Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


No jo, pořad se tu kodrcám
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Jeeej, naxos, ty žiješ :-)
Robert Reed
Ahoj lidi, jak jste byli u toho Reeda, nedávno jsem slyšel jeho kapelu MAGENTA a starší album Seven. Zkuste to, nemůžu to dostat z hlavy. (snad jsem neobjevil Ameriku. ):-)
 
xxAMAROKxx Některá hudba  hraje na city
Trička s Oldfield tématikou: https://www.redbubble.com/i/art-board-print/Amarok-Mike-Oldfield-by-pantone320u/49998857.7Q6GI
 
Scalex Znám všechna písmena abecedy   a nebojím se je použít
A ten španělskej Oldfield, jak o něm píše Northstar, zase měl v tom koronavirovém videu tu čest uzavřít celou nahrávku posledními tóny.
 
Scalex Znám všechna písmena abecedy   a nebojím se je použít
A s tou španělskou partou jsou na YT nějaká videa, kde měli jako hosta Toma Newmana. Nemyslím jako hudebníka. Seděl na pódiu se skleničkou a kejval se do rytmu. Ale byl pěkně dojatej.
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Super :-)
Senzace!
Jejich kytarista - "ten Oldfield" - má i svůj kanál, kde hraje i s Robertem Reedem (toho zde, myslím, zase "našel" zase Amarok)
https://www.youtube.com/watch?v=QG6Fkits2HY
(I když Barry Palmer dává punc oficiality.)
P.S. Dodatečně vše nejlepší k 67 :-)
Scalex Znám všechna písmena abecedy   a nebojím se je použít
Tubular Bells Covid Edition (přes 500 hudebníků v karanténě hraje ikonickou pasáž z TB).

https://www.youtube.com/watch?v=6fBhGvoG3tI
 
Dnes to je ...
... 67.
 
corwin78 Česká pirátská strana  Internet je naše moře
Tubular Tribute

Zdar lidi, je tu mrtvo jak po koronaviru.

Na tuto španělskou partu už jste narazili? - Tubular Tribute

Hostoval jim i Barry Palmer. Doporučuji shlédnout celý jejich kanál, dobře jim to šlape.

 
Díky, ale asi bych to nevyužil. Já budu rád, když ze mě vůbec něco vyleze, natož ještě s doprovodem :-)
 
Belenore, hra na kytaru bude fajn... prinesu asi nejaky ozvuceni... a kdybys chtel, muzeme k nektery pisni pustit i nahranej zaklad (basu, bici a tak...) a na miste to trochu docvicit

Ja asi taky nejakou hudebni produkci do kaple poskladam ... nic moc, jen nejaky syntakovy pidlikani a seskladany smycky... ale trochu hudebni kulisy to snad udela :)
Předpokládaný příjezd před 16 hodinou, ale není problém počkat na ubytování.
on.horseback.song  
Příjezd
Přijede někdo na zámek dříve než v 16 hodin nebo kolem 17. hodiny?
 
on.horseback.song  
Děti
Děti budou celkem tři, chlapeček Bakermanových a holčičky od Jitushky
 
Ahoj Doktore, Psal jsi mi mail s dotazem ohledně efektů. Snad nevadí, když odpovím tady - první album jsem nahrával jen přes overdrive komba Crate GX-15R (s vymaximalizovaným reverb efektem) do Ibanez DE7 Delay/Echo efektu (ozvěna) a rovnou do počítače. Na posledním sraze, kde jsi byl, jsi hrál na můj multi-efekt Digitech rp80 - rovnou z něj jsem také nahrával pozdější nahrávky (myšleno kabelem do zvukovky Line6 Toneport UX1 - na té jsem měl možná zapnutou simulaci nějakého komba - je to kytarová zvukovka - ale to si už nepamatují). Nyní mám Zoom G5n, na to jsem hrál na posledním sraze + kombo Epiphone Triggerman 60 dsp. Můj současný efekt má usb rozhraní a snad by měl fungovat i jako zvuková karta. Představuji si, že presety by měly být snadno importovatelné a updatovatelné, ale ještě jsem to nezkoumal. Snad se k tomu ještě dostanu o tomto víkendu, protože ten zvuk podobný Oldfieldově kytaře, jsem na něm ještě nenašel :-)
Mám multiefekt Boss GT-6, mám pocit, že se kdysi objevila fotka, na které ho Oldfield používal, ale jestli ho používá nějak konzistentněji, to těžko říct :-)
 
Kytarová efektová krabička ala Oldfield
Ahoj milí fandové Starého pole. Mám dotaz na Belenora a Amaroka. Belenor má prý kytarový efekt stejný jaký měl nebo má Oldfield. Jestli je to tak, mohu poprosit o jeho typ, Belenore? Amaroku, nepodařilo se ti taky přiblížit zvuku Oldfielda ? Pokud ano, co jsi použil za kytarový efekt? Příspěvek od Orfanika o šílený Oldfieldově výrobě kytarovýho zvuku jsem četl, ale takovou vědu z toho dělat nehodlám. Srazu se letos nezúčastním. Jsem časově vytíženej, hodně si vybírám, kam pojedu. Navíc jsem začal natáčíet nový album, i proto se ptám na ty efektový krabičky. Tak krásnej sraz a pozdravujte starý Něčtiny. Doktor alias Peter Paszek
 
Já doručím své dva kousky, 3 a 4 roky :)