Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyRuční práceNové

Spravují:

Jitushka,
perversPEPE,
Klaus,
Ostruzinka,
Anopheles,
kurvicka,
TairyHesticles,
MossadReklama


"Nemyslím si, že by za celou záležitostí byla politická objednávka. Dr. Ratha potkalo jenom to, co by potkalo každého českého politika, kdyby byl půl roku odposloucháván policií."


//now, that´s what i call a Tune!!!


divize VIDEO
divize OBRAZEK

cichlasoma_meeki  
Reakce na | Vlákno  
Ma člen kurzu chápání jednoduchých vtipů 
odkud?
!!!
eso Vysoká škola Okouna 
With an Iowa win on Monday within reach, Sanders is suddenly running a gauntlet of criticism from Clinton and her allies, many in the media and even President Obama, all of whom seem to have awakened to the looming reality that a 74-year-old self-described democratic socialist could, at the very least, damage the Democratic front-runner and turn her march to the party’s nomination into a long, costly slog.
 
Ma člen kurzu chápání jednoduchých vtipů 
!!!!!
Nějakou dobu jsem žila v Latinské Americe, v Peru. Tam plyne život přirozeně, protože je společnost úplně jinak nastavená. Nůžky mezi bohatými a chudými jsou široce rozevřené. Kdo má majetek, chrání ho ve městě ostnatými dráty, ve kterých je elektřina
 
Carevna dredatá ošuntělá naturopatická smradlavá 
Pokud nějaký učitel náboženství začíná v první třídě stvořením světa, je stejný deformátor dětí jako učitel fyziky, který začíná atomy.
 
nase vlada DOPADNE PRESNE TAK JAKO TI SARACENI.NASE VLADA JSOU ZDEGENEROVANI ISLAMOFOBISTE PONEVAZ JEJICH MAMY JEBAL PRATUREK A UDELAL DEGENERACNI HOVADA NA VYSKUM.NE VEST CESKOU REPUBLIKU VE JMENU KORANU.JSTE HOVNA VETSI NEZ BOLSEVICI.JSTE ODNOZI ZMRDU ISLAMU A TO VAM VZKAZUJU JA ZA KTERE POLOZIL ZIVOT MUJ FOTR A TISICE JINYCH VE VALCE.JSTE ZMRDI VCETNE SOBOTKY A TAHNETE A KDYBYSTE NEMELI KAM TAK SE ZASTRELTE.
 
!!!!!!
Dadel Respect my authoritah! 
Darebák jedna: Star Wars Story
 
Prezident Zeman předpověděl za vlastizradu smrt premiérovi Sobotkovi.
Tišnov 25.1.2016
V čase 3. světové války ruským samopalem kalašnikov. Dle proroctví z Fatimy z r.1917. Přes tisíc let býval pro vlastizrádce trest smrti, nyní popravují "jen" nenarozené děti. To se děje při potratu Zrada křesťanské civilizace výměnou za islámské znásilňování žen a řezání hlav mužům je 2. zradou.
 
Kamarád mi vyprávěl o tom jak jednou dostal spolu s dalšími výpověď slovy: "Personální audit určil nositele personálních změn a to je jejich challenge"
 
Nesnáším box a boxerské filmy, a nikdy jsem neviděl filmy Rocky, Rocky II, Rocky III, Rocky IV, Rocky V a Rocky Balboa. Přesto jsem se rozhodl na film Creed podívat,
 
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
!!!!!
"Sorry cadets," tweeted the rapper. "I didn't wanna believe it either." BoB refused to be argued out of his position by a respected astrophysicist, and challenged him to a rap battle instead.
 
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
"The bike was not mine. I would never cheat," she told Belgian television. "It was my friend's and was identical to mine. This friend went around the course Saturday before dropping off the bike in the truck. A mechanic, thinking it was my bike, cleaned it and prepared it for my race."
 
cichlasoma_meeki  
Jindřich Kuchař 4638

Prosím neházejme všechny holohlavé nácky do jednoho pytle. To jen někteří zneužívají ideologie k páchání ohavných činů
+9/−1
syn v tomto nepadl daleko od stromu
 
Mastodont  
Známí aktivisté, nikdo nic neviděl, on doběhl domů, odkud si sám zavolal záchranku ...
 
cichlasoma_meeki  
(3x)
Klaus má samozřejmě pravdu: jeho otec, Václav Klaus starší, je jedním z nejlepších evropských mozků, a je obrovská škoda, že když někoho takového máme zrovna v našem národě, že jej nedovedeme lépe využít (říkám škoda; neříkám, že se tomu divím nebo že je to překvapivé, to spíše naopak: divil bych se, kdyby jej tu řádně docenili).

Nu a syn v tomto nepadl daleko od stromu, i on myslí velice jasně a čistě a dokáže se dívat na věci nepředsudečně