Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


No, nám dělali bezpečnostní dveře a NEXT den nás vykradli.
Manžel ten leták ostentativně roztrhal. Ale zeptám se souseda. Pokud se dostane z bytu ;-)
Doufám že umřeš a sežerou tě červi, mlékaři Dane
fukung. starý fukung s novým heslem 
jen takový dvě drobnosti z nedělního metra

Nejprve se nějací dva mladíci, vychechtaní až hanba, pokoušeli vyfotit nedaleko stojící dívce to, co měla pod sukní. Jeden se asi nakonec zastyděl za svého kamaráda a plácl mu do ruky. Telefon vypadl, spadl na podlahu a displej udělal pápá. V tu chvíli si toho všiml i partner oné dívky, té to řekl a i když se zdála být trochu nejistá, tak minimálně on se dobře nad výsledkem focení pobavil.

Potom nějací dva hipsa skejťáko-koloběžkáři dobíhali metro, no spíš dojížděli. Dovednost toho skejtujícího nebyla tak cool, jak si asi myslel a během tríčku, kdy si chtěl skejt nadzvednout a vzít do ruky a naskočit do soupravy, mu prkýnko ujelo a skončilo pod soupravou.


Lepší pointu to nemá, ale nedělní jízdy metrem to vylepšilo.
 
zeby zacementovali futro dilatacnim (=expandujicim) cementem? To by byl docela povedeny kanadsky zertik jim to zamenit, ono to vypada lautr stejne
CO to bylo za firmu?
Sousedi si nechali zbudovat nové bezpečnostní dveře. Panelák, první patro, vybourali futra, maltu míchali na chodbě na překrývací fólii (to jsem viděla prvně), hluk a čurbes od rána až do večera. O několik dnů později se nová futra začala vydouvat, dveře drhly tak, že téměř nešly otvírat. Reklamace. Namíchnutý soused, ještě naštvanější šéf hlasitě častovali dělníky nepěknými přívlastky a přeměřovali tu pohromu. Další den jich přišlo o něco víc. Vybourali to a začali znovu. Za pár dnů zeď okolo futer brutálně popraskala. Reklamace číslo dvě. Opět se bouralo. Opět to nevyšlo, z futer vylézala pěna, opadávaly kusy omítky... To už soused volal rovnou centrálu a myslím, že slušný nebyl. Když jejich dodávka opět zaparkovala před domem, už jsme byli na mrtvici všichni. Opět to celé vybourali a znovu. Je to pár dnů. Dveře, futra i omítka zatím drží. Dnes jsme měli ve schránkách jejich reklamní leták nabízející montáž bezpečnostních dveří.
 
spic už jen wtf 
 
stromka Happy now, bitch? 
Oni už jsou pryč, jo? Škoda, Tamaru jsem občas svezla.
jkom THE WORLD IS MY OKOUN  WEBIKI
pro co to jsou asi kodova oznaceni
 
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Třeba je smutnej, že se mu někde ztratila důležitá krabice.
Trofozoit Where the fear has gone there will be -  nothing. Only I will remain.
To má kliku spíš Schapiro, ne? ;)
mate kliku, ze tam nebylo WHIPS & DILDOS
Case The light inside has broken  but I still work.
Schapiro.
 
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Andrew Shapiro :)
Dnes jsme se stěhovali. Na půlce krabic, co jsme měli půjčené, bylo napsáno TAMARA SHOES, nebo ALEX SHELVES, anebo ANDREW WORKROOM...
Přemýšlel jsem, kdo se tak asi stěhoval. A pak, na konci dne, mi stěhovák řekl, že krabice jsou prý po bývalém velvyslanci USA v ČR Theodoru Shapirovi, jeho ženě Tamaře a synu Alexovi...
 
bludička  
!!
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
četla jsem: Když jsem si pak ve tři ráno šel šlehnout, a nepodivila se.
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
A budete tam s panem Arnoštem a Malým tankem, bude vám dobře.
 
mum What a Horrible Night  to Have a Curse
Nebojte, lapidusi maji takove akoby vesticky.