Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
!!!!!!
Aranel get up, get out,  you lazy lout
Pro jistotu si jich několik narovnat hned za dveře, člověk nikdy neví, kdy se budou hodit.
Infidel je   nula
Jsi hrdina dne!!!
Musíte se mi někdy podepsat na bříško!
!!!
! (krásné)
cichlasoma_meeki  
no vidíte, správně vám v UL radili, že tam máte pozvat tu umělkyni!
fukung. starý fukung s novým heslem 
:-)!!
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Pro jistotu si jich několik narovnat hned za dveře, člověk nikdy neví, kdy se budou hodit.
Bloodrat Inkwizytor z planety tańczących mongołów 
To si tak člověk sedí na malém, komorním divadelním představení v uzavřeném dvoře, v publiku cirka třicet lidí. Ochotníci předvádí nejlepší výkon, lid nadšeně tleská. Pan B si pokojně užívá dramatu.
V tom drama nabere obrátek. Na pódium přiběhne udýchaná paní se slzami v očích. Točí se k nejbližšímu člověku s mikrofonem bere jej k ústům a táže se zoufalým hlasem: "Prosím vás, není tu někdo z diváků zámečník?"
Ano, ne doktor, ale zámečník.
Šum. Lidé se na sebe zmateně otáčejí.
Rozbuší se mi srdce. Léta škol nevyšla vniveč! Postavím se, jak to znám z filmů, a pronesu zvučným hlasem: "JÁ JSEM ZÁMEČNÍK!"
Paní se div nezlomí štěstím. "Můžete mi prosím pomoct? Mně se v bytě tady nad vámi zamknulo dvouleté dítě!"
Razím si cestu uličkou. Lidé chápavě uhýbají, hrdinům se nepřekáží.
Otevřít dveře je naštěstí otázka chviličky. Za odměnu dostanu víno, skromně odmítám peníze. Paní vine k hrudi blonďatého andílka, absolutně klišoidně hezké dítě. Vracím se zpátky k publiku s dobrou zprávou, sem tam potlesk.
Jako wtf zase.
 
Ještě jste po ní mohla metnout hovno. (Wiriel approved...)
(blesklo mi to hlavou, že si ze mě někdo střílí, ano)
Uááá!!!

Ještě jste se měla s paní začít hádat, že máte práce nad hlavu, nevíte, kde vám hlava stojí a na blbý vtipy dnes nejste stavěná.
!!!
nwm jestli do smažky nebo SA, tak to dám sem
Lítám po baráku, nestíhám, naháním děti, aby uklidily bordel, vynáším nočníky, utírám zadky, nestíhám práci, balím dárky na oslavu, před půl hodinou jsme měli vyrazit, najednou uprostřed toho šílenství zvonek. Je to divné, zvoní akorát pošťáci a ti tady už dva měsíce nedoručují (nic, ani výzvy k vyzvednutí). Že by na ně fakt už podali regulérní žalobu a oni začali fungovat? Běžím přes celej barák a pak přes celou zahradu. Když bych šla normálně, tak pošťačka zase zmizí za rohem, jako vždycky, nikdy nečeká dýl než pět vteřin. Rozrazím vrata, naproti přes ulici po schodech směrem od nás odchází nějaká paní, zahejkám na ni: "Dobrý den, jsme doma!" Zastaví se, otočí, vypadá zaskočeně. Stojím zadýchaná ve vratech, v pyžamových kalhotách, vytahaném tričku upatlaném od dětí, na hlavě rozcuchané fialovorůžovozelené roští. Paní nejistě pozdraví: "Dobrý den...?" Vypadá trochu překvapeně, skoro polekaně. Něco tu nehraje. "Zvonila jste na nás." "Já? Ne, já jsem na žádný zvonek nezvonila." "Ale u nás teď zvonil zvonek." Kývne hlavou do prádzné ulice: "Já opravdu nezvonila a nikdo jiný tudy nešel." Začnu blekotat něco o zkratu tom bezdrátovém bazmeku a couvám zpátky za vrata. Ve dveřích baráku nejstarší dítě hlásí: "Tak jsme ty kostky uklidili dřív, než zazvonila ta minutka, dostaneme odměnu?"
 
Kalí klasickou českou hospodskou ligu, podle vsuvek "u nás v hospodě".
No asi jsem si mela na cteni pri obede vybrat jiny klub.

Jinak nepamatuju, ze by Warden nekde vypravel nejakou story, u ktery nebyl zlitej jak hovado, tak bud keca, nebo kali prvni ligu :(
 
... jménem Okoun.
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
:))))
Dej už s tím Mageem pokoj. Já teda mezi pičusama odtamtud a odsud žádný rozdíly nedetekuju, extrémy si zalezly do vlastní ohrádky.