Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Welcome. Zuby jsou jedni z hlavních troublemakerů v životě každého jedince. Začíná to už u miminek, a nedají pokoj celý život. Jak řekl Jára Cimrman, tohle vrchní konstruktér trochu nedomyslel.

Bolí vás zuby? Zde si můžete zanadávat. Take lze varovat před sadistickými zubaři a dopručovat ty hodné.

Hezky řečeno.
perversPEPE 2% reanimate as:  Citizen
jj, na stomchirdových sálcích je přeci jen jiná úroveň nesterility a zkušeností... samozřejmě také záleží na konkrétním pacientovi a doktorovi, člověk není televisor Tesla Merkur, vyrobený v tisících totožných kopiích
Záleží prostě na konkrétním doktorovi. Moje zubařka (a teta zároveň) mi trhala už dvě horní osmičky, přičemž jedna z nich měla čtyři kořeny a bylo to bez problémů.
muj zubar (mladej chlapik cca 190, zadna paperka) mi pred lety trhal sedmicku nahore - pacil ji cca hodinu (byla zahackovana), 2 tydny jsem jedla jen kasicky a tramal, bolest presla az po mesici a pul
komentoval to tim, ze to bylo spis na chirurgicke odstraneni
(a jasne, doktorka si netroufa, tak ji je ke cti, ze te posle na chiru)
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
moje zubařka (cca 60kg a 150cm) měla kdysi spoustu sebevědomí na to, aby mi tahala nějakou šestku z dolní pravé dásně. Prostým škubnutím to nešlo, tudíž páčila. Zvedla mi nějak (nevím jak, to by PEPE asi dovedl vysvětlit) celou dáseň a měla jsem zánět okostice a žrala jsem tramal a bůh ví co ještě a bolelo mě ucho a klíční kost a chtěla jsem umřít. Co bych dala za to, kdyby mě poslala na chirurgii.