Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníNové

Spravují:

lenadol,
SUVR_2Reklama
Je to tak :)
Velmi, velmi stará anekdotka, kterou stačí jen lehce oprášit.

Našla jsem ve špajzu nějakou neoznačenou konzervu. Bojím se ji otevřít, aby na mě nevyskočil Lenin Masaryk ...
 
)))))))
Zajímavé. Ale zapomněl jsi dodat tu slivovici :-D
 
:-)))))))))
Zdravím a přináším inspiraci na chladné dny :)
 
:))))))))
 
:-)))
:-))) svatá pravda ...
S dudlíky je to přeci jinak - sterilní má první dítě, ocucává se druhému a třetí? To jej má společný se psem..
Ne-e, prastarý kreslicí Paínt Shop 5, asi tak z roku 90. Má funkci "laso", tj výřez myší libovolného tvaru. Možná to Photoshop umí taky, neznám, už mě neba se něco učit.
Moc děkuji, je to milé! Tahle povídání kolují ve více podobách a všechna jsou tak velice pravdivá!. Mám svou teorii. Čím "infekčnější" prostředí odmala, tím se vyvine silnější imunita. Dnes musí být všecko pro dítě odmalinka tak sterilní, že je z něj holt choulostivej pazgřiveček.

Zrovna včera (Ordinace v růžové zahradě) dítěti upad dudlík - tragedie. Naštěstí jakási maminka měla pohotově rezervní sterilní. Ó, jak jsem byla nezodpovědná matka, když jsem dudlík ze země zvedla, ocucala, špínu vyplivla a dudlík vrazila děcku zpět do pusinky!

Zítra má narozky moje dcera, zpozdila se o 6 hodin :-). Pravidelně jí říkávám, že oslavencem mám být já, že jsem ji šťastně porodila.
WOLFBELIN *pametnik ohnostroje nad Hirosimou* 
 
lenadol Kde ty loňské sněhy jsou ...  RETRO
Jémine, Tys urazila tatíčka Masaryka! Je to povedené :-). Photoshop?
TARJAN Nech brouka žít. 
:-))
WOLFBELIN *pametnik ohnostroje nad Hirosimou* 
... čoveče - když se tak na to - Suvrško - dívám - tak mi připadá docela fascinující, že tihle "super"-státníci měli jednoznačně NEodpovídající genetický původ ...
... třeba jsem se dočetl v nějakém pojednání o Tatíčekovi-Mäsáričekovi, že v zápiscích nějakého tajemníka, který všude Starého-Procházku doprovázel bylo nalezeno něco vztahujícího se k návštěvě císaře u Redlicha a sice něco na způsob: Kropatzek - fertig gemacht

... težko posuzovat - ale nejeví se jako úplně nepravděpodobné, že omáčeli oba - žid-Redlich i st.Procházka ...
... když se jeden zamyslí nad žehlením průserů a zajišťování finančním i společenském pro kluka pologramotného pacholka - nepřipadá mi ta fabulace zase až tak absurdní ...
... myslím, že by bylo fakt záhodno udělat DNA-zkoušku i když si to nějaké - dle mého názoru, nepodstatné - příbuzenstvo zakázalo -- -- BYLO BY PO DOHADECH -- -- tak ale můžeme směle fabulovat ... :-))
"(no ale JE TO PRESIDENT!!!)" jsme holt ze staré školy, kdy bysme si nedovolili malovat státníkovi prasečí hlavu ani potají. Zrovna včera mě napadl takovej vtípek, ale protože nejde o Zemana, mohla bych bejt za něj klidně popotahovaná :-)))

WOLFBELIN *pametnik ohnostroje nad Hirosimou* 
... řekl bych, že v každé době si prostě a jednoduše musí "obyčejný člověk" dávat majzla - o dění ve "velké politice" se raději nestarat a snažit se ŽÍT -- dnes je sice oficiálně "svoboda slova", ale to platí jenom u těch návináříčkoffských-duševních-chudobkách co rozvrací republiku a uráží jejího řádně ve svobodných, přímých volbách zvoleného presidenta -(osobně mám Mlhoša u prdele a není mi ani trošku sympatický - no ale JE TO PRESIDENT!!!)- ... :-)
... jo a "dávat si majzla" mi připomělo, že jsem při jiné debatě v "ODS" tu opatrnost zmínil na dnes už téměř padesát let staré historii ---
--- voila ---
... první, co se - Rambošu - v případě havarie stavební konstrukce -(ocelové, železobetonové - mostu, haly, věže)- odehrává, je snaha najít chybu v dokumentaci -- no a i když je část, která reálně povolila a zapříčinila havárii dokumentačně v pořádku, tak pokud se najde chyba někde jinde - projektant-(konstruktér) a kontrolor se z toho nevyzují ... :-)
... když jsem robil v Ocelovém-Srdci-Republiky u Hutních-montáží, vzal jsem si privátně na triko kompletní projekt "posklizňové linky" v jednom velkém prajzáckém JZD - protože jsem jich už dříve pár projektoval a nikdo jiný s tím neměl v podniku zkušenosti -- -- hned první sezonu se tam baba utopila v obilí -- -- -- historie poměrně složitá -- byl jsem pozván jako svědek a mohl jsem klidně odejít jako obžalovaný - na štěstí jsem dal na radu zkušeného kolegy a nechal jsem si za dva-a-půl-tácu uložit originály v H-M-archívu -(Sylva Dočekalová na to měla státní notářskou licenci)- -- na kopiích příslušných paré, které jsem předal zákazníkovi, byly "přimalovány" schůdky do bunkrů na zrno -- já je na -(tuší malovaných)- originálech NEMĚL -- technik, co to zfalšoval dostal čtyři-do-tepláků-NATVRDO ... :-))
 
lenadol Kde ty loňské sněhy jsou ...  RETRO
Když už historie, tak raději tu před 100 a více lety, to už se přece jen překrucuje jméně. Článek se mi líbil. Pravda, že se mocnářský aparát tomu Principovi pomstil víc, než kdyby ho rovnou popravili. Což nemohli, když nebyl plnoletý, tak mu zajistili vězeňské podmínky, co se nedaly přežít déle, než dva roky.