Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
Jeromek, Jarolimek... to bude ono
JeromeHeretic Gun Control means   using both hands!
Mozna, ze rikala toho Jarolimka...
lillyofthevalley   chci tam!
!
lillyofthevalley   chci tam!
ach jo, taky nemáte nic bez komplikací komplikací
Taisa nález v normě 
!
Chtělo to být o tři minuty rychlejší...
plk
Klasické synchronicity for the rescue! 25. květen je ručníkový den, kdy se na památku díla Douglase Adamse "Stopařův průvodce po galaxii" shromažďují lidi z celého světa se stopařským ručníkem (viz klub na Okounu, tady je klub na všechno). Inu: a dneska, když jsme se opět v Plzeňském dvoře sešli u stolu číslo 42, tak tam zrovna seděli dva pánové, kteří o ručníkovém dni věděli, jeden z nich měl i ručník, ale vůbec netušili, že se komunita slézá zrovna dneska a zrovna přímo u tohoto konkrétního stolu v této konkrétní hospodě. Tak jsme je vzali mezi sebe.

Další level byl, když jsem z nějakého důvodu (už nevím jakého) načnul něco ohledně zenové filosofie a jeden z pánů si uvědomil nějaké schéma příběhu s pastevcem a krávou a posléze si uvědomil, že si ho vlastně pamatuje blbě a musel potrénovat mozek i imaginaci, aby ten příběh vyložil a popsal takovým způsobem, že "sednul" i do mé zkušenosti a dával mi smysl.

Druhý pán, který knihu nečetl, se zmínil, že číslo 42, v knize klíčové, má spojeno s pozitivními věcmi a mockrát se mu v životě objevilo.

Původně jsem to chtěl blognout až zítra poté, co se vyspím, ale pak jsem si řekl, že budu ještě nějakou dobu vzhůru a můžu reportovat už teď. Tož tak.
 
skull Buchtingova sůl je nejlepší!  Každá jiná je mnohem větší šmejd!
To už by bylo úplné módní faux pas ... nicméně do igelitky jsem mu neviděl.
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Měl sekeru?
skull Buchtingova sůl je nejlepší!  Každá jiná je mnohem větší šmejd!
Ne, vypadal spis jako clovek, ktery tu psychiatrii potrebuje opravdu nutne najit at uz jako zamestnanec, nebo jako pacient...
Vyzeral ako dacan?
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
ještě že jsem se oholil, už jsem se lekl.
Wednesday Všichni jednou umřete... 
To byl ID mamrd ze seroucího klubiku.
Taisa nález v normě 
tihle hipsteři...
skull Buchtingova sůl je nejlepší!  Každá jiná je mnohem větší šmejd!
Prave jsem na poliklinice potkal chlapa s plnovousem v ruzovych leginach, v leskle zelene halence a s nejakym pletenym svetrikem prehozemym pres ramena - ptal se mne, kde najde psychiatrii ... IMHO mu to moc nesluselo.
 
Polulina_Permanenta  
pokud jste spíš hipík, tak by to mohl být Jarolímek, pokud drsně mužný typ, tak Marek Preiss
Polulina_Permanenta  
Honzák?
JeromeHeretic Gun Control means   using both hands!
Tak jeho jmeno znam...
spsch May the bridges I burn light the way  **
že by Nešpor?
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
zalít do sádry