Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Počítače a InternetWeb a Internet vubec

Spravují:

tnf,
ken_tek,
Laredo



Reklama



http://img.4chan.org/b/imgboard.html
http://imagechan.com/
http://www.encyclopediadramatica.com/Main_Page
http://www.time.com/time/arts/article/0,8599,1894028,00.html


In lulz we trust.

Nekrmte prosím Spacemana, má pak průjem :C.... also: /b/ was never good

Aktuální téma: Máme rádi MEME!

RUM_cajz aj z mrtvoly by som kludne vodku vypalel 
Je vase IP na seznamu?
Pan_Azathoth sežeňte mi knihu o apatii v epubu 
:3
textove
On December 26th and 27th, 2014, an anonymous person/s has gone into tumblr's tags to locate people within the Supernatural fandom who have struggled with depression and anxiety, sending them hateful messages telling them to harm themselves and commit suicide. This has happened on a massive level, with hundreds of blogs affected. These hate attacks have lead to deaths, attempted suicides, severe self harm, and emotional trauma fandom-wide.

Within the coding of tumblr, the ip adresses for messages are stored, even for anonymous messengers. Go into the code. Find the people responsible for this and work with the police and internet service providers to identify these people so that they can go to jail for these crimes. These people should never be allowed to access Tumblr or any site where they can perform this kind of hatred again.

https://www.change.org/p/tumblr-find-and-press-charges-against-the-ip-addresses-responsible-for-the-hate-campaign-against-supernatural-fandom-members
 
koňská ruka top
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
OMG!!!
 
 
MiZiGe Why can't you be a non-conformist like   everyone else
:)
RUM_cajz aj z mrtvoly by som kludne vodku vypalel 
Trochu mimo
Dnes me zaujala ta malá televize na kterou se dívá rodinka v logu Seznamu a snažim se odhadnout na jakou pohádku se dívaj.
 
 
 
RUM_cajz aj z mrtvoly by som kludne vodku vypalel 
!
 
operator304 my name is Subject Beef,  hear my rusty trombone...
 
Pan_Azathoth sežeňte mi knihu o apatii v epubu 
předpokládám, že v gentlemanských klubech bude v těchto dnech směs sraček, chcanek a spermatu sahat až po bradu, oproti obvyklé výšce po pás, ve které si jinak gentlemané ponejvíce libují.
doc All generalizations are false, including 
Kupení korýšů?
Nmaster Every sperm is sacred,  every sperm is good.
tyhlety fedory
 
holobit Domestic harmony for show. 
:D
Na tom obrázku je něco divně s rozměrama...
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
 
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
Trilby má úzkou krempu, vzadu zvednutou nahoru, fedora má širší až širokou krempu, někdy zvlněnou, ale ne tak brutálně. Nějaká další dělení celkem vzal čert před 40 lety, kdy se přestaly nosit klobouky. Dneska a u nás e to +- tak, že trilby se dělají z bavlny, z plátna, ze slámy, z umělé slámy a jsou to takové party tralaláčky s úzkou krempou a vysokou korunou, často barevné. Stojí pár korun a když ho zapomeneš v klubu, tak tě to nemrzí. Fedora se k nám dováží z černé vlny, má poměrně nižší korunu, širokou krempu, filc je měkký, proto je vyztužen drátem, je to sice dražší, než trilby, ale pořád laciné, takže to nosí hustodémoni splétající si na bradě krutý cop ze tří vousků, nosící černé kapsáče a mikinu s nápisem Slipknot. No a pak jsou kvalitní fedory, které jsou třikrát dražší, jsou černé, šedé i hnědé, s podšívkou a vůbec hodně kvalitní a ty si prakticky nelze vzít "omylem" k něčemu jinému, než saku či kabátu.
Takže v zásadě jak jsi psal. Ehm. :-D

A vůbec.