Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníNové

Spravují:

lenadol,
SUVR_2Reklama
WOLFBELIN *pametnik ohnostroje nad Hirosimou* 
... na-ja - na -- retro je retro - taky to mám do jisté míry raději, než současné chujoviny ... :-)
... ale svět se točí a čas ubíhá -- -- před nějakým tím měsícem jsem vám sem dal video-klip o manželčině pra-neteři a jejím moderně-gymnastickém, vítězném vystoupení na přeboru do 8 let -- teď se konalo něco podobného a tam nezvítězila, ale zakopla snad o obruč a skončila 7.-má, což ji údajně nekřesťansky rozzuřilo -- -- zatím jsem to neviděl -- -- no ale dnes v 18.40 v telině na "D"-čku má s ní být údajně nějaký rozhovor, tak se na to mrknu -(můžete samosébně taky)- a uvidíme jak to "princeznu" rozhodilo ... :-))
 
Někumu říká :-). Máme doma 2 LP "Prahou staletí" namluvená od něj. Skvěle.
lenadol Kde ty loňské sněhy jsou ...  RETRO
Copak hlody, ty spíš pobaví. Ale třeba jméno Miroslav Doležal už dnes nikomu nic neříká, co napláčeme. Redaktora, resp. vykecávatele v telvizi může dnes dělat kdekdo. Neříkám, že by nebyli vzdělaní, ale nad tím mluveným projevem ( éé, em, vlastně, jakoby ...) bychom museli hodně plakat. Snažím se to neposlouchat.
Mě baví různý hlody v televizi. "Je zajímavé, že první malby člověka zobrazují vždy zvířata, případně člověka". Já se ptám: "Měli snad malovat paneláky?"
 
lenadol Kde ty loňské sněhy jsou ...  RETRO
Podobně, do hospůdky zajde, ale nevysedává tam.
P.S. Nevím, jak u vás, ale můj vůbec nechodí do hospody, taxi nemá kde jinde zanadávat.
není jiné cesty, než to ignorovat :-) pokud se nedočká reakce, brzy zchladne. Mně to tak funguje.
WOLFBELIN *pametnik ohnostroje nad Hirosimou* 
... jo - tak to je - Lenaduško - i pro mne docela tvrdá neznámá, protože na telinu zírám celkem sporadicky -(třeba dokumenty z WW2 - nebo starší filmy)- a zpravodajství obecně přehlížím, neboť ty morálně-politické prostitutky jsou čím dám vypatlanější, s mozečkama vymytýma zápaďáckou "Solvinou" ... :-§
... no ale co třeba zkusit od té teliny odejít, zapnout manžel/seniorovo počítadlo a pustit tam i se silným zvukem kvalitní-hard-core-porno -- třeba by tomu dal přednost před tím tláskáním chujovin ... :-))
lenadol Kde ty loňské sněhy jsou ...  RETRO
Jak se uklidňuje manžel (senior), který neposlechne, čumí na zprávy a pak se rozčiluje nad panujícími poměry? :-)
WOLFBELIN *pametnik ohnostroje nad Hirosimou* 
... na-ja - na - divous -!- -- bývali - SuVrško - Čechové ovčáci čtveráci ... :-)
... dnes raději spoléhám na uklidňující diplomacii ... :-))
Je to jasný. Máš odjakživa horkou krev divousa, tak musíš brát prášky na ředění ;-)
WOLFBELIN *pametnik ohnostroje nad Hirosimou* 
... zeleniny jsem dříve konzumoval celkem hodně -- v současnosti ji omezuji - ona se nemá ráda s "Warfarinem", který musím denně polykat na srdíčko ... :-(
 
Já si také nestěžuji :-)
To je pravda, já musímté vařené jíst aspoň dvojnásobek. Teda snažím se.
lenadol Kde ty loňské sněhy jsou ...  RETRO
Nemůže být nic lepšího, než když něco velezdravé navíc chutná.
No, zamlada jsem měl taky trochu jiné chutě. Teď si zeleninu docela vychutnávám..
:-) jak pro koho. Popravdě, jak říkávala moje babi: "Kařdá liška svůj ocas chválí a která ho nemá, říká, že je lepší bez něj". Asi je to tak trochu muj případ. Taky nezvyk, za mýho mlada to rpostě nebejvalo. Na druhou stranu vařit denně 2 teplá jídla je o moc pracnější.
Kdyby to někdo udělal a bylo toho dost..
lenadol Kde ty loňské sněhy jsou ...  RETRO
:-) Obsah příspěvku je jasný - zoufalství, že nemůžeš jíst, nač máš chuť. Co napláčeme, nic. Musíme být hodné, pokud nechceme být nemocné.
Tvoje žena je bílá vrána co do ukecanosti. Však to jistě víš. Sem si tady jen tak posteskla, jelikož můj jídelníček je rok od roku nezbytně (ku.va!) chudší a nejblbější je, že takový ty syrový zeleninový saláty žrát na starý kolena prostě nebudu. Nějak přežívám na rejži, rohlíkách a bramborácj. Jak já bych žrala dorty!!! Ale nejsem ani vychrtlá, ani tlustá, to je hlavní.

Možná jsem koza, ale jen obrazně. Řekněte (zvl. mužský), jestli si todle dáváte s chutí k večeři? Pozor, je to s "tahini" zálivkou ... Ani se mi nechce hledat, co to je.