Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Milá komunito fanů Mike Oldfielda, dal jsem dohromady konečně přihlášku se součtem všech poplatků (je tam ale i možnost volby třeba u jídla nebo noclehu na jednu či obě noci a tak). Celkově ubytování na dvě noci se sobotní plnou penzí a nedělní snídaní, poplatkem za pronájem společných prostor apod. vychází na celý víkend vychází 1055,- Kč. Přihlášku s detailnějšími informacemi (tj. o počtu lůžek na pokojích, co budou k dispozici, etc.) zašlu těm, kdo projeví zájem. Pokud možno to neodkládejte, jasno bychom měli mít ke konci prosince 2016, zálohy bude stačit zaslat asi v novém roce, ale tyhle detaily budu probírat jen s vážnými zájemci. Tak přemýšlejte a pište, připomínám datum akce - víkend 21. – 23. 4. 2017. Jo, a tradičně, můžete přispět do mlýna i s tím, kdo by eventuelně mohl vzít sebou výkonný laptop, dataprojektor a jaký bychom dali dohromady program. V sobotu dopoledne asi tradiční výlet, neboť nejen Oldfieldem živ je člověk, jak se kdysi prokázalo při našich srazech...
 
:-)
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Pořád jen na nervy. Sice jsem si koupil elektriku, levnou kopii oldfieldova Gibson Juniora od Epiphonu, ale učení si asi nechávám až na důchod.
na klavír - Moonlight S. :-)
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
Tak na copak hrajete, vy bando?
 
dal jsem like a odběr
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
Ommadawn
Určitě budu hlasovat pro Return to Ommadawn, pokud do té doby vyjde (snad na Vánoce) Podarilo se mne na YT procpat jedno z nejhezcich kytarovych sol od Oldfielda. Ma to minutu a neco: Ommadawn part 2 - Final solo excerpt, remastered http://www.youtube.com/watch?v=Ja_7Kh0cRsg
 
ad sraz
a co se bude podávat? já jsem pro AMAROK v potemnělé místnosti :-)
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Ty vado, 22? Neříkej, že už jsme tak staří.

Jinak Ford už je někde v úhledné krychličce na šroťáku, teď si vozím svoji tlustou prdel ve Volvu XC70.
horsemik
to Jitushka místo O.J. vezme asi raději pana manžela :-)
 
naxos
No hurá Naxos také pojede :-)
 
Zdar Michale, pořád dáváš přednost Fordu? :-) Zatím jsem koukal na dopravu LEem (vlak + autobus přímo do Plzně), ale pokud budeš motorizovaný, určitě se přidám. Vlastně bychom byli dva, kluk (už je mu 22) se ptal jestli bych ho nevzal s sebou.
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Dane, máš dopravu? ;-)
Super, rád tě uvidím a i ostatní.
Přemluv J.O. Jituško :-)
Mofancon 2017
Ahoj lidi, určitě dorazím a znamenám do kalendáře, pokud okolnosti dovolí :-)
 
Jé, to mě těší, jak se to schází. Jsem zvědavá, jestli se po tolika letech ještě všichni poznáme. Řeknu taky taťkovi, jestli by nechtěl jet.
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Jak už jsem psal, pokud zrovna nebudu na služebce v zahraničí, nebo se nestane nějaká katastrofa v rodině, které mě bohužel poslední dobou pronásledují, tak určitě dorazím.
Jinak jako notorický bojkotovač Facebooku doufám, že boudou všechny potřebné informace i zde ;-)
pekař
Hurá Houstička nezůstane bez svého pekaře :-D
 
Mofancon 2017
Ahoj, Horsebacku a všichni! Na sraz se hlásím! A horsemikovi děkuji za poslané info do mého mailu