Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéNové

Spravuje:

MirkaaaReklamaJsem blázen do společenských her s kamarády. =D A chtěla bych nějaké rady jaké hry jsou good. Moje nejoblíbenější hra je momentálně Znáš mě? parádní odvaz typovat co si myslí váš kamarád, nebo co jak by se zachoval v určité situaci. (Třeba otázka ve stylu : Co by jste nechtěli, aby se vám stalo na prvním rande?) a co si myslí oni o vás. Rozhodně boomba ;) Čekám další návrhy na super hru ;)

Jo jinak stránky na kterých seženeš tyto super hry jsou www.albi.cz/www.modernihry.cz Tak že pokud máš many tak neváhej, nebo nejbližší narozeniny to jistí =D I další hry tam jsou fajn, například Velká sázska to má unámá a také to není špatné ;)
ahoj já mám rád více český film...ale to je tím, že jsem blázen do českých klasik...jsou prostě nejlepší....Jinak moje hra oblíbená je Zlaté Česko....tak vyzkoušej nějakou a posoudíš sama.
annicka Jsem bláázen =D 
Jéé a odkud ho máš ? já jsem ještě slyšela o světovým filmu, který je lepší? A znáš ještě další zábavné hry n párty, nebo por více lidí? díky moc =)
verca.bouk Ahoj jsem žena co má ráda svoji rodinu. 
Stolní hry
Ahojenky já mám mooc rááda český film ! =) to je super hra, u které člověk zjistí svoje vědomosti a občas jsou tam takové zapeklité otázky z filmu nebo ty hlášky, člověk se opravdu pěkně zapotí a hlavně nasměje, co všechno dokáže člověk zkomolit dohromady.