Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníNové

Spravuje:

suvr2Reklama 

Tak sis tady Davide zavařil sám jak je vidět.
je zdá se šikovný programátor.
mageo.cz Why be a King, when we are God?  Lejdyny
Nene Niwine, s dehonestaci lidi okolo jsi skoncil, o to se osobne postaram...
Xavon? Včera rozeslal na všechny policejní stanice zprávu, že cumí na bednu, chlastá pivo, zere burty a onanuje jak opice. Šibe mu na majáku.
mageo.cz Why be a King, when we are God?  Lejdyny
Niwine, tohle neni legracni ani vtipny.
Čechura uz není panna, pánové. Nafejkoval mi tu skrýnšot, že sežere svý vlastní hovno.

Prachsprostý Vyhulenec Čechura? Vcera se radsi prilogoval na mageo, nez aby doma resil, ze Loner WIN.
mageo.cz Why be a King, when we are God?  Lejdyny
Nikdo nikoho dehonestovat nebude. Premyslej//pochop.
Pozor, výhodný update! Nyní můžete dehonestovat, koho chcete!!
mageo.cz Why be a King, when we are God?  Lejdyny
A proc mas pocit, ze nekoho ten dehonestator zajima? Proc vlastne chces neustale nekoho dehonestovat? Mas se rad?
Lidé chtějí vůdčí osobnost.
Celou historií civilizace prochází posloupnost osobností. V čele každého společenství nacházíme vůdčí bytost, většinou osobnost svým rozhledem a mimořádnými schopnostmi převyšující vedený lid.

Jen pro ilustraci uvádím osobnosti v čele velkých společenství: Narmer, Čingischán, Hitler, Caesar, Wilson, Mao Ce-tung, Mojžíš, Putin, Masaryk, Gottwald, De Gaulle, Stalin, Castro, Churchill a mnoho dalších. Stejně tak stojí osobnosti i v čele nevelkých, a až malých společenství co každý známe. Podstata tohoto jevu tkví v principech, které jako první u živočichů odhalil Darwin.

V naší zemi většina lidí vnímá potřebu cílevědomého vedení státu a dala proto svůj hlas Andreji Babišovi. Jak praví klasik - "Má vztah k svému, bude mít i k cizímu." A řídit stát jako firmu je dobrý nápad. Vadí to jen nemakačenkům, kteří se vezou.
Kouka sem PRSK
Egon je zřejmě všestraně nadaný, když provozuje Mageo Košice, podniká v kabelkách a ještě stíhá nediakriticky dehonestovat.
Pozor, důležitý update! Egonův odkaz je již zastaralý. Byla opravena část egonem zkurvené diakritiky a přidány nové příběhy.
Řešit důležité věci je důležité. Např. transplantaci hlavy je důležité zvládnout, abysme neumřeli. Obecně se problematice věnují transhumanisté.

Oblast informatiky řeší zatím jen ucelený záznam z oblasti duševních projevů lidí na internetu, aby s nimi bylo po jejich úmrtí nadále možné komunikovat. Ukazuje se, že k vytvoření virtuálního klonu lidské "duše" běžně stačí již dnes využívaný rozsah databází. My, mageo lid Votavův tak spolu a nejen mezi sebou navěky nepřestaneme komunikovat a vzájemně se dehonestovat.
Jo to je vono kkte, dík... Já věděl, že dotyčný anon k tomu musí mít příztub ;-)
"codetweak"
ego_n mageo.club 
Niwine a hledat umis? :)

dehonestator
javascript jedine vyply to snad pochopil kazdej nebo ne ?
Dungujou vam javascripty?
Tak já ten dehonestátor hlavně vytvořil. Dal bych odkaz, ale zapomněl sem ten servr s javascriptovym hostingem, kam sem to dal :) Menuje se to nějak codetweak (ale to neni vono).
To uz je let, co?