Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéNové

Spravuje:

MirkaaaReklamaJsem blázen do společenských her s kamarády. =D A chtěla bych nějaké rady jaké hry jsou good. Moje nejoblíbenější hra je momentálně Znáš mě? parádní odvaz typovat co si myslí váš kamarád, nebo co jak by se zachoval v určité situaci. (Třeba otázka ve stylu : Co by jste nechtěli, aby se vám stalo na prvním rande?) a co si myslí oni o vás. Rozhodně boomba ;) Čekám další návrhy na super hru ;)

einy ...do you love me  ?
Pravidlo cislo 1
sultanska_gula  
ste iba picisyrojedky pandravy osrate
 
Jo jinak stránky na kterých seženeš tyto super hry jsou www.albi.cz/www.modernihry.cz Tak že pokud máš many tak neváhej, nebo nejbližší narozeniny to jistí =D I další hry tam jsou fajn, například Velká sázska to má unámá a také to není špatné ;)
e.wusha ... 
parádní odvaz tyhle deskový hry
 
einy ...do you love me  ?
Boze, nezlob se.
Ja jednu peknou stolni hru znam, dokonce deskovou. Pravidla jsou jednoduchy:
0-Nasad a jed.
Mas 6 figurek, hazes k6 a musis nasadit, kdyz mas co. I kdyby ses mel sam vyhodit.Jestli po sestce(dalsi hod)nasazujes min 1 nebo max poss je veci dohody. Dohodu se doporucuje uzavrit pred hrou.
1-Tahni z brany. A to nejdriv ze sve a pak z cizi. Stoji-li na nasazovacim policku figurka, musi pri nejblizsim hodu vypadnout. Takze zadny cekani, az ti padne spravny cislo do domecku.
2-Rozdel a panuj bez ohledu.
Po 6 hazes dal. Hody muzes rozdelit libovolne s odledem na pravidlo 0.
3-Do svatyne s nejvyysi pokorou.
Z veze do svatyne pouze na 1 a to s ohledem na ostatni pravidla. Tedy pouze z jedne ze tri vezi. Nemuzes mit lempla v templu, dokud nemas vsechny figury ve hre.
4-Nasyp hrachu svinim.
Aneb poznej svet a jdi domu. Musis projit brany vsech souperu. Doporucuje se pruchod branou ohlasit, nejlepe prostym pozdravenim soupere. Po pruchodu vsech bran se muzes trefovat do domecku. Do domecku muzes uklidit figuru,kterou jsi predtim dojel na svoji branu, tedy ne cerstve nasazenou. Idealni hod pro cerstve nasazenou figuru je 6 6 1-4, pravidlo 0 Kdyz dojedes na branu a nekdo ti mezitim vyhodi figurku,v dalsim tahu nasazujes, takze tu uz vyvencenou si vyhodis a mas proste smulu. Na 5,6 do domecku nemuzes a pravidlo 1.Na 4 se dostanes do stredu sveta, ale jen kdyz mas figurku ve svatyni.
5-Dej prednost v jizde.
Jak ti zacne strasit na vezi(ch), muzes treba zmenit svuj smer znamenim krize.Anebo muzes lezt zvenku do pevnosti anebo naopak.To znamena, ze se musis zastavit na krizovatce, nebo na brane (nasazovatko). Pri nasazovani muzes figurky bud posilat do pevnosti a nebo po smeru, kterym se muzes pohybovat. V pevnosti muzes chodit kolem dokola jak chces, ale kdyz chces ven, musis napred dojet na branu a dalsim hodem pokracovat v jinem smeru, takze implicitne dopredu.Chces-li do svatyne, musis predchozim hodem skoncit na vezi a pravidlo 3.
6-Straseni na vezi.
Kdyz mas kneze ve svatyni, figurky na vezich jsou magove a davaji ti bonusy, za kazdeho maga jeden bonus.
7-Po nas potopa.
Muzes podvadet a je to jen nepozornost tvych spoluhracu, ze se neohradi. Chybny tah lze reklamovat, dokud hrisnik nedostane znova do ruky kostku. Pokud ti mezi jednim a druhym hodem vyhodi tri figurky, at uz kazdy 1, nebo 1+2 nebo jeden 3, ztracis splnene pravidlo 4 a musis znovu sypat svinim hrachu.V Boze nezlob se se vubec hodne vyhazuje.
8-Bonusy
jsou za kazdeho maga na vezi a lempla v templu, mas-li.Kdyz se ti modli klerik za manu,dava ti kazda figurka na vezi jeden z bonusu.Bonusu nabyvas vstupem na vez(zastavenim na jednom z tech policek kolem svatyne).Zvolis jeden z bonusu a to ohlasis.Presunutim figury z veze na vez muzes zmenit bonus. Odchodem z veze bonus ztracis.
:
dvojhlavy kun umoznuje jet dopredu nebo dozadu at choice.
Kdyz mas znameni krize, muzes po zastaveni na krizovatce dalsim hodem pokracovat v libovolnem smeru.Jinak projizdis ve smeru puvodnim.
Obujes-li male nebo velke boty, muzes upravit hod. Male boty umoznuji odecist od jednoho hodu 1, velke boty 1 pridavaji.Muzes mit male i velke zaroven a v poctu 1 za 1 maga na vezi.
Vterka te pusti do cizi pevnosti, takze muzes vyhazovat kadr.
Banish vyhodi zvoleneho ciziho maga i vlastniho. Proste se navzajem vysmazej a oba znovu nasazujou.

9-Pravidlo arcimaga znamena dvojhod. Mas-li lempla v templu, strasi ti na vsech trech vezich a stoji ti ve stredu sveta, hazes 2x.Pokud se ti nelibi prvni hod, muzes hodit znova a tim jet. Kdyz na to zapomenes, nebo se ti prvni hod hodi, hazis znova 1k6 a pak se stane jedna z veci. Doporucuje se ocislovat pred hrou a domluvit se na tabulce.
:
Ragnarok vyhodi vsechny figurky na planu, pokud nejsou chraneny.Na krizovatkach te ochrani pouze znameni krize, na sve brane, v templu a na vezich jsi v bezpeci jak ty, tak tvoji souperi.
Resurrection nasadi vsechny figury ve smeru hry. Zacinas, takze nahazes a nasadis vsechny figurky a pak dalsi a dalsi a dalsi. Pokud se mezitim navzajem vyhodis, nasazujes dal. Pokud se v pruhehu nasazovani nekde nekdo navzajem vyhodi, dalsi kolo nasazovani, dokud tam vsechny nezustanou.
Priliv prida kazdemu 1 bonus podle vlastniho vyberu.Musis mit lempla v templu.
Odliv 1 bonus ubere, takze za 2 magy 1 a pak i mene bonusu.
Pad vyhodi ze stredu sveta .
Zbyva jedno volitelne pravidlo, ktere si kazdy muze vymyslet sam, nebo se proste nic nestane.

A takhle vypada plan:

enjoy
 
ahoj já mám rád více český film...ale to je tím, že jsem blázen do českých klasik...jsou prostě nejlepší....Jinak moje hra oblíbená je Zlaté Česko....tak vyzkoušej nějakou a posoudíš sama.
annicka Jsem bláázen =D 
Jéé a odkud ho máš ? já jsem ještě slyšela o světovým filmu, který je lepší? A znáš ještě další zábavné hry n párty, nebo por více lidí? díky moc =)
verca.bouk Ahoj jsem žena co má ráda svoji rodinu. 
Stolní hry
Ahojenky já mám mooc rááda český film ! =) to je super hra, u které člověk zjistí svoje vědomosti a občas jsou tam takové zapeklité otázky z filmu nebo ty hlášky, člověk se opravdu pěkně zapotí a hlavně nasměje, co všechno dokáže člověk zkomolit dohromady.