Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


cichlasoma_meeki  
Moment, Tví psi si dovedou ODEMKNOUT?
Taisa nález v normě 
Mám to stejně, nějaká noční bouřka mě nevzbudí, ale děti spolehlivě. A to jsou už velký. Onehdy mladší něco blbýho snědla, vprostřed noci se posadila na posteli a začala zvracet. Vzbudilo mě to i přes zavřený dveře.
Sarpele Want to sell your house?   Best hide the taxidermy.
OT: proč žiju v domnění, že jsi bezdětná?
Já dokážu spát velmi tvrdě (jak usuzuji podle toho, že nic nevím o prudké noční bouřce nebo o jiných venkovních kraválech), ale probudí mě slabé psí zakňučení, zavrčení či jiné nepatřičné noční aktivity; stejné jsem to měla v době, kdy byly děti malé.
(Jinak mívám období nespavosti, kdy mě z počínající dřímoty probere i ševelení vánku, ale to do téhle debaty nepatří.)
Takže dveře zamykám (psi si dovedou otevřít), ale klíče v zámku nenechávám, pro jistotu :-)
ocs sine ira et studio  OCSite
Nezřídka. Leč, podobně jako citovaný doktor, žel jsem (až dosud) vždy zůstal toliko u představ :(
No vzhledem k tomu, že bych ti mohla vyjmenovat, z kterého patra kdo v kolik v noci chodí domů nebo brzo ráno do práce a jestli škrabal led na autě, popřípadě v kolik byl soused na WC, fakt spím hodně lehce. No aspoň ušetříme za elektronickou chůvičku ;-)
Reakce na | Vlákno  
Problém může být v tom, že víš jenom o sanitkách, které tě probudily a ne o těch, které tě neprobudily. Takže můžeš mít to vnímání zkreslené.
Tchýně se takhle ve 4. měsíci snažila dostat do bytu (garsonka, žádný 5+1), tchán nechal v zámku klíč. Ve finále přelejzala balkon ve 4. patře, chlap spokojeně spal. Já byla neprobuditelná jen jako dítě, s věkem to bohužel přešlo.
Mám dojem, že opravdu tvrdě dokážu usnout jen málokdy.
Reakce na | Vlákno  
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Kamarád vyprávěl hisotrku, kterak se za pomoci hasičů vlámal v noci do vlastního bytu, kde spala jeho žena a malé dítě - zapoměl si klíče a zpanikařil, když se jí nemohl dovolat ani dozvonit.

Prý byla docela přakvapná, když ji vzbudil chlap v přilbě, an jí svítil baterkou do obličeje a kontroloval, jestli je živá.
mum Od nějakých  pazourů
!
Reakce na | Vlákno  
S mým otcem jsme se takhle dobývali na těhotnou maminku. Když tatínek, nemoha se dozvonit a dobušit, v hrůze napůl rozebral zámek, napůl vyrazil dveře, objevila se maminka kulatá, růžová, dobře vyspaná a divila se, že už jsme doma.
Taisa nález v normě 
!!!
Říkal, že ho zabije,
říkal, že ho zahluší,
„půjdou pak do pekla“ říkal si,
„Nevadí, mám špunty do duší.“
A vzbudí tě v každé fázi spánku? Protože mě vzbudí kde co, ale jak jsem v nejtvrdší fázi spánku, tak snad ani rána z děla.
Micana If you don't have a wristband, my man... 
Máme doma oblíbený příběh o našem kamarádovi, kterému spadla na balkon sousedovic kočka a příšerně mňoukala. Sousedka na něj průběžně zvonila a bušila asi dvě hodiny, ale nic se nedělo, a tak nakonec zavolala hasiče. Ti zablokovali ulici blikajícím hasičským vozem a pak se shora spustili na laně dolů na inkriminovaný balkon, odkud s kočkou opětovně vyšplhali nahoru. Byla to nevídaná, další hodinu trvající a nijak tichá podívaná.
Druhý den se ukázalo, že kamarád byl celou dobu doma a spal. (Ano, další možnost samozřejmě je, že se prostě ten den nechtěl s nikým bavit, a když mu na balkon slanily záchranné sbory, už mu to bylo trapné.)
DadB jsem zralý na  šrotovné
!!!
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
špunty do duší


...prima
losos78 emma mele maso o my se máme 
S nasazenými špunty do duší mi nevadil ani soused, který vedle stavěl barák.
V levém křídle, za knihovnou? Neslyšel vás přes živý plot jak ohraničuje květinový labyrint kolem grotta?