? To jsem už párkrát dělal, tak v případě nouze...
 
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Buřty či špekáčky?
Uděláme zase sobotní podvečerní akci nazvatelnou "buřty a špekáčky"? Tj. opékání? (Safra, asi bude chybět Naxos a jeho zkušenosti s dmýcháním). Máme něco koupit? Klidně se ozývejte, aby pak nevznikla situace, že bude moc nebo naopak zase málo špekáčků... chleba a hořčice a tak.
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Dnes jsem poslechl tvoji radu a pustil si v autě TB2.
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Super. Už se všichni těšíme na NorthStara a QE II.
Paris Cožeto sem  mám napsat?
jedu. nejaky zvuk privezu.
Houska
Ne, ne, já jsem si jist... :-) :-) :-) Ještě se třikrát vyspím a zazvoní TB2... stále jasná volba...:-) :-)
 
aby to nedopadlo jako loni MiŠáku :-)) ale věřím ti :-))
 
Ah
Zdravím :-) :-) Ano opravdu šlo o ten druhý domek, který plnil stránky sdělovacích prostředků. V klidu a útrpným výrazem ho obejdu a klidně poběžím na nejbližší kopec objímat stromy za zvuku TB2 a věřit že bude líp:-) :-) Nesmím se těšit na víkend, ale strašně se potají těším..... :-) :-)
 
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Oh. Jsem to nedovtipa... No, uvidíme, třeba u toho významného domu nebudou rádi za takovou publicitu a zájemce o prohlídky budou odhánět mokrým hadrem :-)
Myslím že, MiŠ - mimochodem zdravím Tě! :-) - cílil svým dotazem na "ten druhý" historický objekt ten v Konstantinových Lázních. I když, když nad tím teď tak přemýšlím, možná se v budoucnu bude jednat o daleko významnější stavbu, než je resp. bude nějaká ratejna v Bezdružicích. Třeba se z něj svým významem stane "Kárlštejn přelomu 2. a 3. tisíciletí!" Tedy správně jsem měl napsat "ten první" - the first! :-) Mimochodem, mohli bychom nějaké vhodné hudební improvizaci, pokud k ní, jak věřím, zúčastnění instrumentalisté přistoupí, dát originální a nic neevokující umělecký název "Noc v Konstantinových Lázních". :-)
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Tak je to soukromý zámek a spíš taková raritka, kam je nutné se objednat, takže to úplně nefunguje, že se tam přijede jak na jiné zámky a hurá na prohlídku. Leta byl zavřený a kdyby zavřeli majitele, tak asi zase zavřený bude. Jak jsem psal níže, je to s průvodci, doufám, že s průvodkyní. Ceník vstupu: Vstupné dospělí: 100,- Kč. Vstupné rodina (2+2): 290,- Kč. Vstupné senioři: 90,- Kč. Vstupné děti a studenti: 70,- Kč. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Prohlídka trvá cca 45 minut.
Sobotní výlet
MiŠ is back,zdravím ... jaké je vstupné do toho domu..... ???? :-) :-) Beru, když to bude za 2,50Kč s průvodkyní.... Jinak se těším jak malý Zvoneček:-)
 
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Sobotní výlet
Tak po zralé úvaze jsem vymyslel na sobotu dopoledne výlet na zámek Bezdružice, který si zakoupil nějaký miliardář, jenž ho naplnil vycpanými zvířaty. Je to trochu "Řbitov zviřátek", ale zároveň jediná cesta a po nějaké době je zámek již druhým rokem otevřen veřejnosti. Vstupné pro dospělce jest 100,- Kč... to bychom pak pořešili na místě dle zájmu. Stránky zámku: http://www.zamek-bezdruzice.cz/ Cestou bychom mohli mrknout i do Konstantinových Lázní, jediných lázní v Plzeňské kraji... kde kromě řady zajímavostí stojí i dům, v němž přišel ve svých 17ti letech o panictví Miloš Zeman, jak referoval tisk: https://www.novinky.cz/koktejl/427489-zeman-dostal-kytici-ruzi-od-zeny-se-kterou-prisel-v-penzionu-jitrenka-o-panictvi.html
 
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
Tak za 14 dní se budeme loučit...
 
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Jo, to by bylo fajn, ať je jistota...
raději vše doublovat, kdyby byl výpadek techniky :-D
 
Bakerman  
Ahoj všem! Mohu vzít zase daťák, i když posledně na "kulturce" byl místní. Každopádně do auta se vejde, takže pro jistotu, pokud se dohodneme, není problém.