Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Dobře se to poslouchá, ale jsou to v podstatě jen vykradení Floydi, Oldfield atd. nějak mi tam chybí vlastní nápad. Na druhé straně, prodává se to za nějaké dvě stovky, tak proč ne.

Ale FB stránky toho vydavatelství mě navedli na jiné dvě věci - první jsou GypsyFingers, tedy Victoria Coghlan a Luke Oldfield, musím někde sosnout a poslechnout, jestli to za něco stojí a druhá, že Roger Waters znovu vydává Amused to Death, takže zase budu muset zaříznout prasátko.
Jiný Amarok ale tím původním inspirovaný ... a nejen jím
https://www.youtube.com/watch?v=_UzE9AmmB6c Dal jsem to už na frcbook, ale zaujalo mne to natolik, že to dávám i sem - na "starý dobrý okoun" :-)
 
Mno, ani nevím, zda psát, páč o TKF jsem ani nevěděl, že vyšlo taky zremasterované, a asi ani nekoupím. Pokud vím, tak se mi ten soundtrack nelíbil ani původně :-)
No a k Discovery jsem se ještě pořádně nedostal, páč mi teď jako studijní materiál zabírá čas 4 1/2 od Stevena Wilsona a The Astonishing od Dream Theateru. Až se s nimi nějak popasuji (hlavně s The Astonishing - o 4 1/2 už mám docela jasno), tak teprve přijde na řadu Discovery :-) Zkusím se pak soustředit na dojem ze zvuku :-)
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Tak přátelé, remasterované Discovery mi tak nějak úplně nezní, originální CD od Virginu se mi zdá lepší. Má někdo stejný pocit, nebo je to jen můj dojem?

Zato remasterované The Killing Fields má naprosto úžasný zvuk, jsem rád, že jsem ho koupil, i když jsem se dlouho rozmýšlel, koupit znovu totéž jen kvůli dvěma bonus skladbám.
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Tak jsem konečně napravil rest a Deluxe Discovery i The Killing Fields dorazily. A musím tedy říct, že Zombies se mi docela líbí (videoklip jsem viděl a slyšel už před tím), je to prostě humor, který Mike dělal i při koncertech v osmdesátkách. Co ale musím velmi ocenit, je vynikající kvalita zvuku u The 1984 Suite. Zbytek jsem ještě nestihl poslechnout pořádně v klidu, abych ohodnotil práci při remasteringu.
Terry Oldfield & Soraya - KONCERT V PRAHE
NOVINKA! Terry Oldfield & Soraya - KONCERT V PRAHE! 2. 6. 2016. Zarezervujte/kupte si listky uz teraz, hrozi, ze sa koncert pre nizku ucast zrusi, co by bola skoda. Vidime sa v Prahe? :) https://www.ticketon.cz/reservation/20509/
 
"Nuclear " ve videohře Metal Gear Solid V: Phantom Pain
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Nějak mi uteklo, že už to vyšlo. Budo to muset pořešit.
Ty jo, Oldfield se zbláznil :-) Mi konečně poštou dorazilo deluxe vydání Discovery a teda Zombies, to je teda totální hrůza :-) Takhle zprznit dle mě nejlepší song z alba... :-) Asi jsem se měl na deluxe Discovery vykašlat. Má _jedinou_ výhodu oproti původnímu CD od Virginu - není na začátku useklý zlomek vteřiny To France. Musím říct, že po úžasně provedených Crises (30th Anniversary) je to dost zklamání.
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
No tak skleróza, už mám nárok...
Já teda nevim, esi mě nešálí zrak, ale když zalistuju asi 10 stránek do minulosti na začátek února 2013, tak vidím, že se album probíralo a reakce byly spíš negativní.
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Tubular Beats

Toto mi nějak uniklo: Tubular Beats

Slyšel to někdo celé, co si o tom myslíte?

 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Zombies are out to get you ... paráda :-D
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Neblázni, vždyť je to naprosto geniální, nic neměnit. A moc dík :-)
Brouček, studiová verze zde dole: http://belenor.majerco.net/hudba/

(ale teda ten zpěv! nejradši bych to nahrál znova, to fakt trhá uši - co jsem si to, sakra, dovolil)
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře

Po letech jsem si pustil Northstarovo album Behind the Far-away Gate a ponořil se do nostalgie.

Akorát jsem zjistil, že mi v mém archivu chybí geniální skladba Brouček, takže pokud ji někdo máte, tak se prosím podělte.

 
To je teda blbej darek k narozeninam. Nemoc nebo smrt ditete je to nejhorsi, co se rodicum muze stat.
 
A rovnou i tu spatnou:
http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/tubular-bells-star-mike-oldfields-5732938?ICID=FB_mirror_main
Tubular Bells star Mike Oldfield's son found dead at work aged only 33
 
výročí
Oslava byla s Crisis.