Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
No - hezky to hřeje, má to pomalý nástup, ale dlouhý účinek.
Jestli to pomáhá, zatím nejsem schopen říct.
Wednesday Všichni jednou umřete... 
:-)

(A pomáhá to na ta záda, nebo tím hubíte obtížný hmyz?)
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Dostal jsem od jedné známé z bývalé republiky SSSR mast na bolavá záda, jmenuje se to Finalgon.
Prý se u nás neprodává, protože není schválená léčivá látka, či něco takového.

Dostal jsem od ní čtvrthodinové školení, jak se má mast používat, protože je prý velmi pálivá, tudíž mazat ve velmi malých množstvích, po aplikaci okamžitě umýt ruce mýdlem (ještě lépe kartáčkem), v žádném případě si nešahat do citlivých partií (oko, případně vy víte co) a to ani po umytí rukou, mast uchovávat ve dvou igelitových pytlících atd. atp.

Známá se teď zlobí, když té masti říkám novičok.
 
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Spádové město vzhledem k bydlišti tchána, nejspíš. V Jablonném zřejmě bude jen chalupa.
Wednesday Všichni jednou umřete... 
"...pravil, že nechápe proč..."

No jasně, vždyť jste nic nenašli, tak co by Ti děkoval!
Navíc jsi mu zbouchnul dceru...
(Jen tak BMW, jak v tom příběhu figuruje Nový Bor?)
TCO How do you do,  fellow kids?
A co jeste jine?
veronikaR  
aehm, tak tím pádem volně přecházím do smažek...
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Mimo jiné. Vždycky, když ho dlouho nevidím, říkám si "on je taková nešťastná povaha" a pak jedem za ním na chalupu a během půl dne mám nutkání ho umučit k smrti.
Reakce na | Vlákno  
el Sent from my  browser
Tchán je tedy hloupý lakomý opilec?
Ztracená peněženka
Bylo to na služebce, tudíž jsem u sebe měla víc peněz, než obvykle. Stály jsme s kolegyní frontu v trafice. Vycházely jsme z obchodu a já: "Nemám peněženku!" Vrátila jsem se k pultu, nic. Vtom se ozval pán: "Vím, kdo ji sebral, myslel jsem, že je její. Honem pojďte, jistě ji dohoníme." Paní šla pryč celkem klidným, nenápadným krokem. Ukázal na ni a povídá:"Já počkám, kdyby zapírala, tak k vám přijdu".

Doběhly jsme ji, oslovila jsem ji, že ta peněženka, co sebrala za země v trafice je moje. Kroutila se, že to by moh říct každej. Když jsem pohrozila svědkem a esenbákem, tak najednou, že ji prý chtěla odnést na VB. Peněženku ale vytáhla a začala mě zkoušet, kolik a co v ní bylo. Do toho jí kolegyně Dana vyhrožovala mnohem tvrdšími slovy, tak to bába se zjevnou lítostí vzdala a peněženku mi vrátila. Já té příhodě dodnes říkám "Mít z prdele kliku".
 
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
Nechtěl, aby bylo na první pohled zřejmé, že mu peněženku s důchodem ukradl on.
A proč jsi s ním obcházel? On to chtěl?
Lorandel pochybné individuum 
Chuť ovládněte, přece nebudete ničit studnu!
Tander Lee  
Poslal bych ho do háje a řekl mu a) ať se naučí chlastat, b) pokud to neumí, ať si s sebou nebere peněženku s doklady, ale jen prachy, které chce propít.

(Také to tak dělám.)

Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Předevčírem jsem obcházel Jablonné s tchánem, který někde ztratil peněženku s důchodem a všemi doklady. Bylo to komplikovanější, protože nechápe koncept, že když si pamatuje, že peněženku použil v trafice (ověřeno kamerovým zaznamem), je nepravděpodobné, že bude na místech, kde byl předtím. A taky před rodinou tají, kde byl všude chlastat a přiznává to až zpětně, takže do jednotlivých hospod jsme se museli vždy kus cesty vracet. Všichni byli milí, ale našli jsme prd, tak jsme museli na úřad do Nového Boru. Když jsme se po půl dni vrátili, tchyně mu navrhla, že by mi měl poděkovat a on pravil, že nechápe proč. Mam chuť ho hodit do studny.
 
vidím, že rekonstrukce se zdařila
(muzeum)
veronikaR  


Hasiči Praha


@HasiciPraha
Following Following @HasiciPraha
More
Hasiči zasahují v budově Národního muzea, kde došlo ke slabému zakouření prostor po menším zahoření elektroinstalace ventilátoru. Požár byl rychle uhašen


PRistovo vyjádření nikde nevidím - zavolejte mu někdo, ať má radost.