Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Welcome. Zuby jsou jedni z hlavních troublemakerů v životě každého jedince. Začíná to už u miminek, a nedají pokoj celý život. Jak řekl Jára Cimrman, tohle vrchní konstruktér trochu nedomyslel.

Bolí vás zuby? Zde si můžete zanadávat. Take lze varovat před sadistickými zubaři a dopručovat ty hodné.

hkmaly - Slava pomlcky -  .
Dlahu? Zadne lamani, sroubovani a zkracovani zubu? Ze by ta huba byla schopna se rovnat sama?
kultakutri okusováno zubatými žabami 
No tak můj zákrok na chirurgii zahrnoval spoustu měření, strkání prstů do huby, odlitek v jakési hnusné hmotě a následně dlahu na narovnání křivé huby.
hkmaly - Slava pomlcky -  .
Hmmm ... no, tak uvidime. To narazeni 4 a 5 zatim preslo, coz je na jednu stranu dobre, na druhou WTF jak je to mozne aneb prave proto si myslim, ze tam mam neco blbe. Na treti stranu, mozna jsem perfekcionista a sice to mam blbe, ale ne tolik blbe aby to opravnovalo zakrok na chirurgii.
kultakutri okusováno zubatými žabami 
Klouby umí tak na čelistní chirurgii nějaké lépe vybavené nemocnice, obávám se.
hkmaly - Slava pomlcky -  .
Po prevrtani plomby na sedmicce (pry kaz pod ni) mi do sebe neprijemne narazi ctyrka a petka. Je mi jasne, ze reflexivni reakce kohokoliv bude prohlasit, ze nova plomba je moc nizka ... je pravda, ze jsme ji ladili pomerne dlouho, mozna jsme to prehnali (ono s lokalni anestezii se to ladi hur) ... nicmene, problemy se skusem na te strane jsem mel i predtim, takze: existuje nejaky zpusob, jak skus premerit spolehliveji nez kousanim do barviciho papirku? Nejlepe zpusobem, ktery vezme do uvahy i celistni kloub?