Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Já s Amarokem jsme již také v pořádku dojeli. Moc se nám líbilo. Když bude sraz příští rok, slibuji plnohodnotný koncert QE2
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Doma
Tak díky za to, že jste byli super, i moje paní začala uvažovat, jak to příští rok udělat, aby sraz mohl být... Tak snad to klapne. Jinak jsme OK doma a už jsem si prohlédl první fotky na fb od Housky.
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Tak zítra večer se uvidíme, když ucpaná D1 dovolí.
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Oldfieldlandia...
Já už se těším, až se kus severního Plzeňska zase změní v kouzelnou Oldfieldlandii s hlavním sídlem na zámku v Nečtinách!!! Už je jednou se vyspinkáme a jdeme na TO!!!
 
Tak si to tam užijte! :-) Přeji pěkné počasí, dobré jídlo a skvělou zábavu! :-)
 
Oukej, děkuji.
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Už jen 2x se vyspinkáme a je to tady!!!
Těšíte se? Těšte se!
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Kde najdete správce na zámku Nečtiny
Takže, až přijedete na místo, pan David Koudela nebo pan správce Josef Seidl, budou v levé části zámku, tam co je jídelna, tak Vám dají dle rozpisu klíče od pokojů a zapíší Vás do knihy hostů. Nic neplaťte, Vaše peníze mám já. V 19:00 zahajujeme (dá-li Bůh a budeme-li živi) v zámecké kapli náš skvělý Oldfielďácký víkend. Můj mobil je 777 25 25 86. Kdybych to nezvedal, písněte mi SMS, co potřebujete, a já se ozvu zpět, jakmile to bude možné, ju?
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Dobře, tak já zkusím alespoň odříct ta jídla pro zbytek tvé rodiny, ju?
Ahoj, tak po poradě se servisem je to definitivní, ale jsem dohodnutá na odvozu s Parisem, takže aspoň já přijedu. Fotky vezmu :)
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Snad vyjde počasí :-)
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Špekáčky a táborák...
Několikrát zazněl dotaz, jestli budeme dělat táborák a opékat špekáčky... Nu, proč ne, minule si pár z nás také udělalo vedle zámku táborák... Takže kdo bude chtít špekáčky, ať si sebou vezme... kečup... chleba... hořčici... má-li někdo kovové opékací pruty a vejdou se mu do auta, vezměte je sebou :-)
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Tak co, už se zahříváte doma pouštěním Oldfielda? Natěšení na sraz? Já jo... :-)
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
OK. Budu vám držet palce, aby to eventuelně vyšlo.
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
A to jsme byli všichni na tvého muže a děti zvědaví!!! :-) Vem alespoň fotky.
Dám. V nejhorším budu sedět sama v přeplněném velkolůžáku :)
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Poslední infa před srazem :-)
Zdravím, jak se blíží náš sraz, mám několik instrukcí: 1. Příjezd. Bohužel se budu moci dostavit až večer, takže až – asi odpoledne – přijedete, obracejte se na pana Davida Koudelu či správce, těm jsem poslal rozpis pokojů. Nic nikomu neplaťte, to vyřídím já (částky jste mi poslali na účet), pokud by vznikly nějaké nesrovnalosti, zkusíme je nejdříve vyřešit spolu, beru sebou všechny přihlášky a objednávky. 2. Zahájení. Sraz navrhuji zahájit v 19:00 – půjde-li to, v kapli, jinak ve společné místnosti, tam doladíme program, který pak vyvěsím na dveře té společenské místnosti. 3. Strava. Přikládám jídelníček: Pátek 12. 5. 2017 večeře krůtí plátek zapečený s rajčaty a mozzarelou, šťouchané brambory, zeleninový salát Sobota 13. 5. 2017 oběd květáková polévka čína z kuřecího masa, rýže večeře hovězí guláš, houskový knedlík, zeleninový salát Neděle 14. 5. 2017 oběd hovězí vývar s játrovými knedlíčky boloňské špagety Snídaně (všechny dny) denně: máslo, med, džem, musli, mléko, káva, čaj, pečivo střídavě:šunka, sýr, paštika, sladké pečivo, ovoce snídaně 8:00 - 9:30, obědy 12:00 - 13:00 a večeře 18:00 - 19:00 Pozor, objevila se možnost objednat si večeři v pátek 12. 5. 2017 a oběd v neděli 14. 5. 2017! Budete-li chtít večeři či oběd přiobjednat, napište mi to prosím do středy 10. 5. 2017 budete-li mít zájem o tato jídla, pošlete mi informaci kolik pátečních večeří chcete a kolik nedělních obědů eventuálně chcete. Cenu těchto jídel (níže) vynásobte počtem porcí, které objednáváte, a pošlete odpovídající částku na můj účet: 2300516905/2010 Večeře: 90,- Kč Oběd: 100,- Kč 4. Výlet: Výlet je naplánován na sobotu 13. 5. 2017 dopoledne. Cílem je zámek Štědrá a kostel Luková (obojí je na trase směrem zadem na Toužim). Vyrazili bychom po snídani. Vstupné se neplatí, resp. na symbolické vstupné se použijí vybrané peníze, co jste zaplatili do položky nájem společných prostor. Prohlídka zámku Štědrá: 10:00 – 11:00 Prohlídka kostela sv. Jiří („kostela duchů“) v Lukové: 11:30 – 12:00 cca (do 12:30 bychom měli být zpět na zámku na obědě. 5. Nedělní návštěva hrobky v Nečtinech. Upřesníme, předběžně někdy po snídaních cca kolem 10.h, pak závěr akce v kapli. S pozdravem David Růžička, mobil: 777 25 25 86 (kdybych nezvedal telefon, napište prosím SMSku oč jde a já se obratem ozvu, jakmile to půjde)
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
O-ou... dáš do večera vědět, jestli je to definitivní? Už jsem Vám objednal ten velkolůžák :-(
Přátelé, trochu se nám tu komplikuje situace, protože náš vůz přestal řadit. Děti a muže tedy asi nechám doma a přijela bych sama - nemáte náhodou někdo místo směrem z Prahy? V nejhorším to vezmu busem.
 
Ahoj. Dnes jsem doslova oprášil kytaru s aparátem. Ještě kupodivu fungují. Vezmu je.