Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Tak promiň, no. Super story jinak, Vlaho.
Dvacet3 cokoliv co napíšu, je normální hovno 
To jste se spletl. Mumio se vyrábí tak, že se seškrábe tenká vrstva špíny z těla, nejčastěji na zádech.
arnost snad nechci tak   moks
Za mych mladych let bylo velmi vyhledavanym lekem Mumio, coz je asfaltu podobna mineralni pryskyrice s jeste vetsim arsenalem lecivych schopnosti, nez nosorozi roh smichany se silnymi homeopatiky v tygrim bujonu.

Z Ruska se to hlavne pasovalo, coz se delalo tak, ze se to rozvalelo na tenkou vrstvu a ta se prilepila na hole telo, nejcasteji na zada. Financne to bylo docela vyhodne, i kdyz ve srovnani se zirkonovymi ryci spise takovy amatersky pripovydelek.

Kdykoliv jsem to v Cechach, ci jinde u nekoho videl, vzdy jsem majitele informoval o logistickych okolnostech, cimz jsem myslim lecebne ucinky jeste znekolikanasobil.
 
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Jo, že to mají v Německu, to říkala taky.
Kromě toho se nejedná o Rusku, ale o Arménku.

Co tam máš dál?
TCO How do you do,  fellow kids?
Skoda, ja si rikal, ze by bylo vtipne kdyby tady “kvalita potvrzena zakazem v eu” obsahovaly aspon arzen z azbestem.

V nehomeopatickem mnozstvi.
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
jeden velký LOL
 
Tóčno, teď vezu do Ruska kamarádovi homeopatika z NSR. IMHO budou vcelku naprd, ale říkat mu to nebudu. Navíc ze seznamu homeopatik, která chtěl, jich několik ztratilo v Německu registraci.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Finalgon vyrábí normálně třebas Sanofi-Aventi, licenci má Boehringen, vznikl v Německu a je k dostání prakticky všude. V Rusku to snad dělá přímo Boehringer. Chápu, že story “tolko v rossiji” tomu přidává pět bludišťáků, Rus potřebuje buď něco, co jinde nemají nebo něco, co se pašuje do Ruska, jinak to nemá správný léčivý efekt.
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
V zasade by to slo eliminovat smichanim brufenove masti a chilli.
arnost snad nechci tak   moks
Obsahuje nomivamid (neco jako capsaicin) a nicoboxil, coz je anestetikum. V zasade by to slo emulovat smichanim brufenove masti a chilli.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
On nadává hlavně na Vietnamce. Akorát že v Jablonnym nikdo ji něj neprodává pivo, takže musí chodit jedině k nim. Yl to zřejmě kokot celé život, Lenka vždycky vzpomíná, jak ji byli čtyři, on ji měl hlídat na hřišti a šel do hospody. Lenka si hrála, dokud nebyla tma, pak ho šla vyzvednout, ale on že ještě nechce, tak jí výčepačka postavila na obrácenou basu od piva a nechala ji mýt půllitry, dokud se tatínek neuráčil jít domů.
TCO How do you do,  fellow kids?
Ty vole, hodil bych po nem kombinacky.

A co kecy o cikanech, migrantech a chvala Burese, popripade neceho horsiho? Je balicek kompletni?
Anabel Lee pubertalni, nevzdelana a vasnemi  zmitana chamrad a mrzka luza
milacek...
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
V Novém Boru se žádá o novou občanku.
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Tak ať ti to předvede...
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Žije na tý chalupě dvacet let. Za tu dobu na nic nešáhnul, takže se tam úplně všechno rozpadá. Ale když jdu něco dělat, stojí mi za zadkem a důležitě vykládá, že von by to udělal líp.
Bloodrat Inkwizytor z planety tańczących mongołów 
Původně používané v severním Rusku k zakládání rašelinových polí, než se začalo ilegálně exportovat do Evropy pod krycí značkou "Hřejivá mast".
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
Párkrát přivezl otec. Na mé koleno to fungovalo dobře.
(Pokud nezačne pálit do 10 minut, zakopejte se nejméně 1 metr hluboko do vlhké zeminy. Pokud pálit začne, zakopejte se nejméně 2 metry hluboko.)
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Po spotřebování, obal zakopat nejméně 1 metr pod zem?