Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Já myslím, že vloni jsme je tam někde v lednici v kuchyni nebo kde měli
Ahoj
škoda že nemůžeš... :-( Já právě vypínám PC, běžím koupit uzeninu, a startuji raketku a bude Zvonění v uších.... teš se PČR až okolo tebe prohučím a zatroubím na Zvon!!!
 
Ahoj, tak si to všichni pořádně užijte. Rozfoukávat nebudete muset - bude hezky, ale pozor ráno, meze jsou ještě chladné :-)
 
Bude ty špekáčky kam uložit do lednice?
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Špekáčky...
Díky Bakermanovi... když vezmeš chléb a dochucovadla, vyhlašme tedy akci: Kdo chce špekáček, ať si přiveze, kolik sní. Pivo je k zakoupení na místě v zámeckém baru.
 
Ahoj! Protože se žena vrací ze školení, budu na ni čekat se synkem v Plzni, odkud vyjedeme po osmé. Začátek tedy (zase) nestihneme. :-( Každopádně přivezu: Dataprojektor (do rezervy), pokud bude potřeba, budu mít se sebou i ntb Špekáčky (globus) - tak 8 kusů, pokud mám přihodit (já dám 3, synek 2, manželka 1, 2 jsou rezerva, kdyby mi 3 nestačily :-) ), dejte vědět. Příruční sekyrku Bochník chleba Hořčice - 1xobyčejnou, 1xkrémžskou A pokud nezapomenu, tak i: Křen teda spíš dochucovadlo ala křen Nějaké okurky ... Papírové tácky Ještě přemýšlím o nějakých skladných klaccích na opékání, pokud na něco narazím (už si nepamatuji, jestli dostupný mobiliář zámku něčím takovým disponuje, nebo jestli jsme to tam vyráběli z místních hůře hořících dřevin :-) ) Opékání bude v sobotu? Nebo alternativně dle počasí?
Já se zase na vás tak těším :-) so pa to, maso maso
 
Ahoj, Buřtíka si přivezu. pro mě 1x krajích chleba, lžíce hořčice.:-) :-) Ted do sluchátek QEII... :-) :-) sekec mazec.... :-) Jeden zvonek na budíku zítra ráno a Zvony štěstí po celý víkend.:-) :-)
Buřty a špekáčky? Hm, to bych spíš mohl doprovodit hrou na sladké dřevo, než se pokoušet dělat předskokana Northstarovi :-D

Dmýcháním myslíš zážeh ohně? To jsem už párkrát dělal, tak v případě nouze...
 
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Buřty či špekáčky?
Uděláme zase sobotní podvečerní akci nazvatelnou "buřty a špekáčky"? Tj. opékání? (Safra, asi bude chybět Naxos a jeho zkušenosti s dmýcháním). Máme něco koupit? Klidně se ozývejte, aby pak nevznikla situace, že bude moc nebo naopak zase málo špekáčků... chleba a hořčice a tak.
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Dnes jsem poslechl tvoji radu a pustil si v autě TB2.
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Super. Už se všichni těšíme na NorthStara a QE II.
Paris Cožeto sem  mám napsat?
jedu. nejaky zvuk privezu.
Houska
Ne, ne, já jsem si jist... :-) :-) :-) Ještě se třikrát vyspím a zazvoní TB2... stále jasná volba...:-) :-)
 
aby to nedopadlo jako loni MiŠáku :-)) ale věřím ti :-))
 
Ah
Zdravím :-) :-) Ano opravdu šlo o ten druhý domek, který plnil stránky sdělovacích prostředků. V klidu a útrpným výrazem ho obejdu a klidně poběžím na nejbližší kopec objímat stromy za zvuku TB2 a věřit že bude líp:-) :-) Nesmím se těšit na víkend, ale strašně se potají těším..... :-) :-)
 
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Oh. Jsem to nedovtipa... No, uvidíme, třeba u toho významného domu nebudou rádi za takovou publicitu a zájemce o prohlídky budou odhánět mokrým hadrem :-)
Myslím že, MiŠ - mimochodem zdravím Tě! :-) - cílil svým dotazem na "ten druhý" historický objekt ten v Konstantinových Lázních. I když, když nad tím teď tak přemýšlím, možná se v budoucnu bude jednat o daleko významnější stavbu, než je resp. bude nějaká ratejna v Bezdružicích. Třeba se z něj svým významem stane "Kárlštejn přelomu 2. a 3. tisíciletí!" Tedy správně jsem měl napsat "ten první" - the first! :-) Mimochodem, mohli bychom nějaké vhodné hudební improvizaci, pokud k ní, jak věřím, zúčastnění instrumentalisté přistoupí, dát originální a nic neevokující umělecký název "Noc v Konstantinových Lázních". :-)
On.Horseback Loos, Oldfield, cestování, památky a umě  Osobní stránky o mé publicistické činnos
Tak je to soukromý zámek a spíš taková raritka, kam je nutné se objednat, takže to úplně nefunguje, že se tam přijede jak na jiné zámky a hurá na prohlídku. Leta byl zavřený a kdyby zavřeli majitele, tak asi zase zavřený bude. Jak jsem psal níže, je to s průvodci, doufám, že s průvodkyní. Ceník vstupu: Vstupné dospělí: 100,- Kč. Vstupné rodina (2+2): 290,- Kč. Vstupné senioři: 90,- Kč. Vstupné děti a studenti: 70,- Kč. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Prohlídka trvá cca 45 minut.
Sobotní výlet
MiŠ is back,zdravím ... jaké je vstupné do toho domu..... ???? :-) :-) Beru, když to bude za 2,50Kč s průvodkyní.... Jinak se těším jak malý Zvoneček:-)