Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
!!!
Jo! Tam to patří.
V hipster infernu.
Kterak pan Prasman šel k holiči (FCB) již na Okounu bylo?
 
Pardon, budu dočítat.
Učíš matematiku? Nech to žáky spočítat. Kolik jakého ovoce má dostat petr, když chyběl ve dnech ..., zatímco Kateřina chyběla ve dnech fasování mléčných výrobků...
Ovoce do škol je jen nějaká záminka jak dostat do škol ledničky!!!!
vedení školy nám včera poslalo následující mail:
Kolegyně a kolegové, projekt Mléko do škol pokračuje i v letošním školním roce. V měsíci září a říjnu 2017 má každý žák nárok na 2 kusy neochuceného mléka měsíčně. Jaké počty budou od listopadu 2017 zatím nevíme.  Žáci si mohou vyzvednout tato mléka na vrátnicích školy. Prosím Vás třídní učitele, abyste žáky na tuto možnost upozornili.
 
vysmatej_kuauik  
Tyto časopisy jsou k tomu účelu nevhodné. Obsahem ano, ale kvalitou papíru. To takové Rudé právo...
hlavne alkoholici zblbnou protoze jim vychcipaj neurony v mozku z nedostatku B1. Kdyby si papali multivitamin anebo aspon thiamin, nemuseli by mit vypadky pameti a demenci.
Mimochodem chronicka pankreatitida neni stranda, v podstate jsem si neco takoveho rozjel pred nekolika lety, a od te doby nemuzu tvrdej alkohol protoze po nem pak mam nekolik tydnu bolave bricho a sracku jako bic. Slysel jsem o nekolika lidech co se uchlastali, a vetsinou to nebyla cirhoticka jatra ale pankreatitida.
flames osran osraty hovnak otrocky 
Máš tak nějak určitě pravdu, ale to co popisoval rottor je uplně jiný level alkoholismu. On popisoval ne ochlastu, který se někde zapomněl ale těžkého notorika, který se rozhodně neprojevuje tím, že má vtipné historky spojené s výpadky paměti, či si v lehkém draku nevšimne absence kol na automobilu.

V téhle fázi to může být tragédie, ale dá se z toho dostat, když je aktivní okolí, když člověk stále ještě chce.

Ten jeho příběh přesně sedí, bohužel, skutečný alkoholik často okolím je vnímaný jako člověk, který vlastně ani tak moc nepije, nikde nikdy ho neviděl ožralého - resp. střízlivého, protože ten člověk už střízlivý roky nebyl, chlastá sám, flašku má v tašce a bude tvrdit, že rum není alkohol. Říkám to dlouho - chlast je strašná sranda, dokud nevidíš člověka ležet s deliriem, pak to přestává být humorné.

Ten jeho příběh skončil dobře, s průserem se slinivkou z chlastu se chodí v drtivé většině případů rovnou to krematoria.
frakira už nemá žádné problémy... 
ty jo.. i kdyby těch kusů ovoce zbylo 10, tak to snad učitelka za týden spotřebuje, ne?
S mlékem je to horší, ale nedostávají ho litr.

Teďs mě vyděsil, musím se zeptat učitelky, co s tím dělají.
Dvacet3 cokoliv co napíšu, je normální hovno 
Kvůli mléku do škol zdražilo máslo?
 
Až se kolem školy začnou množit potkani, tak víte, že mléko lejí do kanálů a ovoce končí v kontejnerech. A to může beze srandy nastat, slyšel jsem o podobném případu (bez dotace), kdy škola na sídlišti zlikvidovala nějaké nespotřebované zásoby čerstvých potravin z nějaké dětské slavnosti a následně půl roku řešila deratizace :)
 
Můj osmnáctiletý syn mi to mléko také přinesl. Prý si ho mám dát, páč je to zdravé. Právě si ho liji do kafe.
frakira už nemá žádné problémy... 
U ovoce do škol se mi líbí, jak to učitelka cpe dětem, které to nechtějí. Tak tovezmi aspoň mamince - a děti mi nadšeně nosí ovoce, protože je to zdravé, ačkoliv by to samy nevzaly do pusy :-) (mé děti jedí jen jablka, jahody a banán - i to méně než jeden kus najednou)

Na druhé straně před pár týdny dostalo pár deváťáků, kteří vypili to mléko po pár dnech, průjem a jelikož nikdo neví, jestli to souviselo nebo ne, učitelé dostali zákaz vydávat mléko jindy než v ten samý den. Nevím, co s těmi mléky dělají, ale dítěti ho už následující den dát nesmějí.

(ovoce chybějící děti naštěstí také nedostávají dodatečně)
Polulina_Permanenta  
u nás letos jen kapesníčky, ostatní věci maj ještě nasyslený z loňska
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Tak to je snad stejný i v nemocnicích, ne? Když táta ležel rok střídavě na ARU a LDN, taky jsme museli nosit... Nu vot, kapitalizm...
 
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú   strechu
+1 a pak průběžně během roku taky. taky papírový kapesníky, hlavně v rýmičkové a kašlikové sezóně