Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Ano! :-)
Progresivní rock v jakém rozsahu? I současný? A i s přesahem do prog metalu? :-)
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Proč ne, rád se dovzdělám :-)
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
Měl by někdo zájem o audiovizuální přednášku na téma progresivní rock? Neměl bych to nijak ukecaný, spíš přiblížím, co stojí za to si poslechnout.
 
Hm, píšeš o facebookové skupině? Asi bych se tam měl přidat :-)
 
Šťastný nový rok :-) Horseback na FB psal, že v únoru začne znova svolávat naše stádečko ku dalšímu srazu, tak snad to vyjde a sraz bude bohatý na kulturní vložky :.)
 
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
Promazáno.
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
Mám od Tebe BTFG na CD (a zazálohované do wav), takže Ti ho v případě zájmu nasdílím.
No jo, taky šťastný nový rok.
Ty jo, tak že bych oprášil kytaru? :-)
 
Přání
Přeji vám krásné Vánoce, hodně zdraví, štěstí a úspěchů do nového roku. Jak už je z mého předchozího příspěvku Belenorovi patrné, já osobně si do nového roku nejvíc přeji náš sraz také v roce 2018. Moc držím palce, ať se to Horsebackovi podaří zorganizovat.
 
Ano, je nabíledni, že MOFANCON 2018 je v plánu.
Ahoj Oldfielďáci, užijte si vánoční dny a buďte v pohodě. Všechny zdraví věrný pozorovatel Amar.
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Hoj lidi, také přeji fajn a hlavně klidné svátky a ať ten Ježuch aji cosik naježí.
Pohodové Vánoce a hodně štěstí do nového roku.
 
Northstare, mám tomu rozumět tak, že už je v plánu MOFANCON 2018?
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Dík za info.
Behind the Far-away Gate
Ahoj! Píšu jen pro info: Dostal jsem od jednoho fanouška mail, že mu zkolaboval počítač a s ním na pevném disku i moje album BTFG a že už nejde stáhnout ani z http://northstar.majerco.net/download.htm, což je pravda.

Proto jsem nahrál na http://northstar2.sweb.cz/ své původní soubory (tzn. někdy mp3 a někdy wma - ty mp3, co se distribuovali před více jak 14ti lety už také nemám) a přidal Wheelbarrow Tune (včetně předtím nikdy nevydaného dema wheelbarrow_tune_demo.mp3) a Vánoční Přání, které také nejdou stáhnout z původní stránky.

Ze současných příprav na sraz: Koupil jsem si kytarový efekt ZOOM G5n a chystám se na něm vyladit zvuk "Mike Oldfield Munich 1980". Ale zatím jsem samá práce... :-(
 
Ahoj, tak jsem konečně dal dohromady (resp. oddělil ty ryze soukromé a nezajímavé) fotky a videa z letošního Mofanconu. Prosím Parise o případné instrukce, kam to nasdílet (jak jsi nabízel níže). Alternativně to mohu dát na úschovnu pod nějakým tajuplným heslem, které každý Mofancoňák bude znát. :-) Ještě bych poprosil o možnost přístupu na skupinu https://www.facebook.com/groups/848067785349028/ (teda pokud není problém s přístupem jen mé straně), na kterou je také níže odkazováno . Díky moc.
Ahoj, konečně jsem se dostal k nahrání fotek a videí na cloud. Skoro celý zbytek května jsem se učil na zkoušky, tak nebylo moc času. :-)

OneDrive - MOFANCON 2017

 
Díky :-)