Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyRuční práceNové

Spravují:

Jitushka,
perversPEPE,
Klaus,
Ostruzinka,
Anopheles,
kurvicka,
TairyHesticles,
MossadReklama


"Nemyslím si, že by za celou záležitostí byla politická objednávka. Dr. Ratha potkalo jenom to, co by potkalo každého českého politika, kdyby byl půl roku odposloucháván policií."


//now, that´s what i call a Tune!!!


divize VIDEO
divize OBRAZEK

eso Lupus portat epistolam ad mutuas janitor 
Black council member says officer urinated on his property after he protested Andrew Brown Jr. shooting
 
Uz bude jenom dobre.
eso Lupus portat epistolam ad mutuas janitor 
Nutno přiznat, že skupina se na současné ministerstvo zdravotnictví, jak jsem je poznal za dobu pandemie, příliš nehodí,“ napsal k možným důvodům ukončení spolupráce s MeSES na svém Facebooku Jan Kulveit a pokračoval sarkasticky: „Členové skupiny, jak jsem je poznal, jsou nezávislí, bez roztodivných ‚vazeb‘, umí anglicky, což jim umožňuje vycházet z odborné literatury (která je v angličtině), vychází z evidence-based přístupu místo wishful-thinking, skupina se snažila o mezioborový přístup v zájmu celé společnosti, namísto např. škudlení penězi z rozpočtu zdravotnictví za cenu masivních škod pro celou společnost (‚testy jsou drahé, lockdown levný‘)
 
Nádor pohrudnice se objevuje velmi výjimečně, jde ale o onemocnění velmi agresivní a špatně reagující na léčbu.
 
Zloději trezorů se objevují velmi výjimečně, jde ale o zločince velmi agresivní a špatně reagující na policii.
 
eso Lupus portat epistolam ad mutuas janitor 
The Kosovo Ministry of Foreign Affairs had defended Israel’s right to defend itself against rockets fired by Hamas.

Serbia protests Israel's attacks on Palestinians.
 
eso Lupus portat epistolam ad mutuas janitor 
V Kyjově jako v prvním městě v České republice odstartoval systém, který kombinuje výhody lokální měny a slevových poukázek. A zároveň má pomoci nastartovat místní podnikání postižené koronavirovou krizí. Od pondělního rána začali lidé v Kyjově používat virtuální peníze, correnty.
 
Pro vlastní výrobu se firma musela vybavit novými technologiemi – například přesné vyvrtávání košů planetových převodovek, vznikly zcela nové požadavky na výrobu ozubených kol (která s ohledem na otáčky musela být vyráběna v 5. třídě přesnosti), mimořádná pozornost byla věnována i povrchové úpravě nebo testování strojů. Některé technologie, související s rozvody elektřiny, byly pro firmu úplně nové – ČKD proto vyslalo do STAVOSTROJE svého zástupce (pro zajímavost – tuto roli vynikajícím způsobem bezchybně zvládl pan Jaroslav Zavadil – ano, tentýž, který se o mnoho let později stal předsedou ČMKOS).
 

Clovek by si podla diskusie myslel, ze sa Zeman na prezidentsky hrad prebural s tankom a nie ze si ho Cesi zvolili v slobodnych a demokratickych volbach 2x.

 
„Celou dobu mě to trápilo,“ doprovodil Zeman svou omluvu. “V době, kdy se rozhodovalo o bombardování Jugoslávie, byla Česká republika několik týdnů v Severoatlantické alianci, byli jsme poslední, kdo dal souhlas a zoufale jsme se ohlíželi alespoň po jedné zemi, která by se s námi spojila a byla by proti, ale zůstali jsme sami,“ vysvětloval.
 
!
why dont the aliens like try talking to us instead of staying in their gay tictacs and pretending we're not here? i can already tell they're faggots. how do we tell them to fuck off in the rudest way possible?
 
the concept of how sir arthur conan doyle was as a person always sends me into fits. imagine making the most famous literary character of all time but you hate the character so much you try to kill him off. but everyone is so horny for this asshole detective they make you bring him back. even your own mother gets mad when he's dead because she likes him. raising your prices to ridiculous rates to avoid writing holmes stories backfired and now you're rich. it's absolutely a pain because it's keeping you from your true passion which is spiritualism despite how one of your good friends harry houdini keeps telling you it's bullshit. you consider your best novels to be historical ones but they're well over shadowed by the nemesis of your own creation sherlock fucking holmes. some fake photographs from some kids convinced you faeries were real and you wrote a whole book about it. you started writing stories in medical school. and yes, also you are a doctor. after you're dead, they erect a statue of sherlock holmes across the street from your birthplace, causing you to probably roll over one hundred eighty degrees in your grave and scream into your casket pillow.
 
- Spastik - není schopný si nakrájet jídlo. Posudková lékařka: Prodává se krájený chleba a salám.
- Chceš podsedák, aby se ti neudělaly dekubity? Zamítnuto, protože nemáš dekubity.
 
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Zeman udělil svému srbskému protějšku medaili. Na něho taky jedna vyšla.
 
Googlím a háže mi to odkaz "Když se z kočky stane agresor". Samantha je kočka? Dávalo by to smysl.
Tetrev humor a  satira
aLe tO jE cAnCeL CuLtUrE pAn hItLeR nEuDěLaL NiC šPaTnÉhO
Před čtyřmi lety Greiss na instagramu "lajkoval" přirovnání tehdejší americké prezidentské kandidátky Hillary Clintonové k Adolfu Hitlerovi. "Nemůžeme si být stoprocentně jistí jeho postojem k hodnotám, které zastáváme. Za současného sportovního vedení nebude Thomas Greiss povoláván do reprezentace," řekl sportovní ředitel německého hokejového svazu Christian Künast magazínu Eishockey News.
 
Tetrev humor a  satira
Protected - It is a violation of Windows Policy to modify
 
arnost Snad zas nechci tak  moks
Větší oříšek představoval přesun vysílače z provizorního studia v Hloubětíně – tedy přes celou Prahu prošpikovanou okupačními vojsky. Úspěch odvážné akce byl dílem neuvěřitelného štěstí a náhody. Vůz převážející vysílač zastavili sovětští vojáci ke kontrole. Kdo by čekal, že v tu chvíli zachrání celou situaci nápis v azbuce. Vysílač byl totiž vyroben v Sovětském svazu a měl na sobě popisky v ruštině. Zmatení vojáci se nechali známým písmem při kontrole uchlácholit a uvěřili, že v nákladním automobilu je převáženo chladicí zařízení pro pivovar.