Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


:))
!!!
Sadako_ Let them have meeting of the minds. I'm   interested in meeting... other parts
:D !!!
czekotay Zemi nedědíme po předcích, půjčujeme si   ji od našich dětí.
:-D
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
:)
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
!!!
skull Buchtingova sůl je nejlepší!  Každá jiná je mnohem větší šmejd!
!
A jestli ne, tak by to mohl být JASAN.
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Zeptej se ho, jestli náhodou nešuká nějakou mladou cikánku.
skull Buchtingova sůl je nejlepší!  Každá jiná je mnohem větší šmejd!
Letos už máme koupený vánoční stromek... Kupujeme ho už 15 let u stále stejného chlapíka na parkovišti před Kauflandem.
Jako každý rok se s ním dáme trochu do řeči a on nám vypráví, že je "ajťák", že má sice vystudovanou hotelovku a že si před 10 rokama udělal vyšku a že teď má po republice 27 firem, že celý rok sedí u počítače a stromy má jako vedlejšák a že se vždy těší se až si tady u stromků odpočine a že jakmile to tady na parkovišti zavře, tak že letí se ženou na tři týdny na Bali... no prostě taký akoby jasan...
Ono tedy ne že by podle vizáže, řeči těla a tak celkově podle vystupování nešlo poznat, že letos už fakt hodně kecá, neboť předloni zase tvrdil, že jezdí celý rok s kamionem po světě a tady si užívá, že nemusí stále sedět za volantem.
Tak jsem se teda juknul na účtenku a podle IČO dohledal, že pán je místní instalatér a má akorát živnost na to, že kope kanalizace a studny + ten prodej zboží a provozovna na parkovišti. Při té příležitosti jsem si na účtence rovněž všiml, že nám tam zaúčtoval i půl kila za frézováni, které se nekonalo, takže pokud to celé měl být jen maskovací manévr, tak dobrý.
No ale strom od něj máme vždy pěkný ...
 
Resime paralelne v klubu SVJ.
 
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú  strechu
U nas jen 9 a ucast je obvykle 7. Minimalne 1 vlastnik (pokazde jiny) neplanovane neprijde a 1 pani nechodi vubec nikdy.
Snoopy Brahous brahouna, houna saki 
šestnáct partají v domě, takže to není takový zázrak zase.
!
Se 100% účastí je možné cokoli. To vás obdivuji, že máte takovou účast. Nebo tam někdo posbírá hromadu plných mocí a prosadí cokoli?
Snoopy Brahous brahouna, houna saki 
Máme ve stanovách, že pokud je stoprocentní účast, lze jednat o čemkoliv.
Neproběhlo to stylem "rušíme přípravu rekonstrukce", ale v rámci plánu oprav, úprav atd. na nadcházející rok torpédovali položku týkající se platby za ten rozjetý projekt.
!!!
!!!
PetaKlic neobyčejně citlivý sociopat  https://bilemysi.cz
to měl ten jeho syn ale štěstí, že se zmrzačil zrovna když tam měli záchranáře a sanitku
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
V pátek mi vyprávěl kamarád, tatínek Pepinina spolužáka ze školky, že málem den předtím dostal infarkt, protože mu učitelka beze slova vysvětlení poslala fotky, jak jeho syna ošetřují záchranáři, nakládají do sanitky a za přihlížení celé třídy odvážejí. Pět minut lákal po dechu a přemýšlel, co má vlastně dělat. Pak mu došlo, že je admin třídního webu, který má mimo jiné zveřejňovat fotky z akcí, a že ten den měli ve školce na předvádění záchranáře se ssnitkou.