Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


Vlaky já mám rád, je to celé velmi sivé. Třeba už jen nákup jízdenky, baba za sklem šeptá metr odskla a já v rámusu haly jen odezírám. Nějakou fičurou není možno online koupit lístek na vlak, ve kterém sedíte, který stojí ve stanici a který podle řadu měl být už půlhodinu jinde. Na hlaváku v Praze najít to pravé nástupiště je také umění a zjistit kam přijede vlak, který tam jízdu končí, to je skoro nemožné.
JeromeHeretic #Black matter lives!  (Stephen Hawking)
:-) To je v poradku, videt se, smal bych se taky.
fukung. starý fukung s novým heslem 
sorry, ale směju se
Micana Finish your plokta. 
Já mám ráda pracovníky ve službách a dopravě, kteří si třeba o zákaznících/cestujících klidně i myslí, že to jsou líní čuráci (a oni často jsou), ale ventilujou to za rohem nebo po práci.
ale jak ucinne!
JeromeHeretic #Black matter lives!  (Stephen Hawking)
No, to taky... ale ono se mi obcas podlamovalo i normalne pri chuzi, jen mene casto, nez kdyz bylo koleno ve vetsim zaberu.
vitmrazek PEN IS stronger than   vagina
jak prosté
Dedukce - Jeromek nebezel nejmíň 15 let
JeromeHeretic #Black matter lives!  (Stephen Hawking)
Nahodou, me koleno vypadavat prestalo! Byl jsem s nim na operaci v prvni tride a pak se mi cas od casu stalo, ze zcela necekane, hlavne kdyz jsem bezel, se mi koleno podlomilo a ja se sesypal na zem jak domecek z karet. Uz se mi to nestalo nejmin patnact let, ale kdyz jsem bylo dite, stavalo se mi to docela bezne, coz obvykle vedlo k huronskemu smichu kamaradu, kdyz jsem se trebas pri fotbale rozebehnul a z nicehoz nic se prekotil doleva a slozil se na zem jak pytel vovsa.
Ale stejně je dobrý, jak okoun stárne, ještě před deseti lety se v tomhle klubu dost šukalo, teď vypadávaj kolena :))
 
Tě balil
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
dík
JeromeHeretic #Black matter lives!  (Stephen Hawking)
Nevypravej. Ty japonce uz nikdo nikdy nevidel.
oni o tom určitě také dodnes vyprávějí... večer, když jdou děti spát.
Ještě dneska se směju při vyprávění zámého, jak pozval do firmy Japonce a tito chtěli využít služeb Českých drah
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Star Trek.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Ano?
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú  strechu
O víkendu jsem jela z výletu do Prahy jakýmsi rychlikem, unavená po pochodu a po obědě, usínala jsem a v každý zastávce mě probudilo, jak ten výpravčí strašně třísknul dveřma, pak šel zavírat další. O samozavíracích si můžeme nechat leda zdát.
JEŽÍŠIKRISTE
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
To se nevylučuje.