Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníNové

Spravuje:

SUVR_2Reklama

Povídáme si o čemkoliv, nejraději s úsměvem. Patří sem také
veselé historky nejen z natáčení.

RETRO~MPU~Plazi~Reportážní fotky~Havířov~Fotky pro radost
Bebíčkáři~M-Azyl~Ptákoviny~Stará Praha

To je paráda :)
WOLFBELIN *pametnik ohnostroje nad Hirosimou* 
 
WOLFBELIN *pametnik ohnostroje nad Hirosimou* 
... tak nevím - Suvrško - zdliž to není paralela s našema holubama - a taky všechno poserou ... :-))
leden v Australii - na zahradě manželova syna
 
Časopis Krkonoše hrdě uvádí, že na devíti místech jsou k dispozici mobilní defibrilátory. Investice cca 4,5 mil. Podle mně vyhozené peníze, co mohli radši investovat do záchytných parkovišť. Tak pozor, pokud se rozhodnete pro srdeční zástavu, tak koukejte, aby to bylo max. 100m od některého vybraného místa, aby vás mohli křísit do těch kritických pěti minut. Ale třeba se pletu a opravdu jednou za deset let někoho klepne třeba právě na Martinovce :-).
 
:-)))
:))))))
Skvělý recept: Kuře načerno
 
Ciwe ;-), to už holt jde mimo nás. Dneska čeština upadá všude, hlavně v Tv, tak jak můžeme mladým zazlívat, že si jí vůbec neváží. Horší jsou ty průniky nesmyslných obratů, co pochází z doslovných překladů z angličtiny, jen namátkou: ten stejný, místo prostého stejný. je toho moc a už jsem pomalu otupěla.
TARJAN Nech brouka žít. 
Tahle věta by mě rozplakala: "Proč se vlastně v češtině nepoužívá slovo girja, místo kettlebell?" (Okoun, Klub Musím zhubnout). Nějak mi uniká, co je na slově kettebell češtějšího, než na slově girja. :-D
 
:)))))))))))))))))
Chytrý vánoční dárek
Autíčko na dálkové ovládání, tatínek sedí v parku a hraje si, tříletý chlapeček vytrvale běhá za autíčkem. Domů se oba vraceli spokojení. :-) dítě vy
 
TARJAN Nech brouka žít. 
klikací
 
TARJAN Nech brouka žít. 
:-D dnes jsem zabrousil a se pobavil
Co mě pobavilo. Ňákej starej Loskuták, předvádění ochranných přípravků, nasprejoval rifle, postříkal vodou, jakože víno, pravda, voda se srazila do kuliček a rifle zůstaly suché. Až potud chápu. Pak ten pán předved hromadu sprejů "na omáčky, proti kávě, čaji, vínu, atd." Čili, až pudete do společnosti, pocákejte se všema, páč nevíte předem, co kdo na vás vyleje :-)))
 
Doktor k pacientovi: "Rentgenovy snimek patere ukazal, ze mate zlomeny krcni obratel.... ...ale nemusite mit strach, uz jsme to spravili ve Photoshopu..."
 
lenadol Kancl pro uvádění věcí na pravou míru  STARÁ PRAHA
Z klubu Rádio Jerevan
Prověření zprávy, že Ivan Ivanovič Ivanov z Moskvy vyhrál osobní auto v loterii. Posluchači se ptali Rádia Jerevan, zda je to pravda, a Rádio Jerevan odpovědělo: "Ano, tato zpráva je v zásadě pravdivá, jen s tím upřesněním, že se nejednalo o Ivana Ivanoviče Ivanova, ale Fjodora Fjodoroviče Fjodorova, který nebyl z Moskvy, ale z Leningradu, a nejednalo se o automobil, nýbrž o jízdní kolo, které nevyhrál v loterii, ale bylo mu ukradeno.
 
Moc pěkné, dík:-))
Skvělá a vtipná animace Ryba+Lada - klik!
 
dobrý :-)
Přece v USA jsou odjakživa nejchytřejší. Na všecko musí bejt pořád připravený, protože věří na duchy a i na konec světa. Tím pádem je samozřejmé, že mimozemšťani přece musí komunikovat jedině anglicky :-))).