Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Sport a kultura tělaBojová Umění&Sporty, Střelba...

Spravuje:

Odo

Může vás zajímatReklama
Nejlepší karatista by stejně Bruklý.
 
nemyslí hrdinný anonym náhodou Park Jung Tae?:))))))) Park i Hwang se znali už dávno před mistrovým pobytem v ČSSR. Tak ted čekám kdo bude další forever a the one po Bažovi a Parkovi. Co třeba Jung Woo Jin jeho žáci to v Praze taky zkoušeli.......
Cruel_Mistress  
:-D Tak to fakt netušim, komu byl představen, ale myslim, že na funkci to nebude mít vliv. Byl jsem v tý době ještě malej parchoš, ale češtinu jsem měl určitě lepší než ty :-)
 
Po prvne v CR a pri jake prilezitosti a komu
vi nekdo od vas vubec kdy a kde Hwang byl predstaven a komu. v tu dobu byl 5. dan. vite kdo mu ten 5. dan udelil? peace
PARK YONG TAE -the only a real ONE
 
Kdyz to je prave problem, ktery mi na semikontaktu vzdycky vadil. Pokud bys dal dobry tvrdy zasah, tora yopcha by se nekonalo. A tos mohl byt rad, ze delal tora yopcha, protoze bez otocky by ti stihl nasypat tak 4-5 kousku. :)
Nadpis vašeho příspěvku
za poranění se vylučuje a trestá a to je idea tkd od zakladatele. samozřejmě ta technika je hustá jako Ri Chol Nam sám. myslím že to je docela pádný dukaz že přece jenom výskok a otočka o 360 stupnu muže fungovat. Já jsem se pral s Hwang su ilem, který ri chol nama ve finále MS porazil a dal jsem mu uder ve výskoku. v tu chvíli mě přepadla pikosekundová euforie z toho jakej jsem borec kterou okamžitě vystřídal udiv z dvouch tora yopcha, který jsem obdržel dřív než jsem přistál.
 
Změna neproběhla žádná, spíše naopak vylučuje se za daleko banálnější "poranění". Podle mě zde došlo k rozhodnutí zcela mimo pravidla. Leda že by lékař toho zraněného závodníka uschopnil a ten se pak vzdal dalšího boje :)
Husty... az na tu krev z oka :)
 
K libeni nemelo byt, ze ho sejmul, ale samotna technika, kontr, nacasovani, sila ... parada.
Byla nejaka zasadni zmena pravidel a posun od semikontaktu? Pred lety by takovyhle zasah asi diskvalifikoval utocnika.
 
Lookaasheq  
Hustý. Musim ale říct, že nejvíc se mi líbilo, že ten týpek na konci stál na svejch.
Kluci, tohle se vam urcite bude libit.
http://www.youtube.com/watch?v=0alNms-kbsU&NR=1
 
hustý... vtipy tohohle typu na letišti si může dovolit snad jedině pionýr TKD :)))
 
Cruel_Mistress  
Víš s kym spíš? GM R.K. Ha fakt mazec. "Only Human Weapons" :-))) Jsou ftipy, kterým bych se radši vyhnul. Obzvlášť na letišti.
 
je divný ale když spim lidi si kolem mě omotavaj veci kolem hlavy....islámisti skutečná scenka z letiště celní úředník s unuděným výrazem:" do you have an weapons, liquids...?" gm Rhee Ki Ha hrozící megapěstí:" Only human weapons!!!" celní úředník očima s většíma než obličej: "Come with us, please!!!" grandmastr odchází v hojném doprovodu celníků do uzavřené místnosti kde ho během více jak hodiny svlečou, zrengenujou, prohlídnou mu všechny zavazadla..... zlý jazykové master miller tvrdí že došlo i k nasazování té ošklivě gumové rukavice sahající až po předloktí k zastrčení do.....
 
obtočí si kolem hlavy MiKiho bandae :)))
 
Cruel_Mistress  
obtočí si kolem hlavy MiKiho
 
harabodži
a když ne, tak si obtočí kolem hlavy mikinu :)))))
 
chci taky něco umět
ještě že umím chrápat, to hned zvedne ostatním náladu