Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Hej Doktore, jak to máš s dopravou?
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Doktor také připomněl takového toho mladého talentovaného kluka z Třince, co uměl hrát na kdeco? Nevzpomenete si někdo na jméno, přezdívku... event. neměl by úplně náhodou někdo na něj mail či mobil z té doby?
 
MOFANCON koncert
Nazdar fandové! Tak jsem tu. Kontaktovali mne na mail, který používám jen jako záložní. Ještě že jsem na něj koukl. Chtěl jsem se chytit příprav koncertu, ale Northstar na mail nereaguje. Tak to zkouším touto cestou. Haló, Northstare, ozvi se !!! Nebo je tu někdo jiný, co něco chystá? Mám nějaké nápady. Hlaste se všichni, kdo jste ochotní se zapojit do živé produkce na nějaký nástroj (prosím, na nervy ne).
 
MOFANCON 2017
Tak v práci dovolená nahlášená, za tři týdny můžeme pomalu vyrazit :-)
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Paráda. Zeptej se ho, jestli nehledá odvoz ;-)
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Ha hou, stal se zázrak a ozval se mi Doktor. Nyní děláme vše proto, aby měl kde bydlet :-) A chce kontakt na Northstara - kvůli koncertu. Takže to vypadá na peckoidní staré dobré časy!!!
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Záloha: Ehe, optám se manželky :-) Ta spravuje účet :-)
To poreferování o uplynulých 10 letech u Oldfieldů bude součástí kvízu :) BTW Horsebacku, poslala jsem ti zálohu??
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Na data projektor se poptám. Oficiálně si je sice půjčovat nemůžeme, ale ... no uvidím. Noťas beru samo sebou a počítám, že asi nebudu jediný.
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Nu, milí zlatí, Mofancon se blíží mílovými kroky, už cca za měsíc. Měli bychom dát dohromady pomalu program. Jitushka se nabídla s kvízem (přijato), já plánuji na sobotu dopoledne výlet (zámek Štědrá a kostel Luková s "duchy") a jako přívažeček i nákuk do hrobky, co je kousek od zámku. Nyní je třeba naplánovat i Oldfieldovskou část, tj. v kolik dáme koncert, na jak dlouho, kdo by co odprezentoval, nevím, poreferoval by někdo, co je nového nebo významného nového u Mika za dobu, kdy jsme se neviděli, tj. asi 10 let? Vzal by někdo nějakou techniku? Dataprojektor, laptop? Event. něco na koncert, nějaké to ozvučení, mikráčky (zkusím uprosit správu zámku na zapůjčení kaple).
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Jo, jsi tam a jsi jedna z klíčových person!!!
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
Tohle jsem slyšel dneska prvně: Mike Oldfield playing acoustic guitar (Amarok, Ommadawn + others) https://www.youtube.com/watch?v=oWDrJDpV73M
 
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
RTO a reprodukce
Tedy až poslech s hodně kvalitními sluchátky nebo repráky odhalí kvality RTO. Skrývá se tam mnoho zvuků a hlasů na pozadí a nástrojů skrytých za jinými nástroji. Jak to na slabší sestavě zní jako demo, na kvalitnější už ne a RTO dostane další rozměr. Zajímavé, zajímavé....
 
Jeste je casu dost... (mohl bys zahrat neco svyho).
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
RTO - taky jste si všimli?
Part 1 - od 8:16 je sólo akustické kytary. Přijde mně, že si Oldfield špatně natáhl strunu, nebo měl rozbitou kobilku, či co, ale některé tóny mu dosti nepříjemně rezonují. Bohužel se toto objevuje všude, kde na tuhle kytaru hraje, naštěstí už to není ale tak slyšet.

Jinak celkově velmi příjemné, mám z toho dobrý pocit.
(Zvláštní, i když má jedna strana 20 minut, vnitřní čas mně odtiká jen 10)
 
MOFANCON 2017
Pěkně se nám to rýsuje, mám z toho dobrý pocit :-)
 
Ahoj všem, dataprojektorem mohu přispět.
 
Pardon, trochu jsem se přepsal.
 
Ahoj všem. Byl by zájem o videa? Vytvořil by jsem něco na přenosný HDD, ale nemám k dispozici notas a videoprojektor . Má prosím někdo možnost vzit toto někdo s sebou?
 
To je jak plavání, to nezapomeneš :)