Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


ocs sine ira et studio  OCSite
Úředně zrušeni byli Verniové, ne?
a vy ste vod Atreidů nebo vod Harkonenů?
aha, ty seš Dalibor Mentat, ale chvílu s byl Cecílie a pak tě srušili.
arnost snad nechci tak   moks
Vzdycky jsem se chrel jmenovat Slozita Trakce.
Anna Mentatová - moje matka, Božena Mentatová - cizí matka. Anně jsem se narodil já, Boženě se narodila Cecílie. Mojí matce do občanky napsali Cecílii a následně ji úředně zrušili.
Micana If you don't have a wristband, my man... 
No, a já tam právě mám o písmeno míň.
Můžeš k tomu udělat graf? Zkusila jsem to sama a furt to nechápu
arnost snad nechci tak   moks
u zubare se snad kazdy jmenuje Ctyrka vpravo nahore, Slozita extrakce, nebo Krcek, ne?
Micana If you don't have a wristband, my man... 
Mně se to stalo u zubařky v momentě, kdy již držela v ruce vrtačku. Jemně jsem ji upozornila, že můj kaz je na druhé straně úst, než kam se štelovala. Hrozně se lekla a ukázalo se, že si vytáhla rentgen jiné pacientky, která se ode mě liší jedním písmenkem v křestním jméně. Do té doby jsem s tím obvykle neprudila, ale od toho dne na svém trochu méně obvyklém křestním jménu trvám velice důrazně.
A identitu jsem ukradl (byla mi ukradena?) už při porodu, když rodila ženská se stejným příjmením jako máma a máma měla ve staré knížkové občance jako dítě uvedenou dceru té druhé s razítkem "úředně zrušeno". (nebo se za 20 let dozvím, že jsem sežral dvojče a rodiče si historku o druhé matce vymysleli)
 
To je asi normál, mně teď řezali do paty a "pravá" jsem za dva dny mezi příjmem a sálem zopakoval asi desetkrát, ač už na ní byla šipečka.
dupinozka V té době navíc spadl Okoun 
To přece před časem psali v novinách o nějakém Číňanovi s běžným čínským jménem, který přišel do nemocnice na návštěvu za manželkou a oni se ho tam zmocnili a odoperovali mu hemoroidy, protože se správně jmenoval, byl plachej a neprotestoval a pak se s nimi chtěl soudit.
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Kolega z práce měl na ortopedii podstoupit operaci menisku. Sešli se tam dva se stejným jménem a příjmením a oběma měli operovat meniskus, ale každému jiný. Než kolegu odvezli na sál, asi třikrát se ujišťovali, které koleno že to má být.
Agave co nejde silou, jde jeste vetsi 
Smál bych se nahlas :)
ještě větší sranda je krádež identity u auta. Zvlášť, když člověku začnou chodit domů přestupky a musí dokazovat, že tam nebyl ani on, ani auto. Kolega s tím kdysi strávil několik dní.
ahura_mazda You can never go wrong with Kidneys 
:-D
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
nyní už by ho měli trávit roztoči v archivu nějaké státní instituce, doufám
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
!
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Mně se to stalo jednou u doktora, když zakládal moji kartu, zjistil, že tam už jednoho stejného jména a příjmení v Praze má (což je vzhledem k mýmu příjmení a počtu jeho výskytů v ČR spíš nemožný).
 
A teď za vás píše doppelpříspěvky, to se vyplatí:-)