Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Nu, milí zlatí, Mofancon se blíží mílovými kroky, už cca za měsíc. Měli bychom dát dohromady pomalu program. Jitushka se nabídla s kvízem (přijato), já plánuji na sobotu dopoledne výlet (zámek Štědrá a kostel Luková s "duchy") a jako přívažeček i nákuk do hrobky, co je kousek od zámku. Nyní je třeba naplánovat i Oldfieldovskou část, tj. v kolik dáme koncert, na jak dlouho, kdo by co odprezentoval, nevím, poreferoval by někdo, co je nového nebo významného nového u Mika za dobu, kdy jsme se neviděli, tj. asi 10 let? Vzal by někdo nějakou techniku? Dataprojektor, laptop? Event. něco na koncert, nějaké to ozvučení, mikráčky (zkusím uprosit správu zámku na zapůjčení kaple).
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Jo, jsi tam a jsi jedna z klíčových person!!!
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
Tohle jsem slyšel dneska prvně: Mike Oldfield playing acoustic guitar (Amarok, Ommadawn + others) https://www.youtube.com/watch?v=oWDrJDpV73M
 
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
RTO a reprodukce
Tedy až poslech s hodně kvalitními sluchátky nebo repráky odhalí kvality RTO. Skrývá se tam mnoho zvuků a hlasů na pozadí a nástrojů skrytých za jinými nástroji. Jak to na slabší sestavě zní jako demo, na kvalitnější už ne a RTO dostane další rozměr. Zajímavé, zajímavé....
 
Jeste je casu dost... (mohl bys zahrat neco svyho).
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
RTO - taky jste si všimli?
Part 1 - od 8:16 je sólo akustické kytary. Přijde mně, že si Oldfield špatně natáhl strunu, nebo měl rozbitou kobilku, či co, ale některé tóny mu dosti nepříjemně rezonují. Bohužel se toto objevuje všude, kde na tuhle kytaru hraje, naštěstí už to není ale tak slyšet.

Jinak celkově velmi příjemné, mám z toho dobrý pocit.
(Zvláštní, i když má jedna strana 20 minut, vnitřní čas mně odtiká jen 10)
 
MOFANCON 2017
Pěkně se nám to rýsuje, mám z toho dobrý pocit :-)
 
Ahoj všem, dataprojektorem mohu přispět.
 
Pardon, trochu jsem se přepsal.
 
Ahoj všem. Byl by zájem o videa? Vytvořil by jsem něco na přenosný HDD, ale nemám k dispozici notas a videoprojektor . Má prosím někdo možnost vzit toto někdo s sebou?
 
To je jak plavání, to nezapomeneš :)
Test spojení zafungoval! Kytaru jsem nedržel 10 let v ruce.
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
No to by bylo skvele. Dikec. Kazdopadne vem kejtru. Poslu Ti email pro test spojeni. Kdyztak maila mam stejnyho - amarok@email.cz
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Tak se nám to pěkně rýsuje :-)
 
Jestli chceš vyzvedneme vás - podle toho, že mě Horseback nezařadil do omluvených, beru, že jsem přihlášen (i když se mi to povedlo až hódně po uzávěrce). Pojedu zase jenom s mámou. Jediná změna z před lety je, že bez psů a v kombíku fabii.
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Pokud jde o výlety, tak jsem předběžně domluvil ten zámek ve Štědré - https://www.facebook.com/Stedra.zamek/ a kostel v Lukové, co je při cestě (proslul tamější instalací duchové věřících, taková stojící nasádrovaná prostěradla, co se stala hodně populárními) - http://www.lukova-kostel.cz/... a pak ještě musíme vyšetřit chvilku, pan správce by nás vzal do pohřební kaple Mensdorfů, co je za statkem kousek od zámku. Snad se tedy program v těchto intencích vydaří!
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Jede i Naxos!!!
Dnes mi poslal přihlášku také Naxos, takže už jsme na 24 lidech! Snad nikdo neodpadne nebo tak něco.
 
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
MOFC 2017
JJ, nakonec to vyšlo a pojedu. Zatím nemáme auto, tak se chci zeptat, jestli někdo bude mít místo a pojede v pátek z/přes Prahu? Pojedeme dva + africkej buben. (Škoda Doktora, rád bych si s ním zajamoval:o))
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Amarok také pojede?!
Tož, ozval se mi Amarok, že by jel... to by bylo super!
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
MOFANCON - sobotní dopolední výlet
Napadl mě relativně nově zpřístupněný a už i oproti dřívějšku slušně opravený zámek Štědrá: https://www.facebook.com/Stedra.zamek/