Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


Nojo, Zmrzlík, Kopanina atd. Takový venkovský svět, kde čas i prostor mají jiné dimenze. Hlavně u koní.
To mně se tuhle stalo, že jsem viděla dva parkovací místa podél silnice, přede mnou tam mířilo jedno auto. Vyhodila jsem blinkr, že si počkám, načež to borec hodil suverénně přímo doprostřed, což ve mně aktivovalo Hulk mode a šla jse ho požádat, jestli by to nesrovnal, že bych taky ráda zaparkovala. Vypadal mou žádostí upřímně překvapen. Ale couvnul
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
Taky jsem si vždycky říkal, že takové to, že v ulici zaparkované auto zabírá místo pro dvě auta, určitě vzniklo tak, že on tam původně zaparkoval normálně, ale pak okolní auta odjela, zaparkovala jiná jinak, a tak dále... dokud jsem na vlastní oči neviděl, jak přijel frajer, suverénně zaparkoval přesně uprostřed asi osm metrů dlouhého parkovacího místa (a to tak, že tam vjel popředu až na konec a pak si do toho prostředka opatrně COUVNUL!), vylezl ven a odkráčel pryč.
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
:-))
To mi připomnělo, jak v ranní špičce uprostřed města parkuje náklaďák zásobování a blokuje celý jízdní pruh. Je to tam úzké, zákaz stání, ofc. V protisměru se jedna řidička rozhodla, že zaparkuje přesně na stejné úrovni jako náklaďák, takže zablokovala druhý jízdní pruh. Okamžitě kolona jak blázen. Řidič za ní to nevydržel a zatroubil, načež nána jakoby bezradně pokrčila rameny a odskotačila. Jistě, že ta ulice není tak krátká, aby nemohla parkovat o kus vedle. Jistě, že o pár metrů dál je parkoviště a podzemní garáže.
Kdybych to neviděla na vlastní oči, tak tomu nevěřím
Já třeba neparkuju na debila nejen proto, že nechci být za debila, ale proto, aby se mi nějaký debil nepomstil na autě.
Turambar Túrin, dagnir Glaurunga 
parkování na debila, to je hodně v módě. Grrr. Nenapadlo by mě zablokovat žádnej výjezd, to je snad normální, neparkovat v ústí cesty! A vy jste svatý člověk :o)
Ale taky by mě asi nenapadlo jim říct, že jsou blbé a bezohledné! Jako mně to SA nedovolilo, když do mě na parkovišti nacouvala blbka, co se mnou přišla na parkoviště a viděla mě. No, spěchala a asi si řekla, že i když už mám vyjeto z boxu a směřuji k výjezdu, ona to má blíž a i když se nevejde, pojede, protože proto.
Chvílemi mi to připomínalo text, jak se někdo potkal venku s Helenou Vondráčkovou a vytočil ji k smrti, když se jí zeptal, kdo je.
Jste nepochopitelně vlídný člověk. Já nejsem žádnej extra násir, ale tohle by takhle v dobrém rozhodně neprošlo.
šmrj
fukung. starý fukung s novým heslem 

Dělal jsem v rezervaci se jménem Zmrzlík. Paradoxně jsem tam málem exnul horkem, po šesti hodinách křovinořezání jsem si řekl, že půjdu domů. Vyštrachám se k autu, zabalím věci vyjedu a proti mě ženská co vede koně, na kterémžto také sedí ženská. Vodička říká že neprojedu, že v průjezdu mezi touhle polňačkou a nájezdem na silničku stojej auta. A že je tam málo místa. Tak poděkuju a jedu se tam podívat a měla pravdu. Zajdu do statku a paní hlavní koňařka mi říká, že mi s auty neuhne, protože patřej těm dvěma, co jsem potkal - WTF!!!
Tak jsem si potrénoval couvání do mírného kopce a hodinu jsem čekal, než se vrátily z vyjíždky aby mi uhnuly s auty. Ta starší koňovodička se potom na mě usmála a s mateřským pohledem mi poradila, abych příště ve statku řekl, že tam jsem a že mě potom nikdo auty nezabarikáduje...
Chtěl jsem jí říct, že by stačilo kdyby parkovala tak, aby byly cesty průjezdné, ale byl jsem unavenej a vlastně se i nerad hádám s cizími lidmi.
Ale nepotěšilo to

Od místa kde jsem je potkal, to měly k autům asi 200 metrů.
 
jestli myslite "Rock" (Sean Connery & Nicolas Cage na Alcatrazu), tak to byla chujovska cypovina
Jaké například jsou voloviny v knize Jurský park ?
Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
Takže “Skála”?
r_t_fish Days of wine and neuroses 
(Tohle nepsal sám život, ale konkrétní autor, nicméně když už se tu Crichton tak pěkně rozjel: Nejlepší jsou 80s thrillery, které sám režíroval - Looker, Physical Evidence, Runaway a Coma. A původní Westworld, samozřejmě. Jakkoli romány jsou taky bezva.)
 
neprihlaseny_OC  
Dvojice je výborná, ale občas se tam protagonisté chovají dost divně, natolik, že třeba mně to přijde rušivé. To už osobně preferuji Kořist, kde je sice krajně problematická technologie, ale zato lidé se až na naprosté výjimky chovají smysluplně.

A nejlepší jsou podle mne Čtyři klíče. Možná by byla bývala mohla být ještě lepší Říše strachu, ale to by musela být tak poloviční :)

Pro Jeroma, který se orientuje podle filmů — druhý Jurský park/Ztracený svět je o mnoho řádů menší blbost, než ten film. Knihu celkem doporučuji, není zázračná a je tam pár volovin, ale není ani úplně špatná a číst se celkem dá.

samozrejme nejlepsi je od Crichtona Dvojice (kterou napsal pod pseudonymem John Lange), o maniakovi, co se rozhodne vyvrazdit San Diego v dobe, kdy je tam na navsteve prezident ponevac je tam kongres Republikanu

Jako spravnou zbran hromadneho niceni si vybere nervove paralyticky binarni jed, ukradeny armade. Ucinky nervove paralytickych latek a zpusob zachazeni s nima je popsan celkem verohodnym zpusobem.
JeromeHeretic Mam rad mentalitu holubu.  Serou na vsechno.
Videl jsem ten starej.
 
Su dva filmy Kmen Andromeda. Ten starsi je velmi pekne spraveny a oplati sa nan pozriet, aj ked je samozrejme trosku pomalsi. Vyhnite sa tomu novemu, pokial nechcete s penou na ustach ist vyvrazdit Hollywood. Myslim to vazne.

(Kniha je samozrejme skvela.)

 
JeromeHeretic Mam rad mentalitu holubu.  Serou na vsechno.
Nadpis vašeho příspěvku
Jasne, ale ted mi slo spis o to, ze Andromeda nevznikla tim, ze si posahany cinani v laboratori vymackavali netopejry do kung pao...