Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hudba a písničky

Spravuje:

asymReklamaKryštofové, Divocí Billové, Olgy Lounové! Myslíte si, že můžete obluzovat plebs svými výpotky? Dost možná – ale tady na Okounu, vážení přátelé, vám to nežereme.

Tento klub slouží zejména ke konstruktivní i destruktivní kritice písňových textů, a to po stránce jazykové, umělecké i faktografické. Předpokládám, že většina obsahu se bude týkat české tvorby, ale rozhodně se nebojte přispívat i cizojazyčnými šlágry. Je okrajově povoleno i tepání netextových aspektů pitomých písní.

Za název klubu vděčíme identitě Pan_Azathoth. Inspirace "kufry plných něhy" (Obchodník s deštěm) skupiny Kryštof je návštěvníkům jistě zřejmá, nicméně ne každý zaznamenal, že svou bravuru v ovládání instrumentálu mistr Krajčo definitivně obhájil frází "mezi patry vysokých jak tatry" (Rubikon) a právem si tak vysloužil roli patrona tohoto klubu.

POZNÁMKA: Je možné (a dost pravděpodobné), že tu někdo bude krutě tepat nějakou píseň, kterou máte rádi. Pokuste se neurazit a zapojte se se svou pozitivní kritikou do diskuse! Vkus je velmi individuální záležitost.

LASKAVÉ DOPORUČENÍ: Ušetřete své soudruhy zbytečného klikání a googlení. Pokud není z kontextu zřejmé o jakou/čí skladbu jde, doplňte svůj příspěvek o informace umožňující její pohodlnou identifikaci bez klikání. Nechci zavádět nějaký striktní formát, apeluji pouze na vaši schopnost vcítit se do čtenáře narazivšího na zcela neznámý text doplněný toliko odkazem na Trubku;-)

Micana Finish your plokta. 
Dík!
Stello, podobáš se Artois.
Kryštof
Ještě do Polštářku.
Sarpele Want to sell your house?   Best hide the taxidermy.
Podobá se palačince.
Finwe To není jako práce s buzolou,  děti
Nějakej kuchař z Olomouce a MasterChef porotce, prej. Víc nevim.
Sarpele Want to sell your house?   Best hide the taxidermy.
Kdo je ten pan Forejt a proč má tak malou manželku?
Finwe To není jako práce s buzolou,  děti
Sypu si palačinky na hlavu
asym Hier bin ich Barsch,   hier darf ich's sein
Poprosil bych pana Finweho, aby se napříště trochu vcítil do čtenářů, kteří neklikají.
Stello, podobáš se palačince !!!!
Finwe To není jako práce s buzolou,  děti
Je to tak populární, že na to už před 3 lety vznikaly parodie https://www.youtube.com/watch?v=aOERKhezW04
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
od textu plných něhy odhlédnuto, ale prosímvás – tenhlecten styl té hudby... to je teď jako aktuálně norma, oblíbený mezi lidmi, populární, lidé to považují za pěkné a příjemné? já jen, že mně je z toho celého tak nějak na blití, tak jen abych věděl, jestli už jsem dostatečně starý nebo odtržený od současných populárních trendů.
Finwe To není jako práce s buzolou,  děti