Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Sport a kultura tělaBojová Umění&Sporty, Střelba...

Spravuje:

Odo

Může vás zajímatReklama
Cruel_Mistress  
Odo
jooooo :-)))
dobrej upgrade běhacího kolečka
 
Cruel Mistress
Reakce na tvuj posledni prispevek ;) http://im.super.cz/fun/129/941-vylepsenebehatko.jpg
 
Uz jsme trochu OT - na ledu je to nejlepsi. Mic doskace klidne pul kilaku i vic. :))
 
Ona se v golfu hraje i sibirska liga? Tak to jsem nevedel. Takze Ti caddiho bude delat eskymak? ;-) Roza odjel za teplem na Slovensko. Horky koupele, masaze, a tak - znas ho.
kacule1 je země kulatá? 
Synek začal chodit na tréninky, tak jsem zvědavá...
 
Kopat do lidi? Ses zrovna vratil z tahu, ne? :)))
Pro Rozu je zima uz od srpna, asi te nakazil. Pocasi na golf je OK, ale cas nejak chybi.
 
I Ty jeden raubiri! Takhle kopat do slusnejch lidi, co Ti chteli pomahat. Styd se! :-D Apropos, kdy se nekdy ukazes na cviceni? Ted je zima, golf se uz moc hrat neda (nebo se pletu?), takze by si se mohl nekdy prijit podivat na stare kamarady. ;-)
Ruten - presne tak jsem to tehdy pochopil. Zadani bylo zrejme od mistra Hwanga. Nejsem si jist nakolik to mel byt reklamni spot nebo "dokument".

Dobra pamet? To by me zajimalo, jestli by si vzpomel na me, ktery jsem nakracel na prerazecku s prknem z mokre borovice a misto, aby prdlo prkno, padli na zem ti tri chlapi, co ho drzeli. :))) Jo jo, ze dollyo chagi je jen svihovy kop, co dohromady nic neudela, jsem slysel mockrat. :))

Mozna tu nekdo pamatuje hromadne foceni na Letne.
 
Taptaku, chápu tvoji větu dobře, že J. Růžička dostal za úkol natočit o tkd reklamní spot, aby platila jeho zkouška? No zdaleka by to nebyla nejzajímavější zkouška:)))) to Militký: myslím, že tu je celkem nejednostranná diskuze, když se tu vyzývá na souboje v kleci:))))) s Mistrem jsem několikrát o těchto lidech mluvil nebo spíš skoro jen o J. R., protože si ho pamatuji osobně a hodně mi o něm vyprávěl i Jirka gazda a ve svazu na jeho počátcích znamenal celkem hodně až do MS v KLDR, kde si zvolil cestu sám (at se na různých stránkách píše cokoli usměvného). Rozhodně je to škoda že ze svazu odešel, což si myslí i mistr a jednou mi řekl, že si také myslí, že kdyby v roce 92 neodjel domů, že by se pravděpodobně vše udobřilo a J. R. by ve svazu zůstal. Kdyby.... Proč to dělat složitě. Nejjednodušší jak vyvolat vzpomínku u kohokoli je za ním přijít....... A mistr má pamět velmi dobrou (mám mnoho usměvných příhod ze zkoušek)
 
Hm, radu lidi s otazniky si pamatuji, ale datum zkousky ... to tedy ne.
S Tachecim a snad Veselym jsem byl ve skupine. Kovarik si myslim, ze byl zacinajici novinar, ktery vyletel nahoru, ze o TKD psal ...
Je to davno, nerad bych o nekom poustel famy. Na zkousce Honzy Ruzicky na 2. dan jsem byl, dostal za ukol natocit nejaky reklamni spot, aby to platilo.
 
Stálo by za to, aby (nejen) jmenovaní pionýři českého TKD zabrousili na www.taekwondo.cz do sekce "Databáze danů", a pomohli nám zkontrolovat/doplnit chybějící informace o vůbec prvních držitelích danů u nás. Nehledě na to kde a jak skončili, do historie českého TKD patří a ostatní by je měli znát :)
 
Vladimír Militký
info
Sice pozdě,ale přece, není důležité, že je zde fórum jednostranné, důležité je, že se může člověk svobodně vyjádřit. Nerad se dotýkám srdcí ITF bojovníků. Podstata posledních vzkazů se týkala pouze určitého doporučení, pokud to vyvovalo v někom "co je lepší nebo ne" takové debaty se rozhodně neúčastním. Nicméně, abych odpověděl na dotaz zneužití tkd...jistě každý zná a již rozezná určité styly bojových umění, proto po letech tréninků v asociaci GTF došlo k jistému odtržení se od zásad a tradic a k přispění nových prvků což nemůže do jisté míry nést stejný název, proto taekwondo freedom. Myšlenka další spolupráce je otevřená;-) Stálo by za to vyvolat ve Hwangovi vzpomínku na své žáky Radka Baža atd. Tisá u Ústí nad Labem, Jan Růžička a ostatní
Cruel_Mistress  
http://www.pitynka.estranky.cz/archiv/iobrazek/436 ta má i pěkný tunýlek. A běhací kolečko pro ty, kdož překypují energií. :-)
 
...takový pitomci,jako je tenhle tukan maj asi hodně energie ,ale jistě ne tolik ,aby se se mnou mohl měřit...máš strach napsat svoje jméno?...já jistě ne v ringu už mě to nebaví co takhle do klece siláku
 
Cruel_Mistress  
Štýra píše: stále nevím s kým mám tu čest,ale tak neva...

Rada: Page Down a hledej šmudlo.
 
odpověď-RUTEN
...ahoj...stále nevím s kým mám tu čest,ale tak neva...já osobně si nemyslím,že by matsogi bylo lepší než teď .Doba pokročila i v tkd a jsou jiné tréninkové metody ,ovšem podle mě když je člověk k tomu nadaný a zralý, určitě sám pozná,jak naslouchat,jak trénovat,co mu vyhovuje-poslouchá svoje tělo a jeho rozum mu ukazuje cestu,takže ať je doba jakákoli a trenér také,vždy to záleží na osobním přístupu,také nemusí člověk tolik trénovat,pokud je "sportovně inteligentní",ovšem fyzickou kondici nikdo nikdy chytrostí nezískal a ta se musí nadřít :)...to k matsogi,ikdyž je to stručná odpověď...k tomu zda můj otec má zaplacené příspěvky? nevidím jediný důvod,proč by se o tohle téma měl zajímat,kdokoli jiný než-li on...jde nám čistě o cvičení...
 
Normálně se cítím méněcenný, když sem všude až druhořadé téma. Příspěvky CML a Zákonečníka mě však nechávají naději, že se to změní. Držte mi palce nohsledové:))) V té zněti výzev typu: "Nechlastejte a běžte radši cvičit!" mě však zaskočila odpověd Štyrlice. Dle mých řekl bych, že hodně přesných informací, není pan Galbač členem našeho svazu a naše ITF nerozeznává v ČR jiný subjekt. Navíc pan Galbač na tento rok nezaplatil ani plaketu čili registrační poplatek ve Vídni (tak mohl udělat sice kdykoli ale myslím někdy před létem figuroval na dopise od sekretáře Kima i oddíl Naeryo mezi nezaplacennými). Prosím bez jakkýchkoli absurdit mě vyvedte prosím z omylu. Není rovnou lepší napsat, že jste zcela nezávislí a třeba neudělujete technické stupně nebo nějaké vlastní? Populismu je v diskusích už hafo. Škoda, že Sun už tady nechce diskutovat a zase nevím, co proti němu kdo arogantně obrátil. Proto se ptám Štyrlice, myslíš si, že TKD matsogi v době, kdy si mezinárodně závodil bylo lepší než ted? A proč? Děkuji za odpovědi i dalším ještě neznechuceným.
 
CML
Díky za tip, ale tady se bavíme spíš o taekwondu...
 
To je ale tak vtipé!!!!! CML, kam na to chodíš? Ty kulišáku jeden.
 
tam kde jiní nestačí
Zámečník Potřebujete zámečníka? Non-stop provoz a profesionální přístup! www.Zts.cz