Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyRuční práceNové

Spravují:

Jitushka,
perversPEPE,
Klaus,
Ostruzinka,
Anopheles,
kurvicka,
TairyHesticles,
MossadReklama


"Nemyslím si, že by za celou záležitostí byla politická objednávka. Dr. Ratha potkalo jenom to, co by potkalo každého českého politika, kdyby byl půl roku odposloucháván policií."


//now, that´s what i call a Tune!!!


divize VIDEO
divize OBRAZEK

Lejzy Мир Україні, смерть кремролям і рашистам 
"Už jsme neměli žádné náboje. Přejel jsem je svým BMW," hrdě se zasmál Mamulašvili. "Jestli chcete, můžu vám ukázat promáčkliny na svém BMW."
 
bratislavská hlavná stanica je čistá láska.

- prosím vás, tú fazuľovú polievku by ste mi vedeli zabaliť aj so sebou do vlaku?

- vedeli.

- tak vás jednu poprosím.

- NEMÁME!
 
Z útrob Azovstalu vychádzajú azovci. Neľudské ohyzdy vraždiace ľudí kvôli potešeniu z nacionalizmu. Fašistické hydry s polámanými sánkami, vyplazenými zakrvavenými jazykmi a nehybnymi telami. Ustvory s potetovanými telami v štýle fašistickej symboliky, ktoré iba pred pár dňami podrezávali hrdlá ruským zajatcom a kričali: Sláva Ukrajine!". Dnes hrajú oblhútov s pripravenými príbehmi o svojom úbohom živote. Nikto im to neverí.
 
S jednou z rodin jsem se dal nicméně do řeči. Zjistil jsem, že je registrovaná a ubytovaná v Břeclavi a do Brna jela pouze na výlet. Místo toho ale kvůli policejní intervenci dojela na do Prahy. Na tak dlouhou cestu nebyli připraveni, jedna žena byla těhotná a na cestě s nimi bylo i pětiměsíční dítě. Neměli s sebou vodu, plenky, ani jídlo.
 
handz Behold my  glory!
ted sem s tim jdu...
Nákupní centra jsou neustále plná, všichni mají přeplněné nákupní vozíky, CK už teď hlásí na léto téměř vyprodáno, silnice jsou plné aut, prostě lidé se mají pořád dobře, tak proč takové rozhazování 9 miliard?
 
To je erb kterého šlechtického rodu?
Kojící žena v kalhotkách zahnala orla od vyděšené husy
 
Ale ,je na tom ,kus pravdy ! ????
Saggy I am the beast I  worship
 
igor_mortis Mějte zakrytá ústa, anus 
Irácký ministr dal košem Taře. Údajně kvůli Izraelovi.

The plot thickens.

 
Ale to nemůžeš, oni jenom chtěj přestat platit daně (jak máj mít s DPH?), zdravotní a socku a jinak všecko při starém, ten důchod si poctivě našetřili.
Reakce na | Vlákno  
jrd12 Evropu odděluje viadukt 
+1
Reakce na | Vlákno  
Reakce na | Vlákno  
Si u těch debilů říkám, co by se tak asi stalo kdyby se stát hecnul, zrušil jim občanství, zdravotní pojištění a zařídil "vyhoštění". By se asi dost divili někteří.
Reakce na | Vlákno  
České úřady zaplavily stovky žádostí lidí, kteří se chtějí zbavit svých povinností vůči státu. Takzvaná čestná prohlášení o životě zasílají občané s tím, že se tak vyvážou ze všech smluv s Českou republikou, často jako doklad k žádosti přikládají i své vlasy, vousy nebo otisky prstů. Redakce Echo24 se k žádostem dostala na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Prohlášení chodí na ministerstva, Úřad vlády, Ústavní soud nebo i Pražský hrad, jak však upozorňují samotné úřady, zaslané žádosti člověka žádných povinností nezbavují a úředníci neví, co s nimi.

Čestná prohlášení mají často jednotnou podobu podle předpřipraveného vzoru. „Já… z rodu… čestně prohlašuji, že jsem starší osmnácti (18) let a jsem způsobilá/ý k právním úkonům a veřejně prohlašuji následující:“ stojí na počátku žádosti. V textu dále stojí, že daná „bytost… se poprvé nadechuje života“, že je „stále na živu a že dýchá“ či že neodevzdává vládu nad sebou žádné ze stran ani jinému člověku“.

„K čestnému prohlášení o životě přikládám písemné rozvázání a zrušení všech smluv mezi fyzickou osobou na jméno…a korporací Česká republika, která je vedená jako LTD společnost v britské národní bance. Tyto smlouvy vznikly bez mého vědomého souhlasu, bez mé přítomnosti a bez mého vědomého podpisu. Tyto smlouvy vznikly při nevědomém podpisu mých rodičů mého rodného listu,“ chce se vzdát pisatel svých povinností vůči státu.
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
The best part: the rear seats don’t even have emergency door handles. Depending on the car you either have to peel back the carpet or remove the speaker grille to access a way to open the rear doors (unless you bought the cheapest model, then you can’t open the rear door at all)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
sitting calmly in my burning car, waiting for the youtube video to load so i can learn about the emergency manual door release button hidden under the window switches, thinking about what chumps people are for buying cars with "handles"
 
Poctivý delírko
oKohn Contro Giuda,  contro l’oro

Zákeřná rakovina kostí

Zákeřná rakovina vaječníků

Zákeřná rakovina endometria

Zrádná rakovina prostaty