Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Welcome. Zuby jsou jedni z hlavních troublemakerů v životě každého jedince. Začíná to už u miminek, a nedají pokoj celý život. Jak řekl Jára Cimrman, tohle vrchní konstruktér trochu nedomyslel.

Bolí vás zuby? Zde si můžete zanadávat. Take lze varovat před sadistickými zubaři a dopručovat ty hodné.

Case Fortune and glory, kid.  Fortune and glory...
Byl-li by to skutečně zánět pod zubem a ne nějaký zánět dásně, kaz nebo tak něco, tak ten se těžko udělá jinak než kazem skrz ten zub, a dělá se s tím leda to, že se ten zub umrtví (respektive on už v podstatě mrtvý je, bolí jen zbytek nervu) a vyčistí a zaplní se kanálky. Respektive v případě osmičky se to prostě spíš vytrhne, protože tu asi nikdo nebude kdovíjak opravovat.

Samo se to v takovém případě zcela jistě nespraví, a to ani pokud to přestane bolet.
Trofozoit Esence nepopsatelnosti a nesdělitelnosti  je černou dírou vědomí.
Ještě tu mám.. hmm, Belgian Chocolate.. a Míšu!
Aspoň k něčemu ten zub je ;)
ken_tek machine.Unexpectedly,I'd invented a time  - Alan Moore
Jo, vnitrne zmrzlina a zevne treba mrazena zelenina v uterce, to se tak rychle neroztece :)
e.wusha ... 
teda zubní dřeně sem myslela
e.wusha ... 
imho jo :) (ale pokud by to byl zánět nervu, tak je ten ibalgin na ...)
Trofozoit Esence nepopsatelnosti a nesdělitelnosti  je černou dírou vědomí.
Dá se na to použít vanilková zmrzlina?
ken_tek machine.Unexpectedly,I'd invented a time  - Alan Moore
Ibalgin a ledovat...
skuste toto
Trofozoit Esence nepopsatelnosti a nesdělitelnosti  je černou dírou vědomí.
Tak mě pár dnů nějak pobolívají dásně kolem zadní osmičky (to je celkem běžné, ale za pár dní to bývá pryč), ovšem dneska mi celou dobu i cuká v té osmičce a to rozhodně není běžné. Je to moc hezká, relativně mladá osmička a vypadá na svůj věk (neprodávám, jen se chlubím..), a není na ní rozhodně vidět nic problematického.. takže se trochu bojím, aby nebyl zánět pod ní..
Než mě zubař vezme (protože zas TAK akutní to aspoň teď není, ale já se stejně chtěla objednat).. je něco smysluplného co by se s tím dalo dělat? Zkusit to rozehnat ibalginem?
V případě že je zánět pod zubem někde.. co se s tím přesně dělá? (asi to teda nechci vědět, ale..) Samozřejmě se to může po nějaké době spravit samo, ale taky už jsem slyšela historky, kdy to končilo na stomatochirurgii a tak..
Dík.


(btw a nemůžete doprdele dát aspoň do popisu tohohle klubu slovo "zuby" nebo tak něco, teď jsem to tu hledala asi deset minut přes Google a to jen proto, že VÍM že tu takovej klub určitě je)
 
Nazgul Procházím se  krajem spánku
Já platil kartou.
cash/přímá platba/prachy na drevo
Nazgul Procházím se  krajem spánku
Co znamená "platba z ruky"?

Ano, zubař nemá smlouvu s pojišťovnami. To u lékaře obvykle považuji za výhodu, protože takový lékař se musí pořádně snažit, aby se uživil.

600? Dělala jsem dlouho v oboru, ale bolestivé případy jsme dělali za 30kč. Ale ten zubař asi neměl smlouvu s pojišťovnama. A platba z ruky.
Nazgul Procházím se  krajem spánku
Rozbolela mě dáseň a moje doktorka momentálně neordinuje. Nalezl jsem soukromého zubaře, který na stránkách tvrdil, že v akutním případě "se pokusí" přijmout i "cizí" pacienty, a to ještě tentýž den. A vskutku, vyštrachal v rozvrhu čtvrthodinu, kdy se mi na to podíval, naštěstí to nebylo nic vážného.

Vyplázl jsem 600,-, ale myslím, že je to rozhodně lepší, než někde čekat dvě hodiny na pohotovosti a ještě se s nimi handrkovat.

 
Shake krmte troly! 
 
J_H_ Our gathra, who cradgies in the manyak-n 
:*
popcorp Zfetovaný židovský  negr
Navštívil jsem na okounu mnoho obskurních klubů, ale tento ve své nechutnosti ční vysoko nad ostatními a měl by být úředně zakázán. Všem přispěvatelům neděkuji. Zvlášť tomu s toustem.
 
Nazgul Matky jsou nemocný, děti se roděj dál  a hned po porodu/abys je zahrabal
Proberu to se svou stomiatoložkou.
stoma/stomia, dyk je to jedno
Náze tohoto klubu mi příjde lehce zavádějící.