Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Špekáčky a táborák...
Několikrát zazněl dotaz, jestli budeme dělat táborák a opékat špekáčky... Nu, proč ne, minule si pár z nás také udělalo vedle zámku táborák... Takže kdo bude chtít špekáčky, ať si sebou vezme... kečup... chleba... hořčici... má-li někdo kovové opékací pruty a vejdou se mu do auta, vezměte je sebou :-)
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Tak co, už se zahříváte doma pouštěním Oldfielda? Natěšení na sraz? Já jo... :-)
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
OK. Budu vám držet palce, aby to eventuelně vyšlo.
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
A to jsme byli všichni na tvého muže a děti zvědaví!!! :-) Vem alespoň fotky.
Dám. V nejhorším budu sedět sama v přeplněném velkolůžáku :)
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Poslední infa před srazem :-)
Zdravím, jak se blíží náš sraz, mám několik instrukcí: 1. Příjezd. Bohužel se budu moci dostavit až večer, takže až – asi odpoledne – přijedete, obracejte se na pana Davida Koudelu či správce, těm jsem poslal rozpis pokojů. Nic nikomu neplaťte, to vyřídím já (částky jste mi poslali na účet), pokud by vznikly nějaké nesrovnalosti, zkusíme je nejdříve vyřešit spolu, beru sebou všechny přihlášky a objednávky. 2. Zahájení. Sraz navrhuji zahájit v 19:00 – půjde-li to, v kapli, jinak ve společné místnosti, tam doladíme program, který pak vyvěsím na dveře té společenské místnosti. 3. Strava. Přikládám jídelníček: Pátek 12. 5. 2017 večeře krůtí plátek zapečený s rajčaty a mozzarelou, šťouchané brambory, zeleninový salát Sobota 13. 5. 2017 oběd květáková polévka čína z kuřecího masa, rýže večeře hovězí guláš, houskový knedlík, zeleninový salát Neděle 14. 5. 2017 oběd hovězí vývar s játrovými knedlíčky boloňské špagety Snídaně (všechny dny) denně: máslo, med, džem, musli, mléko, káva, čaj, pečivo střídavě:šunka, sýr, paštika, sladké pečivo, ovoce snídaně 8:00 - 9:30, obědy 12:00 - 13:00 a večeře 18:00 - 19:00 Pozor, objevila se možnost objednat si večeři v pátek 12. 5. 2017 a oběd v neděli 14. 5. 2017! Budete-li chtít večeři či oběd přiobjednat, napište mi to prosím do středy 10. 5. 2017 budete-li mít zájem o tato jídla, pošlete mi informaci kolik pátečních večeří chcete a kolik nedělních obědů eventuálně chcete. Cenu těchto jídel (níže) vynásobte počtem porcí, které objednáváte, a pošlete odpovídající částku na můj účet: 2300516905/2010 Večeře: 90,- Kč Oběd: 100,- Kč 4. Výlet: Výlet je naplánován na sobotu 13. 5. 2017 dopoledne. Cílem je zámek Štědrá a kostel Luková (obojí je na trase směrem zadem na Toužim). Vyrazili bychom po snídani. Vstupné se neplatí, resp. na symbolické vstupné se použijí vybrané peníze, co jste zaplatili do položky nájem společných prostor. Prohlídka zámku Štědrá: 10:00 – 11:00 Prohlídka kostela sv. Jiří („kostela duchů“) v Lukové: 11:30 – 12:00 cca (do 12:30 bychom měli být zpět na zámku na obědě. 5. Nedělní návštěva hrobky v Nečtinech. Upřesníme, předběžně někdy po snídaních cca kolem 10.h, pak závěr akce v kapli. S pozdravem David Růžička, mobil: 777 25 25 86 (kdybych nezvedal telefon, napište prosím SMSku oč jde a já se obratem ozvu, jakmile to půjde)
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
O-ou... dáš do večera vědět, jestli je to definitivní? Už jsem Vám objednal ten velkolůžák :-(
Přátelé, trochu se nám tu komplikuje situace, protože náš vůz přestal řadit. Děti a muže tedy asi nechám doma a přijela bych sama - nemáte náhodou někdo místo směrem z Prahy? V nejhorším to vezmu busem.
 
Ahoj. Dnes jsem doslova oprášil kytaru s aparátem. Ještě kupodivu fungují. Vezmu je.
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Přátelé, poučení z předchozích ročníků, kdo máte dobré prodlužovačky, tak berte, každá se bude hodit.
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Jů, to by bylo skvělý, to by mě moc zajímalo... to právě dávalo těm srazům předtím ty grády, že někdo - teda, nejčastěji právě Amarok - přitáhl něco, co jsme my ostatní neviděli a překvápkem nám padaly brady.
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
To raději nějaký záznam z koncertu. Nedávno sem přetahoval pevná média na HDD, tak přivezu na exteráči nějaký pecky jako The Essentials, Viareggio atd., ať je z čeho vybírat. Beru menší djembe, ale s tím melodii nedám. Spíš jako doprovod, nebo na jamování. Myslím, že když si večer sednem, k ohni nebo jen tak, tak se nějaká ta melodie třeba zabrouká :o)
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Ze zoufalství jsem stáhl film The Killing Fields... takže když nebude program, pustíme si místo večerníčka poučení o Rudých Khmerech podbarvené Oldfieldovou hudbou! :-)
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
To by bylo super!
Snad bych alespoň mohl přivézt el. kytaru s basovkou a aparáty. Tehdy jsem je vybíral tak, že vypadají (z dálky) jako ty, co má Oldfield. A tu chystanou znělku, co jsme nacvičovali před 10ti lety bych na to určitě ještě zahrál bez přípravy :-) A třeba se jiní také budou chtít potom zapojit.
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Má někdo když tak stažené ty koncerty z Nečtin? Že bychom si tedy alespoň něco pustili na památku?
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Super. Díky.
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Vezmu svoji sbírku MO DVD.
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
Jídlo na Mofanconu...
Jo, psali jsme si s panem správcem zámku, příští týden začneme řešit jídelníček, tedy, dostaneme něco na výběr :-)
 
On_Horseback Fanoušek hudby Mike Oldfielda 
OK. Ujal by se tedy někdo té Oldfieldovské náplně, tj. co si pustíme a kdy? Šlo by hlavně o pátek večer a sobotu odpoledne a večer. Nějakou programovou skladbu? To je škoda s tím koncertem, jste si kluci jistí, že vás nakonec nepopadne chuť si alespoň zajamovat? Když jsme sháněli Doktora, tak se o koncertu docela dost mluvilo a já ho měl za hotovou věc.