Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Welcome. Zuby jsou jedni z hlavních troublemakerů v životě každého jedince. Začíná to už u miminek, a nedají pokoj celý život. Jak řekl Jára Cimrman, tohle vrchní konstruktér trochu nedomyslel.

Bolí vás zuby? Zde si můžete zanadávat. Take lze varovat před sadistickými zubaři a dopručovat ty hodné.

skuste toto
Trofozoit Esence nepopsatelnosti a nesdělitelnosti  je černou dírou vědomí.
Tak mě pár dnů nějak pobolívají dásně kolem zadní osmičky (to je celkem běžné, ale za pár dní to bývá pryč), ovšem dneska mi celou dobu i cuká v té osmičce a to rozhodně není běžné. Je to moc hezká, relativně mladá osmička a vypadá na svůj věk (neprodávám, jen se chlubím..), a není na ní rozhodně vidět nic problematického.. takže se trochu bojím, aby nebyl zánět pod ní..
Než mě zubař vezme (protože zas TAK akutní to aspoň teď není, ale já se stejně chtěla objednat).. je něco smysluplného co by se s tím dalo dělat? Zkusit to rozehnat ibalginem?
V případě že je zánět pod zubem někde.. co se s tím přesně dělá? (asi to teda nechci vědět, ale..) Samozřejmě se to může po nějaké době spravit samo, ale taky už jsem slyšela historky, kdy to končilo na stomatochirurgii a tak..
Dík.


(btw a nemůžete doprdele dát aspoň do popisu tohohle klubu slovo "zuby" nebo tak něco, teď jsem to tu hledala asi deset minut přes Google a to jen proto, že VÍM že tu takovej klub určitě je)
 
Nazgul Procházím se  krajem spánku
Já platil kartou.
cash/přímá platba/prachy na drevo
Nazgul Procházím se  krajem spánku
Co znamená "platba z ruky"?

Ano, zubař nemá smlouvu s pojišťovnami. To u lékaře obvykle považuji za výhodu, protože takový lékař se musí pořádně snažit, aby se uživil.

600? Dělala jsem dlouho v oboru, ale bolestivé případy jsme dělali za 30kč. Ale ten zubař asi neměl smlouvu s pojišťovnama. A platba z ruky.
Nazgul Procházím se  krajem spánku
Rozbolela mě dáseň a moje doktorka momentálně neordinuje. Nalezl jsem soukromého zubaře, který na stránkách tvrdil, že v akutním případě "se pokusí" přijmout i "cizí" pacienty, a to ještě tentýž den. A vskutku, vyštrachal v rozvrhu čtvrthodinu, kdy se mi na to podíval, naštěstí to nebylo nic vážného.

Vyplázl jsem 600,-, ale myslím, že je to rozhodně lepší, než někde čekat dvě hodiny na pohotovosti a ještě se s nimi handrkovat.

 
Shake krmte troly! 
 
J_H_ Our gathra, who cradgies in the manyak-n 
:*
popcorp Zfetovaný židovský  negr
Navštívil jsem na okounu mnoho obskurních klubů, ale tento ve své nechutnosti ční vysoko nad ostatními a měl by být úředně zakázán. Všem přispěvatelům neděkuji. Zvlášť tomu s toustem.
 
Nazgul Matky jsou nemocný, děti se roděj dál  a hned po porodu/abys je zahrabal
Proberu to se svou stomiatoložkou.
stoma/stomia, dyk je to jedno
Náze tohoto klubu mi příjde lehce zavádějící.
 
Nazgul Svět je tak krásný místo  k blití
Vytrhli mi tu osmičku.

Celkem v klidu, je to nepříjemné, ale nebolelo to.

Dělali mi to tady, celé to zařízení na mě působilo na vysoké úrovni a personál má dobrý přístup.

Úhrada 1000 Kč + 500 za rentgen.

 
TCO Někerej Maďar taky za to nemůže,  že je Maďar.
Naprosto v klidu.
Reakce na | Vlákno  
TCO Někerej Maďar taky za to nemůže,  že je Maďar.
Gumovy medvidek, svina zluta, mi vytahl korunku. Nejenomze vypadam s tim pahylkem misto dvojky nahore obvzvlaste kouzelne, ale este navic si nejsu jisty esli to pujde prilepit zpatky. Zluta bestie svuj ulovek vydala neporuseny a ten pahylek vypada, pri pruzkumu laickym jazykem, taky ok. K zubakovi uz sem se objednal, tohle je kvuli hypochondrii.
 
Hezky řečeno.
Ono to je opravdu o tom zubařovi/zubařce a nejspíš i konkrétním zubu. Když vezmu sebe - obě osmičky šly ven kleštěmi (neviklaly se btw), tj. žádná chirurgie. Po zákroku to trochu bolelo jak to přišlo k sobě, ale další dny už v pohodě.
arnost chtěla by více  těla i líce
to je jen prakticka rada (namerena na vlastni rodine) . jasne, muze se stat, ze to ten zubar umi (protoze je zaroven dobry chirurg), ale je i celkem pravdepodobne, ze budes zbytecne upet o tyden dele.
Reakce na | Vlákno  
perversPEPE 2% reanimate as:  Citizen
jj, na stomchirdových sálcích je přeci jen jiná úroveň nesterility a zkušeností... samozřejmě také záleží na konkrétním pacientovi a doktorovi, člověk není televisor Tesla Merkur, vyrobený v tisících totožných kopiích