Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Nj, a co je na tom špatně? Já se taky kámoším se všema kočkama v okolí
Orfanik Jemným poklepem dosáhneme  požadovaného nastavení
Znám člověka, který nastoupil k policii někdy koncem 80. let. Sloužil na dopravce a po událostech tzv. Palachova týdne v lednu 1989 se rozhodl, že u takové policie sloužit nebude (prý v té době byla docela vlna odchodů). K policii se vrátil někdy začátkem 90. let, ovšem na mnohem prestižnější pozici pilota policejního vrtulníku.
nezvládl jste ho přeskočit?
kultakutri koniklece jsou koťátka mezi kytkami  
Což mi připomnělo balíkáře od ČP, kterej se kamarádí s mým kocourem. Takže předávání balíčku zahrnuje dobrý den, tady mi to podepište na mě a nazdar kámo, jak se máš, chceš podrbat za oušíčkem atd. atd. Oba si to ohromně užívají.
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Vítr mi dnes do tváře vmetl mikrotenový sáček. Tolik jsem vám chtěl říct.
 
Taky mám známého s policejní VŠ. Jako dělá policajta v civilu, takže žádná dopravka, ale že by to byla nějaká bedna, to zas ne. Úpně obyčejnej... trochu vidlák.
Turambar Túrin, dagnir Glaurunga 
:o)
Náčelník tam zůstal a nemohl to moc rozdýchat, takže se mu přes známé znažit dělat nějaké problémy i tam, ale ten můj známý už tou dobou dělal policejní VŠ, takže celkem rychle poskočil v hierarchii mnohem výš, než byl náčelník se zemědělkou.
Turambar Túrin, dagnir Glaurunga 
ten náčelník, viď? :o)
Akorát je asi fakt, že k dopravce se za odměnu nechodí.

Brácha od kámoše dělá u PČR. Jednou na nějaké poradně něco navrhl a ten jejich náčelník, nějak se v těch jejich hodnostech nevyznám, ho brzdil slovy "moment, moment, tomu nějak nerozumím", na což zareagoval slovy "to se nedivím, když máte zemědělku".

Taková ta devadesátková klasika, kdy policajti museli mít maturitu, takže ti co neměli, začali dělat zemědělské učiliště s maturitou. Po tomhle byl přeložen k dopravce.
Těžko říct. Spolužák ze střední byl na pohodu. Památná byla ovšem jeho úvaha po maturitě. "Co já teď budu dělat? Rukama dělat nemůžu. Hlavou? No to už vůbec ne. Půjdu za policajta!" Sice ho napoprvé nevzali, takže si prvně pár roků odkroutil u měšťáku, ale nakonec skončil u PČR.
Problematické na tom je, že policajt byl na základce blbeček z hrozným prospěchem a ten druhý ho za to šikanovali.
Kámoš tak před časem trochu spěchal, na konci obce už jel asi 130 a najednou se odněkud těsně před autem vynořil policajt s plácačkou. Hned začal brzdit, ale v té rychlosti do úplného zastavení zajel ještě docela daleko.

V zrcátku viděl, ten policajt za ním běží. Rychle nevěděl co dělat, tak mu běžel naproti.
Jak už se byli schopni vzájemně poznat, tak policajt zařval "ty vole, víš kolik si jel?
"No vím! Potřebuješ něco? Vidíš, že spěchám!"

Haluz jak prase, stavěl ho spolužák ze základy.
Což mi připomíná kurýra s pizzou. Platil jsem mu přesnou částku kartou na mobilním terminálu a následně jsem hledal v peněžence drobný, jakože nějakou pětku pro něj. A on mi řekl: "ser na to, dobrou chuť"! Byl ve věku mého syna.
To je spíš docela standard u těch kurýru. Ten co byl dnes u nás ani nevím, jestli jsem ho už viděl, nebo to je zas někdo nový. Tam je obrovská fluktuace. Ale tykáme si víceméně automaticky.
"Ne, balík pro tebe nemám" "OK, pane řidiči. Tak tady mám pro vás pokutu za nedovolené parkování"
 
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Jo.
Tykačka od policajtů je standard?
Dnes pobavil kurýr, co přijel s balíky. Říkal, že jak doručoval jiný balík, tak zastavil na zákazu a šel to předat. Jak se vrátil, tak u auta už stál pojicajt.

Nesmělá otázka "dostanu pokutu?".
"Ne proč? Máš pro mě balík?"
 
no děkujupěkně, teď abych si pustil celou Joe's Garage. :)