Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Já myslím, že zesranou prdelí klepat nejde. Mohl by tak jakoby mlácat.
 
+1
Gustav_Husak Nechcete stíhaného STBáka premiérem?  Podepište zde.
Ovšem jak dopadl skutečný Karel bychom stejně rádi věděli, ač jest jasné, že nedozvíme se.
Gustav_Husak Nechcete stíhaného STBáka premiérem?  Podepište zde.
Dejte se s klepáním zesranou prdelí na dveře do Překuků :-)
 
Ajo, ono to tam není!
+1
+1
dexter666  
Taky jsem četl "a tou zesranou..."
Reakce na | Vlákno  
+1
Reakce na | Vlákno  
el Sent from my  browser
Ajo :-D
ne tou prdelí :)) On tam bušil pěstí, ale měl stáhnuté gatě a zesranou prdel. Kdyby mu tam třískal tou prdelí, tak by mu ten chlap asi trhnul vazem jak kocurovi...
Reakce na | Vlákno  
el Sent from my  browser
Dobrý, ale proč někdo klepe na dveře posranou prdelí, nepochopím.
Agave co nejde silou, jde jeste vetsi 
Nebylo. Ta babice byla nějaká šarže, papír vypisoval nějaký poskok, který jen doplnil výsledek komise do vyplněného formuláře.
Hmmm, tak to mě odvedli na první dobrou a nepomohlo mi ani mekotání, že mě často píchá v boku :) Ale hlavní gro přišlo po odvodu. Byli jsme 3. Já, Kamil a Mira, řečený Kanibal, protože na sobě snad nikdy neměl nic jiného než triko Cannibal corpse.
Vyřnuli jsme každý 2 litry čuča a k večeru šli do nádražní restaurace, kde dělala kanibalova matka, že vysomrujeme nějaké prachy. Nedopadlo to tam slavně. Probudil jsem se v nádražce v kuchyni, kde mě za křídlo táhla zpátky do lokálu nějaká servírka. Tam uprostřed hospody stál kanibal a matka ho fackovala hlava nehlava, protože tam omacával nějakou servírku a pak ji nadal do kurev nebo co. Samozřejmě nás vyhodili.
Ten Mira už moc nemohl chodit, tak jsme ho s Kamilem táhli domů, což bylo nedaleko. Nalifrovali jsme ho do výtahu a ptali se, v kterém patře bydlí. Cosi zamrčel, co znělo jako "čtyři", sesul se do dřepu a v tom výtahu jak tam tak dřepěl se zesral.
Slavnostně jsme vyjeli do čtvrtého patra a pomáhali si rychle ven, bo v tom výtahu byl smrad jak v konírně. Kanibal jak viděl nějaké povědomé dveře, tak si stáhl gatě i trenky a s tou zesranou prdelí na ně začal bušit.
Ze dveří vylezl jakysi zježený chlap v pyžamu a nechápavě čuměl na toho borca s posranýma trenama na půl žerdi a pak zařval, at si to hovado ožralé odvedeme, že bydlí o patro níž.
Na to už jsem neměl nervy a šel jsem pryč. Kamil pak říkal, že ho teda dotáhl o patro níž a tam už to bylo dobře.
Já nevím, jestli jsem se cestou domů ještě někde stavoval, ale poslední z toho dne co si pamatuju bylo, jak ležim na hajzlu, nohy mi trčí přes práh do předsíně a hlavu a ruce jsem měl v míse do které jsem zvracel.
Tolik jenom k mému odvodu.
!
el Sent from my  browser
Dík.
el Sent from my  browser
A co jsem tak asi napsal???
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Alespoň z něj udělala vojna chlapa.
Wednesday Všichni jednou umřete... 
+1

Možná byl Karel troška zaskočený, když pak rukoval k výsadkářům.
A v knížce bylo napsáno Karel?