Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyRuční práceNové

Spravují:

Jitushka,
perversPEPE,
Klaus,
Ostruzinka,
Anopheles,
kurvicka,
TairyHesticles,
MossadReklama


"Nemyslím si, že by za celou záležitostí byla politická objednávka. Dr. Ratha potkalo jenom to, co by potkalo každého českého politika, kdyby byl půl roku odposloucháván policií."


//now, that´s what i call a Tune!!!


divize VIDEO
divize OBRAZEK

!!
eso Vysoká škola Okouna 
At this point, the Grand Theft Auto games would be far more controversial if they let you play as a law enforcement officer
 
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Překládání idiomů:) Zrovna včera jsem londýnské kamarádce vysvětlovala rozdíl mezi anglickým "you'll give an inch and they'll take a mile" a českým "podáš prst a vezme celou ruku" - a ona se na chvíli zamyslela a povídá "Is there a fisting joke somewhere?"
 
Tvarově složitější rodinný dům Vítězslava Krejcara krášlí výrazné luxferové schodiště
 
Ilmarinen My nevěříme v Ďábla ale Ďábel věří v nás 
Lukas Chazzi Chapu ceho chtel docilit.. nechapu ale jak toho chtel docilit. Nicmene s jeho myslenkou se ztotoznuju posledni dobou dost casto a neubehne den, kdybych si nerek na ceskych uradech a nebo celkove v cesku, ze se mu nedivim.. kolikat chodim spat s myslenkou ze bych vyhodil nasi vladu do vzduchu.. takze asi jedinej rozdil mezi mnou a breivikem je ten, ze on by to fakt udelal a kaslal na to co si mysli ostatni.. me by stvalo byt za zrudu... ovsem dokazal bych zit s tim ze sem poslal do hrobu hromadu zasranejch arabu ktery nesnasim celeh zivot... zviratka na hrani. Zavrit do klece dat jim lsd a pustit elektrosoky... Takze Sieg Breiviku a doufam ze o tobe jeste uslysim. Stav de nekdy v cechach na cistku..
 
arnost snad nechci tak   moks
One day this past May, Donald Trump’s eldest son, Donald Trump Jr., reached out to a senior adviser to Gov. John Kasich of Ohio, who left the presidential race just a few weeks before. As a candidate, Kasich declared in March that Trump was “really not prepared to be president of the United States,” and the following month he took the highly unusual step ofcoordinating with his rival Senator Ted Cruz in an effort to deny Trump the nomination. But according to the Kasich adviser (who spoke only under the condition that he not be named), Donald Jr. wanted to make him an offer nonetheless: Did he have any interest in being the most powerful vice president in history?

When Kasich’s adviser asked how this would be the case, Donald Jr. explained that his father’s vice president would be in charge of domestic and foreign policy.

Then what, the adviser asked, would Trump be in charge of?

“Making America great again” was the casual reply.
 
HejtmanSagner Disciplína vy kluci pitomí musí bejt.  Vox Populi,Vox Dei
popis
 
FarsaiD funyny 'n' hate 
ugh
ajcinkdzet share me,  ma chére
Jak se z člověka stane palírník, co potřebuje, co je základ?

Člověk se toho nesmí bát a hlavně se do toho musí propít. Tím nemyslím, že by měl být pořád opilý. Ale musí si udržovat hodně široký přehled, aby se dokázal orientovat mezi chutěmi. U mě v kanceláři je rozhodně víc druhů alkoholu než v běžném baru. Člověk nesmí ustrnout. Piju všechno kvalitní, zkouším, hledám chutě. Nedá se říct: Budu dobrý v tom svém, nikdy neochutnám pálenku od souseda. Když chcete vyniknout, platí, že musíte ochutnávat, ochutnávat a zase ochutnávat. Blbě se to ale vysvětluje ženě.

Jak to vysvětlujete vy?

Říkám: „Míšo, mohla sis vzít třeba instalatéra...“ Vyrábět alkohol je poslání a někdo to prostě dělat musí. Obětujeme se, je to služba nestřízlivému lidstvu. Ale když někam přijdeme, Míšu preventivně představuji jako svou první ženu. Jeden nikdy neví.

Kolik toho tak za den ochutnáte?

Jsem spíš usrkávač. Určitě to dohromady není víc než deci alkoholu za den. Navíc mám superrychlý metabolismus, pokud jde o spalování alkoholu, a k tomu metrák živé váhy. Beze srandy.
 
jrd12 LOL PÍÍČO NIC PO MĚ NEPOJMENOVÁVEJTE  KUNDI!
inu moudry otcovský hospodář je pan přeceda
jrd12 LOL PÍÍČO NIC PO MĚ NEPOJMENOVÁVEJTE  KUNDI!
!!!!! fajn krystynko!!!
eso Vysoká škola Okouna 
When pressed on whether Trump and the U.S. would come to the aid of countries like Estonia in the case of a Russian invasion, Gingrich said he too "would think about it a great deal."

"Estonia is in the suburbs of St. Petersburg. The Russians aren't gonna necessarily come across the border militarily. The Russians are gonna do what they did in Ukraine," he said. "I'm not sure I would risk a nuclear war over some place which is the suburbs of St. Petersburg. I think we have to think about what does this stuff mean."
 
eso Vysoká škola Okouna 
„Nejdříve chtěla pomáhat na Ukrajině. Tak jsem jí řekl fajn Kristýnko, my jsme blízcí Ukrajincům, jsme Slované, potřebujeme aby přišli k nám, nemáme dostatek lidí na práci. Já sám zaměstnávám asi čtyři ukrajinské rodiny. Takže ona byla zpočátku na Ukrajině. Když začala migrační krize, tak začala řešit Sýrii a my jsme na to měli jiný názor. Ona potom nezapadla do kolektivu, dělala si, co chtěla,“ řekl iDNES.cz Babiš.
 
Ilmarinen My nevěříme v Ďábla ale Ďábel věří v nás 
Pak vložila na instagram zarmoucenou fotku a ještě temnějším tónem napsala: „Ať pseudočistí zahraniční atleti vydechnou úlevou a vyhrají ty svoje pseudozlaté medaile při naší neúčasti. Síly se vždycky báli.“
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Source?
Po "Darebák jedna: Star Wars Story" bych se nedivil ani kdyby se to v češtině jmenovalo Lidé, kteří chytají duchy: oživení populárního námětu se ženami.
 
....který patří k jednomu z našich zahraničních zákazníků Pozdní činnosti Mogul pan Moises Saba Masri miliardář, Žid z Mexika, který byl obětí zřícení vrtulníku...
 
Snad ta vražda padá na hlavu toho člověka, co ji propustil... Pokud ne, tak je to výsměch všem slušným lidem a někdo by se o to vedení měl postarat...

někdo by se o to vedení měl postarat...
někdo by se o to vedení měl postarat...
o to vedení měl postarat...
 
arnost snad nechci tak   moks
„Jsem na to pyšnej. Myslíte si, že bych si jako poslanec a bývalý policista dovolil nějaké podvody?“ dodal.