Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


Lorandel pochybné individuum 
tak před tou bych smekl a uklonil se :-)
bludička  
!!
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Jak je tam dáma, tak stále v tom příběhu vidím ženu 60+.
mate jeji telefoni cislo?
taková historka-nehistorka z pražské MHD
jel jsem autobusem, kochal se krajinou, když tu přistoupila dáma, sympatickou tvář téměř bez líční rámovaly středně dlouhé blond vlasy, snad s náznakem melíru, drobné vrásky kolem koutků úst naznačovaly, že se ráda směje. Ruka ledabyle hozená přes hruď zakrývala ňadra tak akorát. Postava, ne zcela modelkovsky štíhlá ne však tlustá, prozrazovala vitalitu a zdravý kořínek.
Očima jsem švenknul na nohy a... svatá prostoto, samý šrám a podlitina. Ten kontrast s příjemným vrškem probudil mou zvědavost. Kdo to asi je? Bojovnice taekwonda? Začínající bezdomovkyně? Nějaká rozbitá slovenka?
Ruka jí sjela z prsou a odhalila nápis na triku, který vše vysvětloval, stálo tam:
JSEM PRINCEZNA, VOLE!
 
fukung. starý fukung s novým heslem 
Milé
Tander Lee  
No, já jsem čekal, že už bude někam poslaná do banky jako ztracená. Ale asi mají své zkušenosti a nejdřív pár dní počkají.
To je prakticke, aby vam kartu schovavali v obchode! Aspon mate vzdy jak zaplatit.
 
S kartou se mi už stalo to samé, platím takhle v Albertě a nemám kartu. Vzpomněla jsem si, že naposledy jsem platila dva dny zpět taky tam, byla ještě nekontaktní,paní od pokladny zavolala někomu dozadu, otevřeli trezor a kartu mi přinesli.
Tak to je Super!
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú  strechu
hezké! hned 3 happy endy
Tander Lee  
neděle zapomnění
V neděli přijela dcera po měsíčním pobytu v Itálii. Vyzvedli jsme ji (v 9 ráno) u autobusu, dovezli domů, vybalila si a pak si uvědomila, že si v autobuse nechala notebook. Tak jsem zavolal na Flixbus, kde nás odkázali na Florenc, kde nám pán v pokladně řekl, ať to zkusíme večer (ve 21:00), že se autobus zase vrací do Itálie, tak jestli řidiči notebook našli.

O pár hodin později mi volal kamarád, že si u mě na chalupě zapomněl peněženku s doklady. Odložil si ji doprostřed dvora na trávník, když jsme chtěli vyzkoušet, jak daleko doskočí :)

A do třetice jsem chtěl odpoledne platit kartou v nějakém e-shopu a zjistil jsem, že ji nemám.

Ale štěstí nám přálo: řidiči notebook, již polepený cedulkou "ztráty a nálezy" (centrální sklad zapomenutých věcí je někde v Mnichově) vrátili a culili se od ucha k uchu, když se na něj dcera pěkně naučenou italskou větou ptala, kamarád v pondělí svou peněženku našel tam kde ji na mém dvoře nechal, a já se dnes zeptal na benzince (poslední platba na výpisu), zda jsem si tam nenechal kartu a ukázalo se, že jo (a vrátili mi ji - asi je to poměrně běžné) :)

Zkrátka, svět je fajn, ne? :)

 
fukung. starý fukung s novým heslem 
+1
Náhodou, hraju s einym minecraft a docela to jde (je tam dost omezený počet znaků pro psaní postů :))
arnost snad nechci tak   moks
(Do zapisu jen, ze jsem pro, aby pan Modry Drat jednou tydne, ci libovolne — dle vlastniho uvazeni reprodukoval svuj denik. Nauci vas to milovat psychopata Kasnaka.)
 
Lorandel pochybné individuum 
Na druhou stranu koktejlem by se mohlo docílit zajímavých výsledků.
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
Vzhledem k oblíbenosti obou zmiňovaných to těžko bude koktejl.
Lorandel pochybné individuum 
Myšlena stavební hmota nebo stejnojmenný koktejl? :-)
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
Beton!!!!
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
Jen tak dál, dobré to je!