Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Sifrovacky.cz - komunitní web, odnedávna v nové verzi, kalendář je teď tam

Nemůžete jet na nějakou akci? Otestujte ji pro ostatní:
sem se píšou nabídky


Kvůli spamovým útokům je zakázáno psaní anonymům. Pokud sem budete chtít něco napsat, musíte se vpravo nahoře přihlásit. Pokud nemáte jak, tak si nejdřív zaregistrujte partnera


Jste dobří? Zkuste se luštěním proslavit!


oponent kontroval by padni komu padni  a pak..
copak šifrovačky.. ale šifrokačky!
 
Tak to musela být jiná část našeho týmu, já takhle drzá nejsem. :) Ale zdravím.
Poslusne hlasim, ze jsem v sobotu prvne v zivote videla Squeak!, furt po nas chteli vedet nejake pismeno a sousedy :-)
 
Jeden člověk na Matrix teď nejbližší víkend?
 
Tak už skoro tradiční inzerát: tým Squeak! hledá dva lidi na letošní Bednu (nejbližší víkend, tedy 13.-14. května). Ideálně dvojici, která se zná a už na pár hrách byla.
 
tribon ul. U úlů 
tak uz zitra tmou. Uzijeme 1-2 cloveka, kdyby nekdo chtel.
 
tribon ul. U úlů 
jinak jan.vojir@zlakotata.cz
 
tribon ul. U úlů 
taky shanime lidi, kvalifikce na 58. miste, vsechny levely splneny
 
Tak kvalifikací jsme prošli, takže poptávka trvá. Nechce se někdo přidat? Hraje se ze 4. na 5. listopadu.
Hledáme dva lidi na Tmou. Nejlíp už včetně kvalifikace, která je teď v neděli, my ji budeme hrát v Praze (ale to se dá řešit různě). Tým SQUEAK!
 
ziasystems Šváb nebýt brouk. Pavouk nebýt hmyz.  BioLib!
Poškole dobré docela, až na tu kosu ráno. A to skládání pekelných strojů, na to nemám talent, to jsem zcela nechal na ostatních.
 
Máme jen jedno místo. :(
Protože Bedna nemá své fórum, zkusím to i tady. Nehledáte někdo posilu do týmu na Bednu? Nabízím dvoučlenné torzo Jeníčků, poté co ostatní Jeníčci z různých důvodu odřekli svoji účast. Kdo nás znáte, víte, že jsme soutěživý tým, který se snaží dostat až do cíle a nejlépe v jednociferném závěrečném pořadí :-)
 
ziasystems Šváb nebýt brouk. Pavouk nebýt hmyz.  BioLib!
Bylo to těma prsama, já se na nich taky zasekl.
Dort autor nejlepších komentářů 
Některé šifry v Azkabanu se bohužel chovaly jinak než při testech. Např. ten (Ko)Perník v testu vyluštili za 20 minut i úplní začátečníci (i jednotlivci), takže měl ve 4. levelu plnit slot lehké úlohy. Ve hře ho pak nedala ani třetina týmů... Tím se nám zpomalil odchod a zašpuntovaly ty lektvary.
Že bude věž úzké hrdlo jsme věděli, proto jsme tam měli i záložní variantu, že týmy můžou dostat hůlku bez fronty, pokud nechtějí čekat.
 
Telefon jsme dali, i kdyz jinak nez autorsky. Sice jako telefon, ale pres mobilni klavesnici. :-) A resili jsme ho v KFC na Narodni tride, abychom se zahrali a zasli si na zachod. Frontu na lektvar jsem sla stat skoro hned po prichodu a ostatni mezitim zkoumali sklad predmetu.
ziasystems Šváb nebýt brouk. Pavouk nebýt hmyz.  BioLib!
U spirál jsem byl ochotný jet pro nápovědu třeba i do Prokopského údolí do krokodýla.
 
ziasystems Šváb nebýt brouk. Pavouk nebýt hmyz.  BioLib!
Ty spirály byly pěkný, jen když na to člověk přišel sám. Když nad tím dvě hodiny usínal u Martina ve zdi, chtělo se mu zoufale na záchod a pořád se ho ptali kolemjdoucí opilí turisti co tam dělá a jestli není magor, tak to trochu dožíralo :) My se nakonec umístili docela dobře (protože nás bylo 5, ofkóz!), otevřeli jsme dva portály, ale taky nám toho zbyla hora nedoluštěného, takže mi to nepřišlo kdovíjak zasloužené. V první části jsme vyluštili asi jen za 40 bodů, fronta na lektvar až skoro na Střelecký ostrov.
 
Napodobne. Sice jsme byli pod stovku, ale jeden clen nam chybel a sifry v Azkabanu nam vubec nesedly a sli jsme az s davem, coz bylo velke minus na aktivitach, ktere nebyly na davy dimenzovane. Sifra s teckama a nulama nam prisla prekombinovana a az sifry na svobode se nam zacaly opravdu libit. Teda ty spiraly v linearni casti (telefon) byly taky pekny.
Nám to taky moc nesedlo (a podle toho jsme i dopadli, hůř než snad kdy jindy, ani jsme se nevešli do první stovky). Ale taky to mohlo být částečně dané tím, že jsme šli jen ve čtyřech. Z té ranní nelineární části jsme viděli jenom pár šifer. A celou dobu jsme čekali na využití what3words (tři slova, která tě přenesou na jinou lokaci, taková krásná zaklínadla to mohla být) a nedočkali se, protože do toho bodu jsme už nedošli.