Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


to uz se tu nekde resilo myslim... (to vedomi toho ze na nekoho chystas neco ZLEHO :) - myslim, ze to bylo pri nejakem projimadle ve sve flasce vody ve spolecne lednici v praci nebo tak... :)
vysmatej_kuauik  
No tak snad není nikomu nic do toho, co mám v brašničce svého kola…
To musel kvitovat i on IMHO.
lucipher ¯\_(ツ)_/¯  
Znám od bytné jednu legendu, jak si kamarádky nabíječ náhodně vybral v její koupelně nějaký gel na usnadnění análku. Byl to peelingový s drcenými skořápkami mandlí, kvitovala.
s Vámi bych chtěl sdílet kočárkárnu :) :)
vysmatej_kuauik  
Spíš kápnout do tuby s lubrikáčem trochu Tabasca...
no doufam, ze nebudes kazisuk a toho horaka opravis, ale kondom propichni rodi se malo deti
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Pochopil si špatně. Zítra jedeš autem do práce kromě vysloveně hnusného počasí naposledy, protože přes polední pauzu koupíš nějaké úplně základní kolo, na kterém začneš jezdit do práce pravidelně, zlepší se ti život, zdraví, budeš šťastnější a tak.

Krásné znamení.
ertegun botův mulťák 
Uvidíte, co najdete v autě.
Rozhodl jsem se, že zítra pojedu do práce na kole. I šel jsem do kočárkárny, kde mám uskladněné bicykly a chtěl nafouknout kola u svého letitého, byť velmi upgradovaného Favoritu. Ovšem z ventilků mi nějaká dobrá duše odebrala vnitřky, takže to nafouknout nelze. No, nevadí, použiju druhý bicykl, horský, ale co už. Naposledy jsem na něj sáhl tak před 8-9 lety. Otevřu rámovou brašnu a vylovím pumpičku, ale i balení kondomu a lubrikačního gelu. Skoro to vypadá, že si bicykl někdo zapůjčil s jistými úmysly, možná opakovaně. Nicméně pokusil jsem se nafouknout kola - přední OK, zadní mi explodovalo do obličeje.
OK, pochopil jsem. Zítra jedu autem.
 
Gustav_Husak Na Štěpána bez Štěpána  na Andreje bez Andreje!
Inu Morava. Tam jsem si kdysi (Brno, kousek od šulina, ač ten tam ještě nebyl) objednal sodovku a přinesli mi limonádu. Po námitce, že tohle jsem nechtěl, slečna nejdřív nechápala a pak "aha, vy jste z Čech, že? Vy jste asi myslel sifon"
Přisvědčil jsem, ovšem dál to neřešil a limonádu vypil.
Gustav_Husak Na Štěpána bez Štěpána  na Andreje bez Andreje!
To lze, v restauraci nemít záchody? A co na to hygiena?
Nebo v hospodě žádný předpis záchody nenařizuje?
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Jaké pivo lidem chutná, ovlivnila i dřívější centrální výroba, říká sládek
21. července 2019 12:52
K pivu se dostal už na střední škole, pak měl sládek Pavel Hanuštiak sice vlastní recepturu, ale chyběly mu prostory, a tak pivo vařil u jiných pivovarů. Dnes už funguje ve vlastním a zázemí olomouckého Hanáckého pivovaru nabízí dalším zájemcům.

Zdroj: https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/olomouc-hanacky-pivovar-pivo-minipivovary-sladek-rozhovor-pavel-hanustiak.A190518_476718_olomouc-zpravy_stk
ertegun botův mulťák 
Přitom Billa v budově nabízí širší výběr piva za mnohem nižší ceny a venku na lavičkách se schází mnohem lepší parta.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Typická europivo odpověď.
Dalsi pivo diskuze? Pomoc!
 
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Husa je dobrá v tom, že za ty prachy tam aspoň provozujou hajzly. Naproti v Šalandě jsou krušovice za stejný ceny, ale chcát se musí chodit na nádražní hajzlíky za dvacku, co v takovým případě s věcma nevim.
czekotay Po dobu mých závad služba vlasti žádná.  
Nedopít Plzeň není umění.
Lorandel pochybné individuum 
To už můžete rovnou pít vodu :-) Ale nebudu Vás kvůli tomu urážet, já třeba raději Kozla jedenáctku.
ale porad min nez brnaci