Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


veronikaR  
ehm, mumio v tabletkách, zatavené platíčku jako b-komplex normálně prodávaj běžné ruské speciálky, vedle čaje, pohanky kefíru a kvasu. Už ani ten pašung není co bejval :,-(

Jinak mi není úplně jasné, jak se to z těch zad dostávalo, protože při pokojové teplotě, natož při teplotě tělesné to je mazlavé a lepkavé. Ale možná je hodně luxusní depilační pasta. A doufejte že se to pašovalo na zádech...
 
Ok, díky.
To se mi nezdá.
arnost snad nechci tak   moks
Ta ceska verze je ponekud zpozdila. Anglicka uz propaguje pokrokovy sukulentni puvod: https://en.wikipedia.org/wiki/Shilajit

Spravny poulicni prodejce Mumia poskytoval kombinovane sluzby. Diamanty (vetsinou zirkon), zlato (videl jsem i pyrit), valuty.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
To jsi opravdu duševní kripl.
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Ale kliká...
Dvacet3 cokoliv co napíšu, je normální hovno 
na tvoje odkazy stejně nikdo nekliká
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Kdoby se ale přel s autoritami ezozerických akaděmiků, viz badha-naghay (Burushaski for "feces of a featherless flying squirrel)
arnost snad nechci tak   moks
Netopyri trus je guano.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Tuto fázi si již nepamatuji, vzpomínám si jen na pře, které mumio je skutečně pravé netopýří hovno toho správného druhu netopýra, a ne nějaký hnusný bootleg špatného druhu netopýra.

Nedávno jsem s politováním zjistitl, že je to asi produkt nějakého sukulentu. :(
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Tak promiň, no. Super story jinak, Vlaho.
Dvacet3 cokoliv co napíšu, je normální hovno 
To jste se spletl. Mumio se vyrábí tak, že se seškrábe tenká vrstva špíny z těla, nejčastěji na zádech.
arnost snad nechci tak   moks
Za mych mladych let bylo velmi vyhledavanym lekem Mumio, coz je asfaltu podobna mineralni pryskyrice s jeste vetsim arsenalem lecivych schopnosti, nez nosorozi roh smichany se silnymi homeopatiky v tygrim bujonu.

Z Ruska se to hlavne pasovalo, coz se delalo tak, ze se to rozvalelo na tenkou vrstvu a ta se prilepila na hole telo, nejcasteji na zada. Financne to bylo docela vyhodne, i kdyz ve srovnani se zirkonovymi ryci spise takovy amatersky pripovydelek.

Kdykoliv jsem to v Cechach, ci jinde u nekoho videl, vzdy jsem majitele informoval o logistickych okolnostech, cimz jsem myslim lecebne ucinky jeste znekolikanasobil.
 
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Jo, že to mají v Německu, to říkala taky.
Kromě toho se nejedná o Rusku, ale o Arménku.

Co tam máš dál?
TCO How do you do,  fellow kids?
Skoda, ja si rikal, ze by bylo vtipne kdyby tady “kvalita potvrzena zakazem v eu” obsahovaly aspon arzen z azbestem.

V nehomeopatickem mnozstvi.
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
jeden velký LOL
 
Tóčno, teď vezu do Ruska kamarádovi homeopatika z NSR. IMHO budou vcelku naprd, ale říkat mu to nebudu. Navíc ze seznamu homeopatik, která chtěl, jich několik ztratilo v Německu registraci.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Finalgon vyrábí normálně třebas Sanofi-Aventi, licenci má Boehringen, vznikl v Německu a je k dostání prakticky všude. V Rusku to snad dělá přímo Boehringer. Chápu, že story “tolko v rossiji” tomu přidává pět bludišťáků, Rus potřebuje buď něco, co jinde nemají nebo něco, co se pašuje do Ruska, jinak to nemá správný léčivý efekt.
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
V zasade by to slo eliminovat smichanim brufenove masti a chilli.