Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jiné

Spravují:

ChewieDC,
JaxxReklama
Takhle - já si to asi koupím, ale tak za rok, až budou všechny tři epizody dodělané a dostupné, a až to bude s 50% slevou.
Nejvíc mi vadí epizodnost a nutnost čekat na další epizodu. A i díky tomu, že už je to třikrát-čtyřikrát provařené téma (a nevracejí se známé postavy, ke kterým máme emocionální pouto) prostě nestojím ve frontě nadšených předplatitelů.
Ne po úchvatném zážitku s Life is Strange (jsem někde v půlce 4. epizody).
Pan_Obi Live like a windrammer  as you fuck!
"Krome pribehu. Ale to si taky muzu koupit knizku, zejo.."

To je právě omyl. Pokud jsem to pochopil správně, tak tento příběh je čistě dílem TTG a odehrává se v mezidobí, kdy Michonne v komiksech nebyla. Nicméně ale víceméně souhlasím se vším. A to především s tím ždímáním peněz. O tom není sebemenších pochyb. TTG vsadilo na svou nejvýdělečnější dojnou krávu, ale očividně to neodfláklo (tedy aspoň zatím). A nasazená cena nějakých 13 éček je přesně v normě. I kdyby celý ten příběh měl mít jen nějakých +/- 5 hodin. IMHO je to od TTG spíš takový "fan-service" pro hráče, kteří čekají na třetí sérii a chtějí nějak zabít čas (a nezajímá je zrovna Minecraft: Story Mode nebo Game of Thrones).

Já si to teda asi neplánuju koupit. Michonne me nezajima a celkove myslim, ze to je zdimani penez.
Pribeh se nevetvi dle hracovych rozhodnuti, herni mechanizmy jsou stejny, prostredi je stejne, grafika a stylizace stagnujici.
No moc duvodu proc do toho jit nevidim. Krome pribehu. Ale to si taky muzu koupit knizku, zejo..